Armastuse ja suhte horoskoop 02.12.2023.


Jäär: Tänane tähtede seis osutab individuaalsuse olulisusele, pühendunud suhetes. Võib-olla soovite anda oma partnerile hingamisruumi, et ta saaks oma probleemide ja väljakutsetega toime tulla. Looge avatud suhtlus ja osutage vajalikku tuge viisil, mis austab tema isiklikku ruumi. Selle aja jooksul keskenduge oma suhete tugevdamisele üksteise mõistmise ja kannatlikkuse kaudu.

Sõnn: Teie armuelus süttib täna katsefaas. Nii et seisate silmitsi selle põneva inimesega ja tõestate oma teooriaid. Minge igapäevastest asjadest kaugemale ja demonstreerige tõelist kirge. Pidage valgustavaid vestlusi, näidake magnetismi ja astuge selle veetluse uurimata piirkondadesse. Tehke spontaansed valikud ja laske oma intuitsioonil ennast juhtida. See võib olla aeg, mil armastus paneb teie põhimõtted proovile.

Kaksikud: Lubage endale täna, oma partneriga spontaanne olla! Uute reisivõimaluste uurimine võib olla just see, mida teie suhe vajab elavdamiseks. Valige koos mitmete sihtkohtade vahel, mida teile mõlemale meeldiks külastada. See ei puuduta ainult asukohta, vaid ka kogemust, mis mängib sidemete loomisel rolli. See võib tekitada teile uue koosolemise tunde, kui te selles seikluses osalete.

 

Vähk: Täna minge välja ja kogege rahuldust, mida pakub rutiinist väljumine. Inimesed tõmbuvad teie poole teie helde loomuse tõttu. Võtke omaks oma soojus ja lahkus, see on potentsiaalsete partnerite jaoks magnetiline peibutis. Teie teod, isegi väikesed žestid ja siirad jutud saadavad tugeva sõnumi. Kui olete pühendunud suhtes, laske oma emotsioonid vabalt välja ja nautige sellega kaasnevat intiimsust. Olge üksteise vastu lahked ja arvestavad.

 

Lõvi: Tasakaalu leidmine iseseisvuse ja intiimsuse vahel parandab teie suhet. Arendage oma ainulaadsust, säilitades samal ajal sõpruse. Tegelege tegevustega, mis austavad teie individuaalseid ja ühiseid huve. Teie partner tunnistab kindlasti teie pühendumust kasvule ja teie tõelise mina väljendamisele. Olge üksteisega mängulised, sest spontaansus loob paremat mõistmist ja kirge.

 

Neitsi: Kui olete vallaline, võib teie eluga seotud otsuste tegemisel olla kasulik aktsepteerida teiste tarkust. Kui olete pühendunud suhtes, laske oma partneri nõuannetel tugevdada teie suhteid. Aktsepteeriv suhtumine sellesse ja nende juhiste omaksvõtmine võib tuua ka uusi viise asjade vaatamiseks, mis võimaldavad teil mõlemal eraldi ja koos kasvada.

 

Kaalud: Täna oleks soovitatav, üksikutel inimestel, vanast mugavustsoonist välja astuda. Inimesed võivad elu jooksul ootamatult kohtuda nii peol, kui ka näiteks kohalikul üritusel. Hoidke oma süda ja meel avatud, armastus võib sind kõikjal üllatada. Olge spontaanne, andes endale seda, mis teid erutab. Igal ajahetkel võib teie ellu astuda kõige uudishimulikum ja huvitavam inimene, keda te poleks oodanud.

 

Skorpion: Tänane tähtede seis kutsub teid suhtlema autentsuse ja emotsionaalse avatusega, tehes ruumi intiimsusele ja mõistmisele. See on ideaalne aeg oma sügavaimate tunnete jagamiseks ja suhete tugevama aluse loomiseks. Kuid harjutage ka eristamisvõimet. Romantiline idealism on imetlusväärne, kuid hoiduge roosade prillide kandmisest, sest tegelikkus ja taju ei pruugi alati ühtida.

 

Ambur: Täna on soodne päev kõigi romantiliste suhete jaoks, mis on täis sügavat kirge ja tugevaid emotsioone. Üksikud inimesed, see on fantastiline päev, et väljuda oma mugavustsoonist ja alustada vestlust kellegi erilisega. Sinu võlu on lummav ja magnetiline. Need, kes on pühendunud suhetes, lasevad armastusel ja kiindumusel voolata, võib-olla üllatava südamest südamesse vestluse või lihtsalt tähtede vaatamise ööga.

 

Kaljukits: Olge täna suhetes, väikeste segaduste suhtes ettevaatlik. Kohati tundub suhtlemine mõnevõrra pingeline ja võib ette tulla isegi arusaamatusi. Rääkides peaksite taluma kannatlikkust ja püüdma olla selge. Looge hingamisruumi, et olukordi uuesti läbi mõelda, et intelligents saaks võidutseda. Sel ajal näidake oma kannatlikkust ja armastust.

 

Veevalaja: Täna võite sattuda tulisesse vestlusesse kellegagi, kes mõtleb teisiti. Kuigi see verbaalne duell on ilmselt kõige vähem romantiline kontekst, võib see üllatavalt lõppeda teatud vastastikuse mõistmisega. Te võite kellelegi meeldida, kuna olete veendunud selles, mida te ütlete ja teil võib olla ​​vastastikune huvi, mis võib teineteise imetlust esile kutsuda, tekitades seeläbi uue romantika.

 

Kalad: Tänane tähtede seis ennustab teie armuelule uut algust. On aeg olla avatum. Seejärel avanevad uued uksed, mis julgustavad teid oma mugavustsoonist lahkuma. Laske oma südamel avaneda uutele tuttavatele, sest võite olla üllatunud, kes teie tähelepanu köidab. Minge oma unistuste poole, et armuda. Pühendunud suhtes inimesed, peaksid plaanima puhkusele minekut ja värskeid mälestusi looma.

 

Kui soovid, et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope