Armastuse ja suhte horoskoop 03.07.2023.


Jäär: Vallaliste jaoks võib tänane päev romantilistes ettevõtmistes segadust tuua. Teid võib köita keegi, kes saadab segaseid sõnumeid või käitub ebajärjekindlalt.Täna on romantika keerulistes küsimustes navigeerimisel võtmeks kannatlikkus. Kui olete pühendunud suhtes, võite sina ja su partner tülitseda väikeste ja näiliselt tähtsusetute asjade üle. Oluline on neid probleeme hoolikalt käsitleda ja vältida nende eskaleerumist suuremateks probleemideks.

 

Sõnn: Päeva edenedes märkad, et su partner on rohkem kui valmis pakkuma seda tuge ja juhatust, mida otsid. Ta hoolib siiralt teie heaolust ja tahab aidata teil väljakutsetes navigeerida. Tema nõuanded ja vaatenurk võivad osutuda hindamatuks, olgu siis isiklikus või perekondlikus küsimuses. Usaldage tema tarkust ja hinnake valmisolekut teie jaoks olemas olla. Vallalised peaksid tähele panema sõprade romantilisi nõuandeid.

 

Kaksikud: Päeva alguses võid astuda oma partneriga vestlustesse, mis seavad kahtluse alla sinu eelarvamused suhete kohta. Planetaarne joondus viitab sellele, et võite omada erinevaid arvamusi armastuse ja pühendumise kohta. Selle asemel, et need ideed otse kõrvale heita, kasutage kasvuvõimalust. Pidage meeles, et uutele vaatenurkadele avatud olemine võib teie suhtesse värsket energiat tuua.

 

Vähk: Täna iseloomustavad teie armuelu ümbritsevad kosmilised energiaid, ootusärevus ja põnevus. Võib juhtuda, et meenutate endisi armulugusid või unistate kellestki oma minevikust. Universum on kuulanud teie soove, et teid selle erilise inimesega taasühendada. See ootamatu taaskohtumine võib tekitada emotsioonide keerise, viies teid tagasi aega, mil armastus oli intensiivne ja kõikehõlmav.

 

Lõvi: Täna julgustab universum teid oma rutiinist vabanema ja uut ümbrust avastama. Olenemata sellest, kas tegemist on ühepäevareisiga lähedalasuvasse linna või nädalavahetuse puhkusereisiga võluvasse maakohta, teeb maastikumuutus teie vaimuga imet. Selle reisi jooksul on teil võimalus kohtuda uute inimestega ja laiendada oma suhtlusringi. Hoidke avatud meelt ja olge vastuvõtlik teie ette tulevate võimaluste suhtes.

 

Neitsi: Astuge samm tagasi ja seadke oma suhe esikohale. Võite olla hõivatud paljude probleemidega, mistõttu teie suhe jääb tahaplaanile. Olgu selleks tööstress, perekondlikud asjad või isiklikud mured, need kulutavad teie meeli. Siiski on oluline mõista, et teie suhte tähelepanuta jätmine võib põhjustada soovimatuid tagajärgi. Vallaliste jaoks annab päev võimaluse oma kohustused ümber hinnata ja romantikale ruumi teha.

 

Kaalud: Valmistuge eelseisvaks põnevaks päevaks, kui planeedid joonduvad, et tuua teie armuellu positiivse energia laine. Kosmosel on teie jaoks kavandatud mõned intrigeerivad kohtumised, eriti tööga seotud olukordades. Täna tõmbab teid huvitavate inimeste poole, kes mitte ainult ei köida tähelepanu professionaalselt, vaid võivad ka romantilise sädeme sütitada. Niisiis, hoidke avatud meelt ja laske armastusel leida tee teie südamesse.

 

Skorpion: Päeva alguses julgustab planeetide seis teid mugavustsoonist välja astuma ja oma suhtlusringi laiendama. Energia on elav ja teid võivad magnetiliselt tõmmata inimesed, keda te pole kunagi kohanud. Neile, kes on juba suhtes, võib uute sõprussuhete sissevool esialgu tunduda pisut hirmutav. Oluline on oma partneriga avatult suhelda, kinnitades talle teie pühendumust ja suhte terviklikkust.

 

Ambur: Armastuse valdkonnas joonduvad planeedid, et julgustada teid olema oma tunnete suhtes avatud ja aus. Olenemata sellest, kas olete varjanud salajast armusuhet või kõhelnud oma tõelisi emotsioone partnerile avaldada on praegu ideaalne aeg selle hüppe tegemiseks. Ausus on tõeliste sidemete loomise ja olemasolevate suhete süvendamise võtmeks. Olge julge ja tehke südameasjades hüpe.

 

Kaljukits: Kosmilised kombinatsioonid võimendavad teie ja teie partneri vahelist armastust ja kiindumust. Te kogete teineteise juuresolekul kõrgendatud rõõmu ja rahulolu. See on ideaalne aeg, et planeerida romantiline kohting või üllatada oma kallimat žestiga. Väikesed armastuse teod võivad luua maagilisi hetki, mis tugevdavad teie sidet. See on ideaalne aeg koos uute seikluste avastamiseks või emotsionaalsete elamuste nautimiseks.

 

Veevalaja: Kui olete oma suhtes hiljuti silmitsi seisnud väljakutsetega, siis praegune aeg toob värske sõõmu õhku hingetõmbeks. Planeetide seis viitab sellele, et konflikte saab lahendada kannatlikkuse ja empaatiaga. Otsige kompromisse ja leidke oma partneriga ühine keel. Kui olete vallaline ja otsite armastust on soovitatav olla täna ettevaatlik. Kuigi uued võimalused võivad tekkida, on ülioluline mitte kiirustada uude suhtesse. Võtke aega inimese tundmaõppimiseks.

 

Kalad: Olete viimasel ajal olnud enesessevaatav ja mõtisklenud oma suhete dünaamika üle ja kaalunud võimalusi nende parandamiseks. Teie valmisolek kohaneda ja vajalikke muudatusi teha on nüüd osutunud targaks otsuseks. Olenemata sellest, kas muudate suhtlusmustreid, lahendate isikliku ebakindluse probleemi või loote tervemaid piire, teie jõupingutused hakkavad andma paljulubavaid tulemusi.

 

Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope