Armastuse ja suhte horoskoop 03.06.2024.


Jäär: Täna võivad vallalised leida end ebatavaliste ja ootamatute sidemete ristteelt. Kuid ärge unustage, et kannatlikkus on samuti ülioluline. Liiga kiire suhte alustamine võib lõppeda halva tulemusega. Enne üksteisele pühendumist, tundke teist inimest hästi. Olukordades, kus tunnete end ärritununa, valige karmuse asemel lahkus.

Sõnn: Tähtede seis palub teil keskenduda edasiminekule, mitte tagasiteele. Minevik võib teid kammitseda, kuid ärge laske tungil endisele armsamale helistada, endast võitu saada. Selle asemel keskenduge praegu toimuvale ja võimalustele uuteks suheteks. Võtke päev naeratades vastu ja teid üllatab, kuidas see teid edasi viib.

Kaksikud: Täna on ideaalne aeg tutvumiseks ja oma sideme tugevdamiseks. Nautige romantilist ja ühendatud õhtut, kasutades oma plaanides romantikat. Olgu selleks vaikne õhtusöök kahele või tantsupidu elutoas, olgu armastuslaulud teie heliriba ühisele seiklusele. Olge avatud ja keskenduge täielikult üksteisele, hinnates koos veedetud aega.

Vähk: Teie enesekindlus on hetkel suurim tugevus, seega kasutage seda ära ja vaadake, kuidas romantilised võimalused on teie ukse ees. Kui olete pühendunud suhtes, andke oma partnerile teada, mida soovite ja kuulake samal ajal, mida ta vajab. Kui seate prioriteediks intiimsuse, loote tugeva armastuse ja mõistmise sideme. Nautige neid intiimse ühenduse hetki.

Lõvi: Kuigi vahemaa võib iha tekitada, on oluline välja selgitada oma kire juured. Uurige, kas nende puudumine on teid pimestanud ja miks nad teie elus olid. Kui mälestused tuhmuvad ja ühendus tundub kauge helina, võib olla aeg võtta kasutusele uued võimalused. Avage uks uute kohtumiste avastamata võimalustele. Laske minevikust lahti ja mõnulege praegusel hetkel.

Neitsi: Vallalised võivad pärast rasket päeva lohutust otsida. Kasutage seda pausi, et hinnata oma edusamme ja seda, mida soovite saada. Armastus ei koputa kõvasti, vaid see puudutab vaikselt. Teie ratsionaalne mõistus aitab hoida tasakaalu ja vältida potentsiaalsete partnerite liigset kaasamist. Usaldage oma sisehäält, sest see näitab teile inimest, kes jagab teie maalähedast meeleolu.

Kaalud: Kui soovite luua sidet, siis selle asemel, et püüda olukordade ja inimestega, enda kasuks manipuleerida, proovige luua autentseid suhteid. Ärge pidage vallaliseks olemist halvaks, nautige vabadust ja seda, mis see teile annab. Vaadake endasse sügavamalt ja avastadage, kellest saab teie jaoks suurepärane partner. Kui õige inimene saabub, hindab ta teid, teie tõelise mina eest.

Skorpion: Teie ja teie partner võite intensiivselt mõelda probleemidele. Sellest hoolimata peaksite teadma, et teie tõeline rikkus on teie suhe ja teie ühised eesmärgid. See on aeg, et hinnata üksteisega oma prioriteete ja leida viise, kuidas olla loominguline, et ületada võimalikud takistused. Mida rohkem te teineteise eesmärke ja ambitsioone toetate, seda kindlam on teie suhe.

Ambur: Tänane päev võib pakkuda huvitavaid võimalusi, kui olete soovinud oma armuelus suuremat aktiivsust. Teie sarm on lõõmav ja kõik, kellel on potentsiaal olla teie partner, tõmbuvad teie poole. Minge sõpradega välja ja olge vastu võtlik. Ärge oodake, kuni võimalused tulevad koputama, selle asemel võtke initsiatiiv ning õnn naeratab teile.

Kaljukits: On hea päev oma lähedastele meelde tuletada, et hoolite neist. Võtke oma perel ja sugulastel aeg maha ja minge koos välja sööma või tehke midagi, mida te pole mõnda aega teinud. See sõbralik vestlus paneb teid naeratama ja võib romantilises osakonnas midagi uut luua. See muudab teid potentsiaalsete partnerite jaoks atraktiivsemaks.

Veevalaja: Täna sisenete järjekordsesse faasi, mis muudab teie armuelu. Vanusega tulevad teadmised, siiski, kohtingud arenevad vastavalt sellele, kellega te kohtute. Tugevdage seeläbi sidet, potentsiaalsete partneritega. Suhe, mis õitseb nüüd, avab väljavaateid jõuliseks viljaks.Teid ootab mitu võimalust ja peaksite julgelt järgima, kuhu teie süda teid juhib.

Kalad: Nüüd võite tunda suhetes teatud segadust. Teie meeleolu, eelarvamused ja pahameel, mida olete oma südames ja mõistuses kandnud, võivad tulemust mõjutada. Aeg-ajalt on inimesel vaja peatuda ja millegi suhtes oma pea selgeks mõelda. Ärge tooge eelmistest päevadest kaasa negatiivseid kogemusi ja koormake end pessimistlike mõtetega.

Kui soovid, et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11
Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope