Armastuse ja suhte horoskoop 03.01.2023.


Jäär: Lõbutsege rahus ja harmoonias, mis teie suhtesse on saabunud. Võimalik, et alustate tõeliselt kindlat suhet inimesega, kes praegu on teie juures õnnelik ja võib tulevikus saada enamaks kui lihtsalt kaaslaseks. Nautige intellektuaalseid vestlusi, kuid veenduge, et nad põhinevad reaalsetel teemadel.

 

Sõnn: Elu peenemate asjade hindamine võib teie romantiliste väljavaadetega imet teha. Nüüd on otsustava tähtsusega aeg koduse elukvaliteedi parandamiseks, eriti kui olete seda lubanud. Uute ja põnevate kogemuste lisamine oma ellu kallimaga võib olla sama lihtne kui uue eseme ostmine, mida saate mõlemad kodus nautida.

 

Kaksikud: Proovige partneri kohta rohkem teada saada. Alguses võite teineteist tundma õppida, just seda vajate edukaks kohtinguks. Võimalik, et peate arvestama tema kognitiivsete kalduvustega, mitte füüsiliste ihadega, et saada sellist intensiivset vestlust, mida otsite. Temas huvi äratamine on alguspunkt,sealt edasi võite teha palju rohkem.

 

Vähk: Praegu pole õige aeg oma intensiivsetele ja emotsionaalsetele tungidele järele anda. Kui rääkida teie isiklikest suhetest, on teil kalduvus muutuda pahuraks, mis võib teie partneri välja vihastada. Armastus vajab tasakaalustatud isiksust ja teie emotsioonid ei tohiks muutuda teie nõrkuseks. Nii et ärge olge oma tunnetele liiga avatud selle asemel olge läbimõeldud ja lahke, et aidata oma partneril teiega paremini suhelda.

 

Lõvi: Suhted on koht, kus saad lõpuks olla sina ise. Olge lihtsalt see kes te olete, ja ilmutage oma ainulaadset elegantsi. Teie loomulik võime rahvahulgast silma paista on pälvinud viimasel ajal palju tähelepanu, nii et pole vaja karta, et võiksite end oma kallima ees häbistada. Rohkem inimesi soovib teid jälgida, kui levitate teavet oma ainulaadsest stiilist. Niisiis, loobuge kõigist takistustest.

 

Neitsi: Nüüd peaksite rohkem kui kunagi varem proovima olla tähelepanu keskpunktis. Rohkem kui teie välimus, on teie terav mõistus see, mis teid armastab. Teil on sügav ja läbimõeldud temperament, mida teised peavad atraktiivseks ja nad tahaksid alustada teiega eluteekonda kaardistamata aladele. Kasutage seda faasi, et meelitada kedagi, keda olete alati soovinud.

 

Kaalud: Ära lase teiste arvamustel enda arvamust varjutada. Ärge raisake oma aega teiste arusaamade pärast oma armastuse võimaluste pärast muretsemisele. Kui mõtlete välja, mida romantilises suhtes otsite, pole teie sõprade ja pere nõuanded nii olulised. Mitte keegi teine ​​peale teie ei saa määrata oma armusuhete kvaliteeti ja kulgu, seega olge rõõmsad!

 

Skorpion: Ärge oodake, kuni on liiga hilja, et hakata oma kaaslasele tähelepanu pöörama. Peate leidma tasakaalu oma tööalaste ja isiklike kohustuste vahel, et tagada nii teie kui ka teie partneri õnn. Teie kaaslane võib muutuda kannatamatuks ja hakata tormama oma isiklike ülesannetega. Enne kui saate tõeliselt kahetseda, peate suhet parandama ja lekkekohad parandama.

 

Ambur: Kellegi armastamiseks peate laskma ta oma ellu ja asjadesse, millest hoolite. Täna on aeg ärgata ja pidada huvitavaid ja kaasahaaravaid arutelusid. Olete oodatud mõnusalt aega veetma mis tahes mitteametlikul seltskonnaüritusel. Kui olete vallaline ja otsite romantilist kaaslast, ei tohiks te kodus istuda Selle asemel peaksite välja minema ja vestlema võimalikult paljude inimestega.

 

Kaljukits: Vajate kerget leevendust teie elus valitsevale stressile. Täna on selline päev, mil peaksid oma tavapärased kohustused kõrvale jätma ja midagi palju romantilisemat ette võtma. Ükskõik kui hädavajalik käsil olev töö ka poleks, on soovitatav oma impulsse rahuldada. Veetke aega millegi jaoks, mis teile meeldib, et saaksite pärast seda uue entusiasmiga oma ülesannete nimekirjaga tegeleda.

 

Veevalaja: Otsige üles oma suhte probleemide päritolu ja tegelege nendega asjakohaselt. Kui teie tunded oma partneri vastu on viimasel ajal kahanenud, on nüüd aeg vaadata suhe teravalt üle ja teha kindlaks, kust raskused alguse said. Seda tehes olge oma vastustega võimalikult otsekohene ja siiras. See aitab teie partneril teid paremini mõista.

 

Kalad: Täna on sul palju tugevam side oma emotsioonidega. Järelikult ei tohiks sind hämmastada tõsiasi, et väljavalitu on sinu vastu täna eriti kena. Võib-olla üllatab ta sind mõne radikaalse tulevikuettepanekuga. Kasutage väikest vestlust ja väljendage oma kallimale, kui väga te hindate hellitamist ja hoolitsust.

 

Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope