Armastuse ja suhte horoskoop 03.04.2024.


Jäär: Täna võite tunda, et teie armuelu on muutunud pisut üksluiseks ja vajate midagi põnevamat. Kui tunnete end nii, näitab see, et nüüd on aeg olla loominguline ja lisada oma igapäevaellu uusi väljakutseid. Teistele lähenedes olge valmis võtma riske ja kaasama neid sisukatesse vestlustesse. Kui olete pühendunud suhtes, vältige hinnangute andmist ja andke üksteisele ruumi mõtete väljendamiseks.

Sõnn: Tänane päev pakub mõningaid tõuse ja mõõnasid. Mõned pisiasjad võivad teid häirida, kuid ärge laske neil end mõjutada. Ehkki võib-olla vajate, et inimesed armastaksid ja austaksid teid on tegelikkus see, et täna ei pruugi see nii olla. Kasvatage enesega rahulolu ja enesekindlust, võttes samal ajal omaks, et õige inimene armastab teid sellisena, nagu te olete. Usaldage oma tulevikku ja hoidke südameuksed lahti.

 

Kaksikud: Teie magnetiline energia tõmbab inimesi teie poole, kuid olge ettevaatlik, et te ei domineeriks selle energiaga vestlustes ega suhetes. Vastupidi, kasutage ressursse, et oma potentsiaalset partnerit hämmastada. Heitke neile pilk ja laske oma karismal ülejäänu teha. Looge enda ja nende vajaduste vahel sümbioos, et pidada elavat dialoogi.

 

Vähk: Täna soovite rohkem stabiilsust ja turvalisust. Ärge kartke võtta riske, mis toovad teie ellu põnevust. Järgmine inimene, kellega kohtute, võib olla sama intrigeeriv, pakkudes teile võimalust näha uusi vaatenurki. Olge vastuvõtlik ebatavalistele sidemetele ja proovige erilisi asju. Teie süda võib avastada oma hingesugulase kellestki, kes suudab teile rahu ja põnevust pakkuda.

 

Lõvi: Täna annavad lähedased teile õla, millele toetuda. Emotsionaalsed barjäärid muutuvad järk-järgult ületatavateks, kuna teid lohutab kallite inimeste äheduses viibimine, kes kõige rohkem hoolivad. Suurepärane on saada nende toetust. See on sõprus, mis kasvab vastastikusest mõistmisest ja ühtsustundest. Olge kaastundlik ja te tõmbate ligi neid, kes hindavad teid sellisena, nagu teie süda on.

 

Neitsi: Kui olete oma partneri võluvast isiksusest pisut rabatud, võtke samm tagasi ja proovige näha tema iseloomu sügavust. Ärge idealiseerige, ega muutke teda täiuslikuks. Tõelisest armastusest kasvab kaunis kogemus, mis põhineb siiral imetlusel ja austusel. Kasutage täna veidi aega, et luua kontakt sügavamal tasandil, rääkides viisil, mis tuletab teile kogemuste jagamise ja sisuka vestluse kaudu meelde teie, kui paari tugevust.

 

Kaalud: Tervitage ettearvamatust südameasjades. Võib-olla igatsete sügavat sidet, kuid iga vestlus pühendumisest võib teid pisut segadusse ajada. Mõistke, et on loomulik, tunda end sel ajal segaduses ja ebakindlana. Tere tulemast isikliku avastamise teele. Säilitage pingevaba ja usalduslik suhtumine. Uskuge protsessi ja elage hetkes, et avastada, mida te tegelikult tahate.

 

Skorpion: Sõprade ja perega veedetud hetked võivad anda teile juhiseid, mida vajate, et olla oma romantilises elus edukas. Oma tundeid jagades suudate tasapisi selgemalt näha, oma prioriteete armastuses. Uurige seda selgust ja laske sellel suunata ennast tulevikus, tähenduslike suhete poole. Kui olete pühendunud suhtes, on partneriga koosveedetud aeg väärtuslik õppimiskogemus.

 

Ambur: Väike dissonants võib täna meloodia ära rikkuda. Teie partner tajub teie käitumise erinevust. Tasakaalustamatuse küsimust tuleb käsitleda ausalt ja siiralt. Kasutage seda perioodi üksteise paremaks tundmaõppimiseks, mõeldes oma seisukohtade üle ja hinnates üksteise erinevusi. Üheskoos, ükskõik kui raske olukord ka poleks, saate olla veelgi tugevam.

 

Kaljukits: Täna ärge laske ennast tunda survestatuna. Saate oma energia suunata kingitusteks, mis toovad teie ja partneri vahele ainult rohkem armastust ja rahu. Jälgige oma rahalist olukorda, lohutage end sellega, et teie kõrval on kallis inimene, kes armastab teid, mitte materiaalseid asju. Looge žeste, et tugevdada oma südamlikku suhtlust. Võtke aega üksteise seltskonnale ja nautige ühise elu hetki.

 

Veevalaja: Täna ärgitavad tähed armastama ettearvamatut ja olema avatud uutele suhetele. Ärge lükake oma kestast väljumist ja kellegi uuega suhtlemist edasi. Ükskõik, kas sõlmite oma lemmikkohvikus uue tutvuse või osalete mõnel seltskonnaüritusel, ärge kartke oma suhtlusringi laiendada. Kui olete pühendunud suhtes, õhutage oma armastust üksteise vastu, julgedes uurida tundmatuid valdkondi ja avastada oma suhte uusi mõõtmeid.

 

Kalad: Leidke täna võimalusi kallimaga kvaliteetaega veeta, isegi siis, kui teha on palju. Teie keskendumine oma eesmärkidele ei tohi takistada teid armastamast. Minge vooluga kaasa ja lubage end hellitada, sest just siis tekivad huvitavad ja nauditavad sidemed. Olge valmis ootamatuteks kohtumisteks, mis võivad tekitada teile emotsionaalse muutuse.

 

Kui soovid, et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope