Armastuse ja suhte horoskoop 03.05.2024.


Jäär: Teie kaaslane võlub teid täna. Kuigi tähtede seis võib vihjata võimalikule eluviiside erinevusele, ärge heitke meelt. Selle asemel teadke, et mõistmine ja sallivus aitavad teil probleemidest üle saada. Sukelduge tegevustesse, mida armastate ja mis muudavad teie elu täisväärtuslikuks. Rääkige inimestega, kellel on erinevad vaated. Olge avatud ootamatutele olukordadele.

Sõnn: Universum juhib teid uusi ja põnevaid kogemusi avastama. Võite leida, et teid tõmbab inimese poole, kes esmapilgul teie soosingus ei olnud. Pöörake tähelepanu märkidele, mis võivad viidata külgetõmbele. Kuid ärge kiirustage millegagi ja võtke aega keskkonnaga harjumiseks. Avastage kõike uut siiralt, enne kui oma südame avate. Püüdke mitte langeda vanade kahtluste või harjumuste ohvriks.

Kaksikud: Täna võiksite oma erilise inimesega kõike jagada. See on päev, mil tekib soov oma kiindumust vabalt teatavaks teha. Mõelge võimalusele ja tehke oma armsam õnnelikuks, kinkides talle midagi, mida ta tõeliselt armastab, see võib teid omavahel siduda. Nüüd on aeg sukelduda sügavamale, saades teada, kuhu viib teie armastuse tee . Olge kõige suhtes tähelepanelik.

Vähk: Täna mõelge tegevustes osalemisele. Vallalised, kui teile on silma jäänud konkreetne inimene, võite alustada vestlust ühistest hobidest või põnevamatest teemadest. Õhtu saatke mööda sisuka kohtumise lummuses. Pihustage endale pilkupüüdvat parfüümi, et luua teievahelist maagia. Teie atraktiivsed omadused ja intellektuaalsed vestlused võivad luua suurepärase sideme.

Lõvi: Tänane päev võib avada ukse kasvuks ja intiimsemaks suhteks. Mingil hetkel võite koos partneriga mõelda sellele, mis teie suhtest edasi saab, kas kokku kolida, kihluda või lihtsalt lähedasemaks saada. Nüüd kasutage seda hetke, et rääkida oma partneriga siiralt sellest, mis teeb teid õnnelikuks ja mida soovite tulevikuks. Muutke side püsivamaks.

Neitsi: Kuigi väljakutsete ületamine võib olla hirmutav, juhib teie sisemine vastupidavus teid õigele teele. Säilitage õrn süda ja teotahteline meel, mis viib teid järk-järgult uute suheteni. Olge valmis ootamatusteks ja usaldage universumi plaani. Teie armastusreis on käimas, edasi samm korraga. Olge ehe ja autentne, see, kes tulema peab, ilmub siis, kui on õige aeg.

Kaalud: Kuigi võite olla väga kohanemisvõimeline oma majapidamisasjade korraldamisel, olge valmis ka suhetes uurima tundmatut. Nautige uusi võimalusi, need võivad paljastada teile elu ja armastuse uued aspektid, mida te pole varem uurinud. Peate suutma tabada vihjeid, mida universum teile näidata üritab. Võite avastada, et see, mis teil on, ületab lõpuks teie ootused.

Skorpion: Kui olete väljas suhtlemas, tõmbab teie magnetiline võlu rahva tähelepanu. Olge kõigele avatud ja proovige mitte olla liiga hinnanguline, sest üks ootamatutest kontaktidest võib lõppeda millegi olulisega. Võtke omaks kogemuse põnevus ja paljastage oma tõeline mina. Olge valmis oma saatusega kohtuma. Romantiline õhtusöök oleks hea ja edasiviiv.

Ambur: Teil võib praegu olla raskusi endale meelepärase partneri leidmisega. Selline olukord võib jätta teile mulje, et te ei ole armsamaga samal lainepikkusel. Tuletage meelde, et väärarusaamu tuleb ette ja et kannatlikkus on ülimalt tähtis. Kindlasti hoiduge kiirete järelduste tegemisest ja välditavate argumentide esilekutsumisest. Selle asemel, et olla ärritunud, on aeg mõelda sellele, kuidas oma tundeid edastada.

Kaljukits: Kuigi tung romantika ja seikluste järele on tugev, hoiatavad tähed salajasse ja intensiivsesse suhtesse kiirustamise suhtes. Selle asemel töötage selle nimel, et luua siiras side pühendunud inimesega. Laske külgetõmbeleegil loomulikult podiseda ja areneda.Ärge sundige, kirglikku leeki süttima, see ei pruugi olla nii hea. Testige ühilduvuse vett.

Veevalaja: Mõelge suurele sammule, mille võiksite edasi astuda. Olge pühendunud ja otsustage kas suhtes edasi liikuda. Otsige võimalusi ja nautige iga hetke. Tunnetage sisemist häält ja mõelge kogu hingest. Peaksite oma tundeid ausalt välja näitama. Teadke, et armastus nõuab julgust, nii et ärge kartke ja nautige iga päeva oma elus, kuni see romantiline sõit kestab.

Kalad: Täna sobib teie armastav suhtumine hästi partneri meeleoluga ja teil on koos suurepärane aeg. Iga minut on täis lähedust ja kiindumust, olgu see siis, kui naerate nalja peale, jagate flirtivat pilku, kalliste või alistute nakkavale itsitamisele. Nautige koosolemise õnne ja pidage meeles, teie side on tugev. Laske endal kogemustesse sukelduda.

Kui soovid, et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11
Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope