Armastuse ja suhte horoskoop 03.09.2023.


Jäär: Täna oodake seltskondlikke koosviibimisi. Kuigi te ei soovi romantilist osalust, võib teid tõmmata kellegi arm ja elegants. Kaaluge ürituse korraldamist, et seda vastleitud ühendust luua. Pühendunud inimesed võivad tunda survet oma partneriga koos olla. Peate mõistma, et see oleks õige aeg ajutiseks pausiks. Sel juhul peaksite planeerima sooloreisi ja veetma aega iseendaga.

 

Sõnn: Armastus võib tunduda kaugem kui tavaliselt. Võib tekkida vaidlus partneriga erinevate soovide pärast. See on teie mineviku lahendamata konfliktide tulemus. Kuid kannatlikkusega saate seda harmooniliselt vältida. Ärge kartke näidata oma tundlikku külge. See muudab teie ühenduse tugevamaks, kui kunagi varem. Pidage meeles, et need, kes teie haavatavust tunnistada ei suuda, pole seda väärt.

 

Kaksikud: Võite oma võrreldamatu osaluse tõttu suhtes, tunda end liiga emotsionaalsena. Teie vaimukas ja uudishimulik loomus tõmbab potentsiaalsed partnerid enda poole. Vältige pealiskaudseid sidemeid,need teevad hiljem haiget. Teie emotsioonid hakkavad võimust võtma ja see võib teie mõtted halvaks muuta. Olge ettevaatlik nende suhtes, kes erinevalt teist eelistavad välimust sügavusele.

 

Vähk: Tänane energia tundub intensiivne. On keegi, kes teist hoolib, kuid ei pruugi teie tundeid kergesti või tahtlikult aktsepteerida. Kaaluge õrna lähenemist ja mõistmise suurendamist, enne kui asute suhtes juhtrolli. Investeerige aega, ilma et oleksite pealetükkiv. Teie entusiasm on ilmne ja teie käitumine on lahe. Tehke suhtlemine meeldivaks ja ilma pingutuseta. Mõelge tulisele energiale, kuid jääge rahulikuks.

 

Lõvi: Võite kohata kedagi, kellel on kütkestav isiksus, jättes teid intrigeerima ja kergelt üllatama.Täna on hea aeg minna kohtingule. Koju jäämine ei too kaasa erilisi kohtumisi. Ärge leppige kellegagi, kes ei toeta teid teie unistuste täitmisel. Julgustage oma eneseväljendust, sest otsite partnerit, kes hindab teid tõeliselt sellisena, nagu te olete. Usaldage järgmise sammu osas oma südant.

 

Neitsi: Teie analüütiline lähenemine on sisenemas armuellu. Otsite partnerit, kes sobiks teie praktilise ja organiseeritud elustiiliga. Olge oma perfektsionismi vajaduse suhtes ettevaatlik, see võib takistada teie romantilisi püüdlusi. Planeerimata hetked on alati paremad kui planeeritud. Võtke omaks spontaansus ja laske lahti vajadusest kontrollida iga pisiasja.

 

Kaalud: Kaaluge oma suhte ametlikku vormistamist ja süvendamist. Planeerige ainulaadne kuupäev.Õhtusöögi ajal pidage vestlusi või lõõgastuge filmi vaadates. Julgustage dialoogi, et arendada lähedust ja süvendada oma sidet. Laske suhetel loomulikult areneda, väärtustades iga jagatud hetke. Otsustage, arutage ja tähistage armastuse kasvu.

 

Skorpion: Teie tänast armuelu iseloomustab kirg. Teid tõmbavad kauakestvad ja transformatiivsed sidemed. Seiske vastu armukadeduse ja liigse omandihimu tungile, mis võib suhteid pingestada. Lubage endale rohkem kuulata, kui rääkida ja vältige suurejooneliste žestide otsimist, et suhetes asjatuid pingeid ära hoida. Võtke aega, et väärtustada partneri vaatenurki ja imetleda tema kohalolekut.

 

Ambur: Põnevad kogemused on teie armuelu keskmes. Te tõmbate ligi kedagi, kes jagab teiega õppimisjanu ja uusi kogemusi. Teie partner ei pruugi lõpetada tähelepanuavaldusi ja soovib elada hetkes. Hoidke oma suhtluskanalid avatuna, eriti kui olete kaugsuhtes. Tähed ühtivad teie optimismi ja tahtega. Jätkake tööd oma positiivsete omaduste kallal.

 

Kaljukits: Teid tõmbavad inimesed, kes stimuleerivad teie meeli ja seavad väljakutse teie vaatenurkadele. Ebatavalised ja intellektuaalsed sidemed juhivad teie armuelu. Teie usk, et vastandid tõmbavad ligi, on peagi nii nähtav, et te ei lase sellel märkamatuks jääda. Vastastikune austus ja teineteise emotsionaalne toetus lähendavad teid. Otsige tegevusi ja kogemusi, mis teile mõlemale meeldivad.

 

Veevalaja: Reaalsusest eraldumine pole seekord lahendus,oma kättesaadavuse ja arutlusvõime parandamine võib olukorda stabiilsemaks muuta. Peas selguse hoidmine on esmatähtis, segaste signaalide andmine rikub teie ja teie partneri suhet. Stabiilsus määrab võimalused, seega leidke aega armastuseks ja püsige maa peal. Usaldus on ülioluline.

 

Kalad: Jääge truuks oma kaastundlikule minale, hinnates samal ajal, kas ühendus on kooskõlas teie pikaajaliste püüdlustega. Teie unistav loomus võib leida lohutust, kuid selgust on vaja. See, mis teie emotsioone juhib, võib otsida ka avatud vestlusi, mis on ebakindluse ületamiseks vajalikud. Minge vooluga kaasa, kuid ärge unustage, et teid ei lükata kõrvale. See võib viia mõlema südame sünkroonimiseni. Peate võtma juhtrolli ja kasvatama oma loovust, et romantikat elus hoida.

 

Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope