Armastuse ja suhte horoskoop 03.06.2024.


Jäär: Otsige täna oma armuelus midagi positiivset, et suurendada kohtinguväljavaateid. Võib-olla olete valmis ühendama jõud kellegagi, kellel on sama mentaliteet, eesmärgid ja unistused tulevikuks. Kui olete pühendunud suhtes, võite eeldada, et teie teine ​​pool hellitab teid, sest tal on hea meel, et olete tema ellu kaasatud. See aitab teil edasi liikuda ja sidet süvendada.

Sõnn: Tähtede seis inspireerib teid väljendama oma romantilise iseloomuga emotsioone. Konkreetne inimene võib tulla teie ellu ja jagada olulist sidet. Sel perioodil on oluline olla väljendusrikas ja mitte hoida oma tundeid enda sees. See on pühendunutele suurepärane võimalus oma emotsioone jagada ja olla avameelne. Kasutage seda aega suhte kallal töötamiseks ja hetkede nautimiseks, mil saate olla lähedane vestlustes, mis puudutavad teie südant.

Kaksikud: Täna on õhus flirt, mis kosutab. Tundke oma kohalolekut selle võlu piirides. Kui olete plaaninud kellegi erilisega koos aega veeta ja tuleviku üle analüüsida, on viimane aeg esitada need sügavad küsimused. Tähed aitavad mõtteid selgeks teha ja põlistavad lootust jõuda asjade tuumani, mille tulemusena võivad tekkida laiaulatuslikud võimalused.

Vähk: Täna ärge ajage asju keeruliseks ja laske sisetundel end juhtida. See ei tohiks olla liiga keeruline, kui lasta suhetel omas tempos areneda. Kui plaanid ei vasta teie eesmärkidele, tehke teisiti, need võivad teid kohtingul soovitud positsioonile viia. Hellitage hetki, mil saate tegutseda ajendil, et jõuaksite võimaluseni näha huvitavat inimest.

Lõvi: Heaks sõbraks olemine tähendab oma olukorra suhtes tähelepanelikkust, laskmata samal ajal oma sidet täita stressi ja eelaimustega. Mis puutub suhetesse, siis on ülioluline loota nende stabiilsusele ja tagada läbipaistev suhtlus ka rasketel hetkedel. Selles hoolimise ja tähelepaneliku jälgimise faasis võib inimene tugevdada suhet ja liikuda kõrgemale intiimsuse ja usalduse tasemele.

 

Neitsi: Olge ennetav suhete kasvatamisel tasemeni, kus peate sageli sisukaid vestlusi. See on kohustus, mida peaksite võtma, arvestades asjaolu, et jõupingutused, mida saate suhtele pühendada, toovad suurt tulu. See kõik tähistab ja tõotab teile paremat tulevikku. Kui arutlete selle üle, kuidas armastust väljendada, mõelge sellele, mida saate teha, et teineteist väärtustada.

 

Kaalud: Täna olete oma saatuse peremees ja võite ellu meelitada kõike, mida soovite. Võtke vastutus energia eest, mida inimene universumis välja annab. Nii tõmbate ligi potentsiaalseid partnereid, kes hindavad teie ehedat mina ja armastust iseenda vastu. Kasutage seda aega oma eesmärkide selgitamiseks ja uuteks armastuskogemusteks valmistumiseks. Uskuge, et teie aura on atraktiivne, tõmmates ellu ilu, rikkust ja armastust.

 

Skorpion: Täna on parim päev, et oma partnerile midagi kinkida. See võib olla väike žest, kui ka majja uue mööbli kasuks otsustamine või sama põnev, kui puhkuseks mõeldud kinkekaart. Otsustusprotsess aitab luua sidet. See näitab pühendumust, mis teil mõlemal on teineteisele. Investeering, mille olete teineteise heaks teinud. Hea aeg edasistest kavatsustest rääkida.

 

Ambur: Täna võivad teie mõtted rännata eelmiste suhete juurde ja ehk meenutada õnnelikke ja mitte nii õnnelikke aegu. Inimesed mõtlevad palju, kuid need mõtted ei tohiks inimese meelt koormata. See on aeg vaagida õpitu üle ja jätta endast maha kõik kahetsused või valud. Aktsepteerige praegust olukorda ja vaadake tulevikku. Tulevik on täis võimalusi ja toob teie juurde inimesi, kellest võib saada teie õnne allikas.

 

Kaljukits: Täna seisate silmitsi küsimusega, kas peate teadma, mis on esimesel astmel, kui soovite treppi kasutada? Armastuse küsimustes on vastus eitav. Inimene peaks olema valmis riskima ja laskma asjadel juhtuda. Igasugune liikumine on oluline, olgu selleks kohting või uus lähenemine potentsiaalsete partnerite otsimisele. See on päev, mil tuleb järgida oma instinkte ja astuda tundmatusse.

 

Veevalaja: Te võite tunda soovi loobuda ootamatustest ja ettenägematutest asjadest, ilma tulemust arvestamata. See uus suhtumine võib viia kohtumiseni, mida ei osata ette näha, kuid see on siiski positiivne. Olge valmis ja avatud, sest kunagi ei tea, millal võite ülesandeid täites komistada üllatava inimese peale. Väike jutt võib viia kohtumiseni, mis võib teie ellu tähenduse tuua.

 

Kalad: Täna võite tunda end haavatavana oma lähisuhete vigade ees. See on päev, mis on täis väljakutseid, mis võivad mõjutada teie hinnanguid. Enne tegutsemist mõelge kaks korda, et vaadata asja teisest vaatenurgast. Vältige uue armsama leidmisel kiirustamist. See on õige aeg mõtiskleda selle üle, mida oma partnerilt soovid ja seejärel otsustada edasine tegevussuund.

 

Kui soovid, et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope