Armastuse ja suhte horoskoop 03.11.2023.


Jäär: Täna proovige oma partneriga uusi ja põnevaid tegevusi, et teie mõlema vahel armastus ja intiimsus uuesti süüdata. Võiksite mõelda õhtusele väljasõidule või külastada mõnda romantilist söögikohta. Veenduge, et te ei pööra tähelepanu sellele, mida teie naabrid teie suhte ja pereelu kohta ütlevad. Vallalised peavad veidi maha rahunema, sest täna võib olla palju võimalusi tulevase armsamaga kohtuda.

Sõnn: Täna veetke oma partneriga kvaliteetaega, et üksteist paremini mõista. Täiustage oma kuulamisoskust ja pöörake rohkem tähelepanu sisule. Kui räägite oma armsamaga, peab olema läbipaistvus, et saaksite siiralt suhelda. Kui kolmas isik üritab teie suhtega manipuleerida, proovige võimalikult kiiresti probleemiga silmitsi seista ja oma muret väljendada.

Kaksikud: Pisiasjad aitavad sul taastada suhte oma partneriga. Võtke võimalusel töölt vaba aega ja minge vähemalt päevaks lõõgastuma. Kui olete olnud pikka aega pühendunud suhtes, on aeg mõelda sammu võrra kaugemale, abielule. Kui teie suhe seisab silmitsi mürgisusega, peate enne endas kahtlemist, oma partneriga silmitsi seisma. Vallalised veedavad aega võluvate inimestega.

Vähk: Valmistuge täna, põnevaks päevaks oma partneriga. Võiksite proovida uusi asju, mis teid mõlemaid erutavad. Rääkige paarina rahaasjade ja uute ärivõimalustega seotud küsimustest. Lõpetage kõik oma prioriteetsed tegevused päeval ja veetke romantiline õhtu oma väljavalituga. Inimesed, kes on äsja suhtest lahkunud, võiksid olla rahulikud. Vallalised saavad rohkem aega tagasivaatamiseks ja tõsisesse suhtesse astumiseks.

Lõvi: Kui soovite luua romantilist päeva oma armsamaga, vajate pingevaba mõtteviisi. Veetke koos aega looduses, rattaga sõites. Koos partneriga treenimine võib olla ka suurepärane viis lõõgastumiseks ja vormis püsimiseks. Lähedase inimese ootamatu külaskäik, võib teie hilisõhtuseid plaane häirida. Vallalised peavad olema enesekindlamad, et oma kallimaga viljakaid vestlusi pidada.

Neitsi: Täna leidke oma partneriga üles need romantilised asjad, mis aitaksid uuesti lähedaseks saada. Planeerige tegevusi, et saaksite oma sõprust paarina parandada. Üllatus kaaslaselt teeb teid koheselt rõõmsaks ja viib elevile. Kui plaanite abielluda, on praegu hea aeg kaasata oma pere aktiivsetesse aruteludesse. Vallalised peaksid olema ettevaatlikud tulevase kosilase kummalise käitumise suhtes.

Kaalud: Täna peaks tekkima spontaanne tung oma partneriga koos püsida. Vältige hetkelisi negatiivseid emotsioone ja hädaolukordi. Vallaliste jaoks, võib juhuslik kohtumine endise väljavalituga, esile tuua palju vastakaid emotsioone. Kui olete suhtes ja teil on partneriga pidevalt probleeme, ärge tehke rutakaid otsuseid. Võtke aega, et kõik korralikult läbi mõelda.

 

Skorpion: Täna on soodne päev, millal saate oma suhtes õigeid muudatusi teha. Aja juhtimine on midagi, mida peaksite, mõlemad paarina koos arutama. Vältige liigset tormakust ja ületöötamist, leidke rohkem kvaliteetaega, mis tugevdab suhet. Tõhusad lahendused partnerilt aitavad vältida rahalisi probleeme. Vallalised, olge valmis kohtuma atraktiivsete inimestega.

 

Ambur: Olge pühendunud, kui parandate suhteid oma partneriga. Teie armsam üritab pidevalt teile läheneda, seega looge kindlasti romantilised olukorrad. Looge kodune vastav miljöö või planeerige õhtuks midagi erilist.. Hea sõber võib üritada teie suhtes probleeme tekitada, seega olge ettevaatlik. Kui olete vallaline, võite täna kohtuda õige inimesega, kes teid kõnetab.

 

Kaljukits: Praegu on suurepärane aeg panna oma partner tundma armastust, tugevdades sidet. Proovige mõnda uut tegevust, koos partneriga. Need võivad olla põnevad mängud või huvitavad küsimused, mida saate üksteiselt küsida. Keskenduge oma partneri tervisele, kuna tal võivad tekkida teatud probleemid. Kui olete vallaline, kütkestab teid, ühe inimese eriline suhtumine. Proovige, kogu õhtu jooksul temaga lähemalt suhelda.

 

Veevalaja: Täna võiksite proovida oma partneri jaoks, armsaid ja romantilisi žeste. Jagage oma tundeid ja väljendage end aeg-ajalt otse. Väike arusaamatus võib teie sidet palju rikkuda, seega varuge kannatlikkust. Teil võib tekkida vajadus oma kolleegi tunnetest loobuda, sest see on lihtsalt armumine. Värskeid suhteid otsivad inimesed peavad olema tähelepanelikumad oma valikutes.

 

Kalad: Täna on hea aeg,kui võikste koos oma elukaaslasega, koduseid asju korraldada. Kui olete hiljuti ebaõnnestunud suhtest välja tulnud, leiate armastuse ja toetuse, mida olete nii pikka aega ihaldanud. Lähedane sõber võib tahtmatult olla suureks õnnistuseks, viies teid ja teie partnerit kokku, parandades teie suhteid. Vallalised võivad sotsiaalmeedia kaudu leida lähedase kaaslase.

 

Kui soovid, et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope