Armastuse ja suhte horoskoop 03.03.2024.


Jäär: Täna on teie emotsioonid laes. Ärge eeldage halvimat, kui olete hiljuti silmitsi seisnud romantilise tagasilöögiga. Astuge samm tagasi ja vaadake asju rahulikult. Probleemide vältimiseks piisab lihtsast ja tagasihoidlikust vabandusest. Ärge mõelge üle. Alandlik ja siiras lähenemine võidab tõenäolisemalt inimeste südameid. Kui olete pühendunud suhtes, pöörake rohkem tähelepanu suhtlemisele ja teineteise seisukohtade vastastikusele mõistmisele.

Sõnn: Kui rääkida armastusest, siis see päev toob rahulolu ja tasakaalu asjaosalistele. Tänu mõistmisele ja intiimsusele on
teie suhe lähedasem. Õppige jagama oma tundeid partneriga, et saada lähedasemaks. Mõelge oma armastuse tähistamiseks romantilisele õhtule või erilisele kuupäevale. Kõiki pooleliolevaid probleeme saab kohe lahendada ja teie kaks saate ühise keele leida ja sidet tugevdada.

Kaksikud: Tänane planeedienergia paneb teid veetma aega oma kallimaga. Kaaluge töö lõpetamist veidi varem, et suunata oma fookus armastusele. Ükskõik, mille valite, kas romantilise õhtusöögi, ühise tegevuse või lihtsalt koos ajaveetmise, pingutage suhte loomise nimel. Paljud hetked, mida täna oma kallimaga jagate, muudavad teie elu säravaks ja rikastavad teie suhet. Nautige õndsust, mida see annab.

Vähk: Täna on päev, millal tuleb olla sallivam ja mõistvam. Armastuse koht võib olla üle ujutatud stressi ja välise survega. Ühenduvus on sellistes tingimustes ülioluline, seetõttu veenduge, et teie ja teie partner oleksid samal sagedusel. Lohutage teineteise seltskonnas ja abistage üksteist, paratamatult ette tulevate väljakutsete lahendamisel. Võtke mõni minut, et üksteist rahustada ja meelde tuletada teie suhte olulisi elemente.

Lõvi: Universum on täna lahke, kuna see motiveerib teid laiendama oma sotsiaalseid kontakte ja lahkuma oma mugavustsoonist. Minge pidudele, kohtuge inimestega, kellel on samad huvid. Juhuslik kohtumine võib väga hästi muutuda püsivaks tutvuseks. Kui usaldate oma instinkte, laske kosmilisel energial töötada ja suunake ennast võimaliku romantilise huvini. Pühendunud suhte jaoks on see aeg tugevdada armastust, et suurendada emotsionaalset intiimsust.

Neitsi: Tänane päev tõotab tuua uuenenud kire. Igapäevaste ülesannete täitmisel suhtuge väikestesse vaidlustesse tasakaalukalt. Keskenduge perspektiivile ja minimeerige põhjendamatut võitlust. Teie partner võib teid lüüa teoga, mis võib sütitada uuesti tule. Lahkuge argipäevast ja lennake üheskoos südamega. Lubage endale, muuta hetk rohkem romantiliseks.

Kaalud: Kuigi armastuse väljavaated võivad uute romantiliste huvide tõttu õitseda, võib töökoormus oluliselt mõjutada teie armastuse otsinguid. Kuigi võite mõelda ametialastele eesmärkidele, ärge unustage tasakaalu leidmise vajadust. Keegi eriline võib olla teie käeulatuses. Olge valvas ja valmis nägema kõnekaid märke. Töö- ja eraelu tasakaal karjäärikohustuste ja suhteprioriteetide vahel on oluline, isegi pühendunud suhte jaoks.

Skorpion: Täna peaksid vallalised õppima armuasjades kannatlikkust. Universum näib olevat rivis, et näidata kohtumiste kaudu hindamatuid õppetunde, olenemata sellest, kas nende tulemuseks on püsivad sidemed. Kui teid tõmbab keegi, keda te ei oodanud, proovige paljastada selles juhtumis peituvad õppetunnid. Uskuge, et iga kohtumine on hüppelaud armastuse kõrgema vormi poole.

 

Ambur: Vallalised võivad armastuse osakonnas läbi elada rahutusi. Isegi tühised ebamugavused koos potentsiaalse huviga, võivad teie vaimset rahu rikkuda. Olge kannatlik, väikesed vaidlused ei tohiks kontrolli alt väljuda suuremateks probleemideks. Reageerige muredele rahulikul viisil ja olge selle suhtes avatud. Suhtlemishäired on igas suhtes vältimatud, nende väärikas parandamine ainult tugevdab sidemeid.

 

Kaljukits: Täna on teie armuelus esikohal pereasjad. Rõõmustage võimaluse üle saada sügavamal tasandil ühendust, oma kõige intiimsemate sugulastega. Paljastage oma hing ja andke teada, mida nad teie jaoks tähendavad. Kuigi teie energia võib tunduda vaoshoitud, kasutage seda võimalusena oma emotsionaalsetesse vajadustesse ja soovidesse süveneda. Uskuge, et südamest südamesse rääkimine, mis tahes olukorras, toob kaasa hea doominoefekti, mis võib luua teie ellu armastuse.

 

Veevalaja: Valmistuge, sest kosmose energia on täna suhetes, teile kasuks. Harmoonia, mida kogete, on võimas. Nautige maagiat, kuid jääge kahe jalaga maapeale. Kuigi keemia on elektrifitseeriv, on oluline teha vahet fantaasia ja tegelikkuse vahel. Kui olete pühendunud suhtes, laske end võluda ja imetlege oma suhet. See on optimaalne periood vastastikuste unistuste ja fantaasiate jagamise julgustamiseks.

 

Kalad: Õppige ennast sügavalt armastama, enne kui otsite seda teisest inimesest. Armastus on kunst, mida täiustab praktika. Nautige asju, mis toovad õnne ja rahulolu, luues kindla aluse. Enesearmastuse kasvatamise käigus tõmbate loomulikult ligi inimesi, kes resoneerivad teie autentse energiaga. Laske oma meelel ja südamel avaneda uutele tunnetele, armastus leiab teid, kui aeg on käes.

 

Kui soovid, et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope