Armastuse ja suhte horoskoop 03.04.2023.


Jäär: Täna on sinu armuelus enesevaatluse ja järelemõtlemise aeg. Võite tunda tugevat soovi astuda samm tagasi ja hinnata oma praegust romantilist olukorda. See on suurepärane aeg mõelda, mida sa oma suhetelt tahad ja mille osas oled valmis kompromisse tegema. Vallaliste jaoks võib see tuua uusi põnevaid võimalusi. Võite kohtuda kellegi uuega, kes teile silma jääb ja peaksite olema avatud seda seost uurima.

Sõnn: Päeva alguses võite tunda end pisut rahutuna või tüdineda oma praegusest romantilisest olukorrast. Võite ihaldada midagi uut ja põnevat või tunda, et teie partner ei vasta teie vajadustele. See võib põhjustada pingeid või vaidlusi, eriti kui te ei suhtle üksteisega selgelt. Kuid mida edasi, võid hakata asju uues valguses nägema. See võib viia teid partneriga sügavate ja sisukate vestlusteni.

Kaksikud: Võite tunda, et olete rohkem keskendunud praktilistele asjadele ja peate võib-olla tasakaalustama oma armuelu muude kohustustega. See on hea aeg, et rääkida oma partneriga vajadustest ja teha koostööd, et leida lahendusi, millest on kasu teile mõlemale. See on harmoonia ja kompromisside päev, kus teie ja teie partner saate ühise keele leidmiseks teha koostööd. Hea aeg tuleviku planeerimiseks.

Vähk: Tänane päev võib tuua mõningaid väljakutseid, kuna teie mõtted liiguvad ennast analüüsivasse faasi. Võite tunda end tundlikumana, kui tavaliselt, mis võib põhjustada emotsionaalseid pingeid või arusaamatusi. Enne suurte otsuste tegemist, mis võivad teie suhet mõjutada, on oluline võtta aega enda jaoks ja mõelda oma tunnete üle.

 

Lõvi: Päev võib tuua selgust ja arusaama sellest, mida sa oma suhetes tõeliselt tahad ja vajad. Kui olete pühendunud suhetes, on see hea aeg sisukateks vestlusteks, mis on seotud teie tulevaste kohustustega. Laske oma partneril jagada oma vaatenurka selle kohta, mis teda erutab. Kui olete vallaline, võite ootamatult mõista, mida te partnerilt otsite.

 

Neitsi: Praegu toovad planeedid pingevabamat ja optimistlikumat energiat, mis aitab leevendada tekkinud pingeid. Võite tunda end enesekindlamalt ja mugavalt oma emotsioone väljendades. See on suurepärane aeg, et planeerida eriline kohting või üllatada oma partnerit läbimõeldud žestiga. Kui olete vallaline, võite sel perioodil kohtuda kellegi uue ja põnevaga.

Kaalud: Täna võid tunda kõrgendatud iha intiimsuse ja suhte järele oma partneriga. See võib avalduda mitmel viisil, näiteks soov veeta rohkem aega koos, olla füüsilises kontaktis või lihtsalt jagada oma mõtteid ja tundeid üksteisega. Selle aja jooksul on oluline seada prioriteediks oma füüsilised ja emotsionaalsed vajadused ning astuda vajalikke samme nende täitmiseks.

Skorpion: Tänane päev toob teie suhetesse värskendava ja elava meeleolu. On aeg lasta lahti oma takistavast hoiakust ning võtta omaks koos partneriga seikluslikum ja mängulisem suhtumine. See on suurepärane võimalus uusi tegevusi ja kogemusi uurida, mis võimaldab teil süvendada oma sidet ja luua uusi mälestusi.

 

Ambur: Rahutu tunne ning vabaduse ja iseseisvuse ihaldamine on tavaline inimlik emotsioon ning on täiesti loomulik neid tundeid aeg-ajalt kogeda. Täna võid tunda end niimoodi ja see võib olla märk sellest, et pead keskenduma oma vajadustele ja soovidele. See on suurepärane võimalus teha kokkuvõte oma elust ja mõista, mida sa tõeliselt vajad.

 

Kaljukits: Võid märgata nihet oma suhtes, tõsisema ja põhjalikuma lähenemise suunas. See võib olla positiivne aeg investeerida oma partneriga tugeva vundamendi loomisse, keskendudes pikaajalistele eesmärkidele ja ühistele plaanidele. Oluline on seada esikohale avatud ja ausad vestlused oma tuleviku üle ning teha koostööd ühiste püüdluste saavutamiseks.

 

Veevalaja: Suhetes reserveeritud ja ettevaatlik tunne võib olla loomulik reaktsioon teatud elusündmustele või kogemustele. Selle aja jooksul on oluline astuda samm tagasi ja mõelda oma emotsionaalsetele vajadustele ja piiridele. See on suurepärane võimalus seada esikohale enese eest hoolitsemine ja end laadida, et saaksite oma suhetes ennast täielikult näidata. Kaaluge tegevust, mis pakub teile rõõmu ja lõõgastust.

 

Kalad: Täna on suurepärane aeg romantikaks ja intiimsuseks. Planetaarne paigutus tugevdab teie sensuaalset olemust ja toob teie suhetesse stabiilsuse tunde. See on ideaalne hetk enda ja oma partneri hellitamiseks. Samuti võite tunda end tavapärasest armastavamalt, seega väljendage kindlasti oma tundeid ja andke oma partnerile teada, kui palju te temast hoolite.

 

Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope