Armastuse ja suhte horoskoop 03.05.2023.


Jäär: Armastusse uskumine võib olla raske, kui kõik märgid viitavad, et on aeg edasi liikuda. Siiski on oluline omada usku, isegi näiliselt ebaloogilistes olukordades. Sa ei tea kunagi tõeliselt, mida keegi teine ​​tunneb või mõtleb, eriti endine partner. Ta võib kogeda igatsust, isegi kui ta seda väliselt ei väljenda. Seega hoidke täna oma süda avatud armastuse võimalusele.

 

Sõnn: Selle asemel, et keskenduda ainult suhteoskuste omandamisele, on kasulikum investeerida oma aega ja energiat armastava suhte kasvatamisse. Seda tehes saate nautida oma kallimaga koosveedetud aega ning luua positiivne ja rahuldustpakkuv side. Suhete täiuslikkuse poole püüdlemise asemel seadke esikohale rõõm ja rahulolu, mis tuleneb armsa ja harmoonilise sideme hoidmisest.

 

Kaksikud: Täna vältige sattumist konfliktidesse, mis võivad teie suhet kahjustada. Selle asemel keskendu oma partneri positiivsete omaduste tunnustamisele ja toetamisele. Olles oma tegudes ja sõnades läbimõeldud ja kaalutletud, saate arendada rahulikumat ja armastavamat suhet. Pidage meeles, et väike ettevaatlikkus võib aidata tugevdada teie sidet oma kallimaga.

 

Vähk: Seadke täna oma isiklik elu esikohale ja tegelege igavusega, mis teie suhtes võib tekkida. Avatud suhtlemine oma partneriga võib viia põnevate lahenduste leidmiseni või uute tegevuste proovimiseni, mis vastavad teie huvidele. See võib elu lihtsustada ja üldist suhet parandada. Isiklike vajaduste märkamine ja suhte värskena hoidmise,võimaluste arutamine võib viia rahuldustpakkuvama ja nauditavama armueluni.

 

Lõvi: Pikaajaline pühendumine ja kindlustunne suhtes võivad täna sulle muret valmistada. Teie partneri toetus võib pakkuda turva- ja mugavustunnet. Kui teil on aga püsivaid hirme või kahtlusi, on oluline nendega tegeleda, enne kui need muutuvad suuremateks probleemideks. Võtke aega, et lahendada kõik tundmatud hirmud ja ebakindlus, et vältida tulevasi probleeme teie suhtes.

 

Neitsi: Kui olete vallaline, võite täna kogeda segadust seoses sellega, kuidas väljendada oma emotsioone kellelegi, kellest olete huvitatud. Kaaluge sõbralt abi otsimist ja paluge temalt nõu oma sõnumi tõhusaks edastamiseks. Kui väljendate oma tundeid läbimõeldult, on tõenäoline, et see inimene reageerib teie avamängule positiivselt, mis viib teie edusammude potentsiaalse aktsepteerimiseni.

 

Kaalud: Täna on ideaalne päev, et väljendada oma kallimale romantilisi tundeid. Õhkkond on armastusest laetud ja teil võib tekkida soov oma emotsioone avada See on päev, mil tuleb hetkest kinni haarata ja anda oma partnerile teada, kui palju ta sulle tähendab. Isegi kui teie armsam võib alguses kõhkleda, vastab ta tõenäoliselt tunnetele. Te naudite õhtut kahekesi, positiivsete emotsioonide keerises.

 

Skorpion: Täna kogevad pühendunud suhetes olevad paarid,sügavat rahu- ja turvatunnet ning nad on selle praeguse seisuga rahul. Oluline on õnne ja harmoonia hetki nautida, sest neid ei pruugi alati olla ja tulla.Kaaluge selle rahulolu tähistamist,tehes asju, mis teile mõlemale meeldivad. See võib olla kultuuriline meelelahutus või romantiline õhtusöök.

 

Ambur: Praegu on teie elus uus etapp,mis

on täis rõõmu ja kirge. Siiski on oluline seda käsitleda ettevaatlikult ja tundlikult. Sõpruse muutumine romantiliseks suhteks on delikaatne protsess, mis nõuab kannatlikkust ja empaatiat. Peate olema häälestatud oma partneri vajadustele ja tunnetele. Võtke see uus peatükk oma elus omaks,avatud südame ja positiivse väljavaatega.

 

Kaljukits: Tänane päev on täis lõputuid võimalusi armastuse ja romantika vallas. Olenemata sellest, kas olete olnud kõhklev, potentsiaalse partneri suhtes või hoidnud oma tõelisi tundeid enda teada, on aeg hirmust lahti lasta ja olla julge. Ärge laske kahtlemisel või ebakindlusel takistada teid kogemast rõõmu ja õnne, mis võib tuleneda oma südame jagamisest armsamaga.

 

Veevalaja: Vahel on lihtne langeda oma igapäevatoimetuste lõksu ja unustada enda jaoks kvaliteetaeg. Seetõttu võite täna tunda julgust oma tavapärasest rutiinist välja murda ja midagi muud teha. Võib-olla olete igatsenud reisimist või uut seiklust. Nüüd on ideaalne aeg see teoks teha. See võimaldab teil taasühenduda oma rõõmutundega.

 

Kalad: Võtke kasutusele meetmeid, püsivate suhteprobleemide lahendamiseks. Olenemata sellest, kas olete praegu romantilises partnerluses või mitte, astuge samme täiuslikuma ja rahuldustpakkuvama sideme loomiseks. Leidke viis, kuidas anda ja vastu võtta armastust ja tuge võrdsel määral ning luua dünaamika, mis on mõlema partneri jaoks toitev ja pakub häid emotsioone.

 

Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope