Armastuse ja suhte horoskoop 03.10.2023.


Jäär: Täna on aeg hinnata, kui kaugele te olete suhtes oma partneriga jõudnud. Te mõlemad olete täidetud armastuse ja tunnustusega teineteise vastu. Mõtisklete ka mineviku probleemide üle ja räägite neist täna. Mõned negatiivsed inimesed võivad püüda teie tähelepanu kõrvale juhtida, seega on parim päev oma partneriga kahekesi veeta. Vallalised on tavapärasest flirtivamad ja tegelevad kahjutu lõbuga.

Sõnn: Ärge libisege suhtesse suhte pärast. Täna seisate dilemma ees armastuse ja armumise vahel. Teie eriline keegi soovib panna teid pühenduma. Võtke aega, et järk-järgult armuda. Kui olete vallaline, võite täna reisilt leida armsa inimese ja tunnete koheselt tema vastu tõmmet. Võtke asju aeglaselt, et kõik teie heaks laheneks.

Kaksikud: Täna tunnete end romantilise ja flirtivana. Võite oma partnerit üllatada kosutava puhkusega tema lemmiksihtkohta. Reis võimaldab teil ka väljendada oma tundeid oleviku ja tuleviku suhtes. Täna on tõenäoline, et võivad tekkida tülid, kuid veenduge, et olete kogu aeg rahulik. Kui te pole veel partnerit leidnud, ärge kaotage lootust, tähtede seis üllatab teid.

Vähk: Kontrolliprobleemide tõttu on täna märke sellest, et teie partneriga on probleeme. Asjad on teie jaoks olnud juba mõnda aega nihkes ja täna võib see avalikuks tulla. Üksi aja maha võtmine ja lõhe lahendamine võib aidata teie suhet päästa. Vallalistel on head väljavaated leida armastust oma sõprade seas. Olge ettevaatlik, kui tunnete, et ta on seotud.

Lõvi: Kas olete kunagi ideaalse partneri plussid ja miinused üles märkinud? Kui jah, siis täna näete mõningaid edusamme. Võite kohata kedagi, kes täidab enamuse teie kriteeriumitest. Sa ei tohi täna selle inimesega oma võimalusi maha mängida. Kui olete juba kohtamas käinud, võite sattuda lõhesse kellegi teise pärast. Olge selle suhtes ettevaatlik ja kohelge täna oma erilist inimest hästi.

Neitsi: Pidevate erimeelsuste tõttu võite tunda end partnerist eraldatuna. Võib-olla ei õnnestu teil täna oma partneriga südamest südamesse vestelda.See kõik ärritaks teie partnerit, põhjustades teie vahel tülisid. Asi läheb paremaks ainult siis, kui olete valmis oma partneriga suhtlema. Võtke kindlasti päeva lõpuks aega ja veetke õhtu oma partneriga koos ja pidage sisukas vestlus.

Kaalud: Kaaslane kutsub täna esile teie diplomaatilise iseloomu. See võib tekitada tunde, et teid süüdistatakse, kuid see on teie jaoks parim. Proovige oma partneriga rääkida juhtudest, mis ajendasid teda sama tundma. Üksikud inimesed ei pruugi oma tänasest kohtamisest maksimumi võtta, kuna neil on perekonnas esinevad isiklikud probleemid. Parem oleks see kohting mõneks ajaks edasi lükata.

Skorpion: Partner on täna teile suurimaks toeks. Olete mõnda aega veidi eemal olnud. Kasutage kindlasti võimalust väljendada armsamale seda, mida tema vastu tunnete. Olge valmis oma partnerit hellitama, sest see tagab ka teile parema enesetunde. Vallalised,proovige veeta aega looduses, näiteks telkida. See võib anda uue vaatenurga armastusele ja suhetele.

Ambur: Täna kannatab teie suhe läbipaistvuse puudumise tõttu.Võib-olla olete mõlemad teineteise eest mõnda asja varjanud, mistõttu tunnete end eemalolevana. Parim on otsustada, mida soovite, ja arutada seda koos oma partneriga. Kui olete vallaline, leiate täna kellegi, kes on äärmiselt naljakas ja lahke.

 

Kaljukits: Kui olete vallaline, tegelete täna hooletu flirtimisega. Tähed ennustavad, et võite varsti sooloreisile minna ja kohtuda oma elu armastusega. Ärge olge liiga põnevil,laske asjadel enda jaoks iseenesest paika loksuda. Väike kannatlikkus sel ajal on eduka plaani võti. Pühendunud inimesed peaksid täna leidma aega oma partneriga koosolemiseks ja nautima juhuslikke tegevusi.

 

Veevalaja: Teie sees on täna äkiline kirg, kaastunne ja romantika.Te tunnete, et veedate oma armsamaga parimat aega ja teete kõike, mis teid mõlemaid ühendab. Tõenäosus on tühise probleemi pärast tülitseda, kuid proovige mitte lasta sellel päeva rikkuda. Vallalistel ei pruugi olla suurepärane päev, kui nad oma potentsiaalse partneriga vaidlevad.

 

Kalad: Täna on õppetund tõelise armastuse leidmise kohta. Kahjuks tuleb õpetus südamevalust. Kellelgi, keda olete alati armastanud, ei pruugi olla teie vastu samu tundeid, mis võib teie südame murda. Ärge kaotage lootust, sest tõeline armastus läheneb teile peagi. Kui olete abielus, võite oma partneriga pere laiendamise teemal rääkida. Ükskõik, milline on teie otsus, paneb see teid mõlemad tundma lähedasemana, kui kunagi varem.

 

Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope