Armastuse ja suhte horoskoop 03.02.2023.


Jäär: Sa oled harjunud olema karja juht. Oled alati väljakutseteks valmis ega karda kunagi riske võtta. Kui aga rääkida armastusest, peate võib-olla astuma sammu tagasi ja laskma oma partneril juhtroll võtta. Lõppude lõpuks ta teab, mida ta teeb! Lihtsalt lõõgastu ja naudi sõitu. Kui tahad, et see sujuks, siis anna oma tunded kindlasti selgelt ja ausalt edasi.

Sõnn: Asjad lähevad imeliselt, kui oled hetkel romantilises partnerluses. Teie ja teie partner mõtlete mõlemad sama moodi ja tunnete, et asjad sujuvad. Ärge laske oma raskel tööl käest lasta! Kui sul ei ole olulist inimest, võib sul olla raske toime tulla. Te ei tohiks liigselt muretseda, sest keegi lähedane,otsib teid.

Kaksikud: Sina ja su partner võite olla täna samal lainepikkusel. See on hea päev oma tunnete üksteisele edastamiseks. Kui teil on vaja rasket vestlust pidada, oleks täna hea päev seda teha. Võite avastada, et suudate üksteist väga hästi mõista. Kui olete vallaline, võite täna kohtuda kellegi uuega, kes teie tähelepanu köidab. See inimene võib olla lõbus ja elav.

Vähk: Täna pead oma sõnadega ettevaatlik olema. Teie partner tunneb end pisut tundlikuna, seetõttu on oluline, et valiksite oma sõnu hoolikalt. Vältige ütlemast midagi, mida võiks kriitikana tõlgendada, isegi kui te seda nii ei mõtle. Kui olete vallaline, võib teie tuju täna olla madal. Pidage meeles, et mitte kellegi, iga päev ei kulge ideaalselt. Tehke enda rõõmustamiseks midagi positiivset.

Lõvi: Ärge kartke südameasjades haavatavust välja näidata. Andke oma partnerile teada, mida vajate, ja ta annab teile selle hea meelega. Teie partner ihkab teie tähelepanu ja aega, nii et miks mitte panna teda õnnelikuna tundma! Kui olete vallaline, ärge seadke endale väga kõrgeid nõudeid ja otsige seltskondlikel koosviibimistel inimestega suhtlemist.

Neitsi: Teie kalduvus emotsionaalsele distantsile tuleb suhetes tavaliselt kasuks ning teie kaastunne ja suuremeelsus on aidanud teie armupartneril olla autentsem. See arusaam tugevdab teie suhteid ja näitab, kuidas partner saab teid aidata. Tugevdage oma sidet, olles alati üksteise jaoks olemas.

 

Kaalud: Kui olete suhtes, tundub, et teie ja teie partner saavad hästi läbi. Saate hõlpsasti mõista teineteise vaatenurki ja teievaheline dialoog on pingutusteta. Lisaks aitab see, kui olete hobide ja eelistuste osas mõttekaaslane. Kui olete vallaline, võib teie pilku püüda inimene, kes on hooliv, õrn ja rahulik.

 

Skorpion: Teie südames on romantika jaoks eriline koht ja te ei lakka kunagi armastuse otsimisest. Hoidke meel avatud ja vaadake olukordi, mida te tavaliselt ei mõtlekski, sest armastus võib olla kõikjal. Võimalik, et sel päeval võid kohata kedagi, kes esmapilgul ei tundu olevat sinu tüüp,sellegipoolest ei tohiks te teda liiga kiiresti maha jätta.

 

Ambur: See päev on ideaalne romantilistes suhetes,kaardistamata radadel seiklemiseks. See võib olla inimesega, kellega teil on praegu suhe, või võimaliku partneriga, kellega te pole kunagi kohtunud. Pea meeles, et maailmas on palju erinevaid armastuse liike ja et on hea lasta oma tunnetel,teed juhtida. Seda on oluline meeles pidada.

 

Kaljukits: Kui olete suhtes, lähevad asjad tõenäoliselt hästi, kuid arenguruumi on veel. Kui teie kaaslane näib pidavat teie kiindumust iseenesestmõistetavana, võib see aidata juhtida tema tähelepanu. Kuigi ta ei pruugi isegi oma tegevuse tõsidusest aru saada, võib suhtlemine aidata leevendada mis tahes põhiprobleeme.

 

Veevalaja: Tuju on täna vallatu ja muretu. See võib aidata teil leevendada viimastel päevadel tekkinud survet. Näib, et peate täna õhtul välja minema ja koos armsamaga mõnusalt aega veetma. Või, mis veelgi parem, minge oma erilise inimesega välja õhtusöögile. Tehke midagi eristavat, mis aitab teil tööl ja vabal ajal vahet teha.

 

Kalad: Võtke aega omaette olemiseks ja mõelge oma suhetele. Hinnake, mis töötab ja mis mitte. Veenduge, et annate igas suhtes sama palju, kui saate. Mõelge oma eesmärkidele ja sellele, kuidas teid ümbritsevad inimesed saavad aidata teil seda saavutada. Olgu see romantiline või platooniline, veenduge, et teie suhted oleksid terved, tasakaalustatud ja vastastikku kasulikud.

 

Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope