Armastuse ja suhte horoskoop 03.03.2023.


Jäär: Ärge kiirustage suhtesse ainult sellepärast, et olla koos. Kasutage aega inimese tundmaõppimiseks ja veenduge, et ta sobib teile. Kui olete pühendunud, hoidke asju põnevana ja seikluslikuna, proovides uusi tegevusi või minnes spontaansetele kohtingutele. Leidke aega ühiseks füüsiliseks tegevuseks, olgu selleks siis matkamine või jõusaalis käimine. See võib olla teie ja teie partneri jaoks ühendav kogemus.

Sõnn: Kui olete vallaline, on praegu hea aeg keskenduda oma karjäärile ja finantsstabiilsuse suurendamisele. Kui olete olukorras, kus tunnete end hästi, võite hakata endale sümpaatset inimest otsima. Kui olete pühendunud, planeerige kindlasti regulaarsed kohtingud, isegi kui see on lihtsalt koosviibimine ja filmi vaatamine. See aitab teie suhtes sädet elus hoida.

Kaksikud: Sinu sarmikas ja vaimukas isiksus tõmbab täna potentsiaalseid partnereid ligi, seega ole avatud uutele kogemustele ja kasuta ära sotsiaalseid võimalusi. Kuid olge ettevaatlik, et mitte liiga tugevalt domineerida, kuna see võib inimesi hirmutada. Kui olete püsisuhtes, võivad tekkida arusaamatused, kuid kui lähenete neile valmisolekuga mõista ja teha kompromisse, saate oma suhet tugevdada.

Vähk: Täna võid tunda tugevat soovi emotsionaalse sideme ja intiimsuse järele. Kuigi see võib olla suurepärane motivaator romantiliste suhete otsimisel, olge ettevaatlik, et te ei lepiks vähemaga, kui väärite, ega kahjustaks oma väärtusi ja piire. Kui olete kiindunud, võib teie suhe täna läbi elada emotsionaalse intensiivsuse perioodi. Võid tunda sügavamat sidet oma partneriga ja suuremat vajadust läheduse järele.

 

Lõvi: Teie suhe võib täna läbida kasvu ja muutumise perioodi. See võib hõlmata teie teineteisele pühendumise süvendamist, teie suhte uute aspektide uurimist või oluliste otsuste langetamist teie ühise tuleviku kohta. Võtke see muutus omaks avatud südamega, suhtlemis- ja kompromissivalmidusega ning saate luua tugevama ja rahuldustpakkuvama suhte.

 

Neitsi: Ole kannatlik ja kuula, mida su partneril öelda on. Pidage meeles, et suhte toimimiseks on vaja kahte inimest ning kompromiss ja mõistmine on võrrandi olulised osad. Tehke koostööd, et leida ühisosa ja viise üksteise toetamiseks. Kui olete vallaline, võite tunda suurt soovi otsida uusi kogemusi ja uurida romantikamaailma. Teid võivad tõmmata erineva taustaga inimesed.

 

Kaalud: Hoolimata teie pingutustest võivad teil ja teie kaaslasel täna vaidlused tekkida. Kui teie partner teie seisukohta ei jaga, võib see põhjustada pingelisi arutelusid. Stressi saab aga tõhusalt maandada vaimukuse ja huumori abil. Saate aidata piire murda ja atmosfääri kergendada, lisades asjaolule veidi naljasoont. See lisab teie ellu üldist harmooniat.

 

Skorpion: Selle asemel, et peatuda üksindusel, keskenduge praegusele hetkele ja tegevustele, et saada selliseks inimeseks, nagu soovite armastavas suhtes olles. Pidage meeles, et kasv ja enesetäiendamine on pidevad protsessid, mis nõuavad pühendumist ja pingutust. Selle asemel, et keskenduda vigadele, peaksite kasutama päeva energiat, et õppida armastama, harjutades kannatlikkust, mõistmist ja lahkust.

 

Ambur: Varem võisite arvata, et romantilisel suhtel on potentsiaal areneda millekski, mis ületab teie ootusi. Täna on aga võimalik, et juhuslik kohtinguolukord võib muutuda täiesti teistsuguseks sidemeks. Isegi kui te alguses keemiat ei tundnud, võite avastada, et tunnete nüüd tugevat tõmmet ja optimismi selle suhtes, mis teid ees ootab.

 

Kaljukits: Teie käitumises võib täna ilmneda ülemäärase enesekindluse hõngu, mis võib tunduda pealetükkiva ja tähelepanu nõudvana. Teil võib olla selge ettekujutus sellest, mida soovite, ja olete otsustanud selle poole püüda. Kui teie praegune suhe ei vasta teie ootustele, võib teil tekkida kiusatus kiiresti tegutseda, näiteks praegusest suhtest järsult välja kolida või mujalt uusi võimalusi otsida.

 

Veevalaja: Pidage meeles, et armastus on keeruline ja sisaldab sageli haavatavust. Kuid haavatav olemine ei tähenda alati nõrkust. Vaja on jõudu, et end kellelegi teisele avada ja veelgi rohkem jõudu, et lahkuda olukorrast, mis sind ei teeni. Seega usaldage ennast, hoolitsege enda eest ja pidage meeles, et väärite armastust, mis teid ülendab ja inspireerib.

 

Kalad: Suhtlemine on iga suhte kriitiline aspekt ja ausus on tervisliku suhtluse säilitamisel esmatähtis. Kui olulist teavet varjatakse, võib see tekitada rahutuse ja usaldamatuse tunde, mis võib põhjustada täiendavaid probleeme. Seetõttu peaksite sellistele probleemidele oma partneriga, delikaatselt vastama, tagades samal ajal ka oma ootuste läbipaistvuse.

 

Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope