Armastuse ja suhte horoskoop 02.12.2022.


Jäär: Võib-olla on praegu teie suhetes õhus teatud pingevarjundid.Võimalik,et teie või teie partner tunnete end ärritatuna. Sellistes tingimustes võite olla vastuvõtlikum umbusule, mis paneb teid arvama, et kogete valesid emotsioone. Anna endast parim, et oma hüsteeriat ohjeldada.

Sõnn: Tõenäoliselt tuleb teie ellu peagi uus romantiline huvi.Teid on armuelus viimasel ajal tabanud mõõnad;kuid täna avastate, et mõned imetlevad pilgud tulevad teie teele. Nüüd on õige hetk pühenduda millelegi püsivale, nii et ärge raisake oma energiat juhuslikele kokkusaamistele. Keskenduge pikaajalistele väljavaadetele ja suunake oma energia õiges suunas.

Kaksikud: Sa võid praegu liiga palju suhetest mõelda. Olete intellektuaalselt teadlik ja oskate mõistust romantikas, praeguses olukorras, rakendada. Samal ajal võib see esile kutsuda ebatervisliku suhtumise teie romantilise elu kohta. Ärge unustage, et mõnikord on positiivse muutuse saavutamiseks vaja vaid hetke järelemõtlemiseks ja lõõgastumiseks.

Vähk: Teie side on muutumas palju sensuaalsemaks ja kirglikumaks. Mõelge kastist välja, et vürtsitada oma pikaajalist partnerlust millegi värskega. Sa ei taha midagi muud, kui teha oma kaaslane õnnelikuks ja tunda end armastatuna. Sa avastad, et töö, mille sa oma suhtesse paned, tasub nüüd dividende väga pikaks ajaks.

Lõvi: Mure oma võimete pärast võib takistada teil astumast järgmist sammu,oma romantiliste eesmärkide poole. Teil on hea ettekujutus sellest, mida soovite, isegi kui te pole endas päris kindel ja tunnete selle küsimisel ebakindlust. Kui lasete oma ärevusel takistada kedagi välja kutsumast, võib see olla kurnav. Oluline on meeles pidada, et olete väärtuslik.

Neitsi: Sul on tugevad emotsioonid kellegi suhtes, kellele sa pole varem julgenud mõelda. Kui teie ja teie partner olete alles hiljuti hakanud kohtamas käima, peaksite arutama asju, mida olete üksteise kohta juba õppinud. Parem on arendada avatud suhtlemise tava kohe, mitte lükata seda edasi, kuni on liiga hilja.

Kaalud: See on päev, mil saate oma partneri vastu kiindumust külvata. Käsitleda on palju ja oleks kõige produktiivsem, kui saaksite üksteisega südamest suhelda.Selle tulemusena räägite tõenäolisemalt asjad selgeks ja olete otsekohene kõiges, mis teid häirib. Koos saate edaspidi selgemalt ja lihtsamalt,kõige üle arutleda.

Skorpion: Armastuse leidmisel on teie ajalugu sama ahvatlev kui teie olevik. Kui olete valmis uurima oma sisemisi mõtteid ja tundeid, võib see aidata taastada emotsionaalset tasakaalu. Sel juhul võib olla kasulik uurida oma varasemaid ühendusi ja alustada vajadusel uuesti. On aeg oma romantiline elu lähtestada.

Ambur: Täna olete romantikas muretum, kuid võib olla raske aru saada, kas kuulata oma kõhutunnet või aju. Inimloomusele on omane tahta valida lihtsamat teed, kui tuleb valida kahe näiliselt ihaldusväärse võimaluse vahel, näiteks intiimsuhe. Aga kui teie sisetunne ütleb teile vastupidist, peaksite sellele tähelepanu pöörama. Mõelge võimalused hoolikalt läbi.

Kaljukits: Tõenäoliselt on täna palju erinevaid jutuajamisi. Võid oodata palju huvitavaid arutelusid romantika teemal oma sõprade ja töökaaslastega. Kui teil on kohtingutel probleeme olnud, võib see olla suurepärane võimalus kuulata, teiste lugusid ja saada kindlustunnet, et te pole üksi. Kuid hoiduge kuulujuttude eest!

Veevalaja: Kui peaksite valima, kas veeta mitu tundi kontoris või veeta aega oma uue armuleegiga, ei pruugi teil selle otsuse tegemisel probleeme tekkida. Teil mõlemal on soov kogeda midagi uut ja põnevat. Planeerige väike puhkus või võtke võimalusel mõne sõbraga ühendust. Proovige kõike, mis aitab teil midagi uut õppida.

Kalad: Pikaajaline side on võimalik, kui mõistate oma väärtust. Saate oma head küljed uuesti avastada.Ära ole keegi teine, kes sa peaksid teiste arvates olema, see võib olla lõks. Siiski ei tohiks te oma liitu luua ebakindlal pinnal. Lihtne on langeda tühjade komplimentide ohvriks, kuid praegu on sul vaja kindlat alust ja tingimusteta armastust.

Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11
Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope