Armastuse ja suhte horoskoop 03.08.2023.


Jäär: Armastuses laske täna oma julgusel särada! Olenemata sellest, kas olete suhtes või vallaline, tõmbab teie magnetiline aura inimesi teie poole. Kui olete suhtes, kasutage oma sarmi ja vaimukust romantilise elu vürtsitamiseks. Vallalised kasutage päeva, et teha julgeid samme ja väljendage oma tundeid kellelegi, keda imetlete. Võtke omaks oma iseseisvus, jäädes samal ajal avatuks armastuse võimalusele ja te tõmbate ligi tõelisi sidemeid.

Sõnn: Tänane päev on täis romantilisi võimalusi ja tähenduslikke sidemeid. Kui olete vallaline, võib universum saata kellegi erakordse teie teele, nii et hoidke ootamatutele sädemetele silmad lahti. Paaride jaoks süvenevad kirg ja emotsionaalne side, luues maagilise sideme. Väljendage oma tundeid enesekindlalt ja vaadake, kuidas armastus süttib, kui pimestav kosmiline ilutulestik!

Kaksikud: Kui olete suhtes,toob päev, hellitavaid žeste ja mängulist nalja oma partneriga. Hoidke sädemeid lendamas, planeerides üllatuskohtinguõhtu või külvades partnerit südamlike komplimentidega. Vallalised, täna on suurepärane aeg suhelda ja oma vaimukas võlu ära kasutada. Teie magnetiline isiksus tõmbab potentsiaalseid kosilasi teie poole. Nautige tähelepanu, kuid võtke aega, et leida keegi, kes hindab teie tõelist mina. Pidage meeles, et suhtlemine on püsivate sidemete loomise võti. Avage oma süda armastuse võimalustele ja oodake maagiat!

Vähk: Olenemata sellest, kas olete vallaline või pühendunud suhtes, hoidke süda avatud, sest armastus võib ootamatutes kohtades õitsele puhkeda. Vallalised võivad juhuslikul kohtumisel partneri leida, nii et olge valmis meeldivaks üllatuseks! Paarid kogevad sügavamat emotsionaalset sidet ja see on ideaalne aeg oma tunnete väljendamiseks või romantilise žesti kavandamiseks. Suhtlemine on harmoonia võti, seega kuulake oma partnerit tõelise huviga.

Lõvi: Teie magnetiline aura tõmbab austajaid ja teie partner on teie kütkestavast kohalolekust vaimustuses. Väljendage oma kirgi ja unistusi avalikult ning vaadake oma sideme süvenemist. Kui olete vallaline, meelitab teie kiirgav energia kedagi sama kirglikku. Pidage meeles, et tõeline armastus tõmbab teie autentse mina poole, seega ärge kartke näidata oma südame tõelisi soove.

Neitsi: Armastus võtab täna teie jaoks võluva pöörde. Kui olete vallaline, on just teie jaoks võimalus leida,see üks ja ainus. Hoidke silmad lahti, et saaksite ootamatu kohtumise, mis võib kaasa tuua sädemete lendu igas suunas. Neile, kes juba peesitavad armastuse säras, sobib tänane päev suurepäraselt oma suhtesse huumori lisamiseks. Mänguline nali ja spontaansed üllatused hoiavad armuleegi eredalt põlemas.

Kaalud: Kui olete suhtes, oodake ennem südame kutset, kui alustate oma armsamaga sisukaid vestlusi. Vallalised, olge valmis võluma südameid oma magnetilise auraga. Universumil on viis sarnaselt mõtlevad hinged kokku tuua, nii et ärge olge üllatunud, kui leiate, et teid tõmbab keegi intrigeeriv. Võtke omaks hetkemaagia ja laske armastuse valsil end jalust pühkida. Usalda oma intuitsiooni ja lase oma südamel teed juhatada!

 

Skorpion: Südameasjades teie kirg ei tunne piire ja teie emotsionaalne sügavus on kütkestav. Kui olete suhtes, võtke omaks oma haavatavus ja laske intiimsusel oma sidet tugevdada. Vallalisi võib vastupandamatult tõmmata kellegi intrigeeriva poole. Laske oma mõistatuslikul olemuse võlul toimida ja vaadake, kuidas armastus õitseb nagu haruldane ja ilus lill.

 

Ambur: Tänane taevane energia tekitab romantilise maagia, mis teid rabab ja paneb särama. Kui olete vallaline, hoidke silm peal rahulikul kohtumisel, mis võib viia virgutava sidemeni. Suhtes olijate jaoks on aeg asju vürtsitada ja planeerida oma partneriga põnev kohtinguõhtu. Teie võluv teravmeelsus võlub armastatut, nii et ära hoia neid vallatuid komplimente tagasi. Võtke omaks päeva võlu ja armastus on teie teejuhiks!

 

Kaljukits: Kui olete suhtes, oodake, et sädemed lendleksid, kui teie ja teie partner sügavamal tasandil suhtlete. Vallalised, universum saadab teie teele potentsiaalseid armastushuve. Hoidke avatud süda ja meel ning ärge kõhelge astumast esimest sammu. Võtke omaks armastuse kosmiline maagia ja võite lihtsalt leida end südantsoojendavast ja kirglikust romantikast!

 

Veevalaja: Kui olete suhtes on täna väga hea aeg kvaliteetaja planeerimiseks armsamaga. Suhelge avatult ja laske oma loovusel romantikat lisada. Vallalised, valmistuge põnevateks kohtumisteks, mis võib teid meeldivalt üllatada. Pidage meeles, et täna on armastuse võti oma ainulaadsele enesele truuks jäämine. Võtke omaks omapära ja laske oma südamel teed juhatada!

 

Kalad: Täna julgustavad tähed teid südamest suhtlema. Olge oma partneriga aus, sest see tugevdab teie sidet. Kui olete vallaline, laske oma kujutlusvõimel juhatada teid uute inimestega kohtuma ja sidemeid looma. Teie tundlikkus ja kaastunne on magnetilised, tõmmates teie poole sarnaselt mõtlevaid hingi. Täna usaldage südameasjades oma intuitsiooni. On aeg lasta unistuste jõel end armastuse kaldale kanda.

 

Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope