Armastuse ja suhte horoskoop 03.02.2024.


Jäär: Täna on ideaalne päev oma kallimaga, sügavamal tasandil ühenduse loomiseks. Olge oma emotsioonidega läbipaistev ja võtke omaks haavatavus. See võib avada ukse sügavamateks vestlusteks, tugevdades teie suhet. Vallaline võib täna leida kellegi ahvatleva. See võib olla midagi enamat kui lihtsalt juhuslik kohtumine. Püsige avatud uutele võimalustele ja uurige kuhu see tee teid viia võib.

Sõnn: Tõmbate täna kogu tähelepanu endale. Laske armastusel end ootamatult tabada, kuna planeedi liikumised suurendavad teie veetlust. Teie kehastatav spontaansus võib avada huvitava romantilise võimaluse, millele te varem isegi ei mõelnud. Võtke see omaks, isegi kui see on teie mugavustsoonist väljas. Olge oma tunnetes selge ja hoidke kahtlused eemal.

Kaksikud: Täna pidage meeles, et teie paindlik meel on uskumatu kingitus, kasutage seda harmoonia leidmiseks, keset emotsionaalseid väljakutseid. Kui olete vallaline või pühendunud suhtes, kasutage sellest tunnete keerisest maksimum. Tundke oma teed, jagage oma mõtteid ja nautige, mida armastus kaasa toob. Olge tähelepanelik, sest ootamatute žestidega võite lihtsalt leida südantsulavaid hetki.

Vähk: Teie tänane armastusmaastik näib olevat intensiivsuse, kire ja tähendusrikka suhtluse keeristorm. Armastusejumalanna Veenus juhatab teid sügavatele ja avatud vestlustele ning taaselustada sidemeid oma partneriga. Üksikud inimesed, võivad kogeda juhuslikke kohtumisi, mis võivad kasvada olulisteks suheteks.

Lõvi: Armastus on kuninglik asi ja täna määrate teie tempo. Võite leida end oma romantilises suhtes, sügavamas ja emotsionaalselt rahuldust pakkuvamas faasis. Nautige neid südamlikke hetki, kuid tegelege ka võimalike emotsionaalsete kõrvalekalletega. Teie enesekehtestamine mõlema poole vajaduste rahuldamisel, koos teie romantilise südamega on teie tänase armuelu võti.

Neitsi: Tänane armuelu võib avaldada rahustavat mõju, teie tänasele suhtlusele armsamaga. Saate kasutada oma kaasasündinud taktitunnet ja tundlikkust, et tuua oma suhetesse tasakaalu ja harmooniat. Teie romantiline pool võib esile kerkida ja peen kompliment, soe kallistus või õrn suudlus võivad teie partneriga imet teha. Sinust kiirgavad positiivsed vibratsioonid võivad tugevdada sidet lähedastega, sealhulgas sõprade ja perega.

Kaalud: Täna puhub värske armastuse tuul, mis toob uusi tundeid ja segab neid, mida olete tagasi hoidnud. Ootamatu kohtumine võib teie südame põksuma panna. Võtke omaks spontaansus ja laske oma südamel täna tegusid juhtida. Vallalised, ärge hoiduge oma tunnete väljendamisest. Armastus ei ole alati planeeritud, see leiab sageli oma tee.

Skorpion: Armastusel on teie jaoks täna sügav eesmärk. Marss lisab teie armuellu oma enesekindlat puudutust, süstides nii põnevust, kui ka aeg-ajalt pingeid. Kaasake oma partner sügavatesse vestlustesse ja ärge kartke süveneda – see on teie areen. Emotsionaalsete erimeelsuste ajal hoidke oma tuju kontrolli all. Üllatav armastusehuvi võib teie uksele koputada. Pidage meeles, see kõik on seotud salapäraga.

Ambur: Armastus võib täna tunduda keeruline, kuid see on osa teekonnast. Teie partner võib tuua üllatusi, mis võivad teid alguses häirida, kuid pidage meeles – armastus ei ole alati sirge tee. Sellel on oma kurvid, ümbersõidud, konarused ja see teebki selle põnevaks. Olete suurepärane uurimise ja avastamise alal. Kasutage neid andeid täna oma suhetes ja laske armastusel juhtida teid südame tundmatutele aladele.

Kaljukits: Kindlale Kaljukitsele on tänane päev romantikareis. Olenemata sellest, kas olete vallaline või suhtes, oodake olulisi edusamme. Planeetide joondamine annab märku südamest südamesse toimuvatest vestlustest, tugevdab sidemeid ja tekitab põnevaid uusi väärtusi. Kui olete vallaline, võite leida end lummatuna mõistatuslikust isiksusest.

Veevalaja: Lahendamata emotsionaalsed probleemid võivad täna pinnale tõusta, mis võib teie suhteid pingestada. Aga teie kiire mõtlemine võib selle ümber pöörata. Nüüd on ideaalne hetk alustada südamest südamesse dialoogi, paljastades tunded, mida olete varjanud. See võib romantika uuesti luua, sidet ja usaldust tugevdada. Vallalised, ärge jätke tähelepanuta seda vahetut keemiat kellegagi, kellega ootamatult kohtute, sest see võib viia millegi ilusani.

Kalad: Teie unistav ja romantiline olemus võib oodata põnevat päeva. Võite saada üllatussõnumeid oma armastatult, või veeta kvaliteetaega oma kallimaga. Kuid pidage meeles, et iga suhe on kahesuunaline tänav. Teie vaistlik kaastunne võib ajendada teid tema tunnete eest hoolitsema, kuid ärge unustage ka oma emotsioone väljendada.

Kui soovid, et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11
Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope