Armastuse ja suhte horoskoop 03.12.2022.


Jäär: Täna mõelge oma elujõu allikatele. Võib-olla võiksite heita pilgu oma suhetele ning näha, mis vajab parandamist. Saate aru, et on aegu, mil olete oma jõu ja energiaga liiga helde. Sul on lahke süda, kuid endast liiga palju andmine võib viia läbipõlemiseni. Keskenduge oma õnnele, enne, kui muretsete kellegi teise pärast.

Sõnn: Kui sul pole pea selge, võid sattuda olukorda, millega sa täna hakkama ei saa. Kedagi tõmbab teie poole, kas see on teie suurenenud füüsiline võlu või karisma, ei pruugi te aru saada.Kuidas sellisele olukorrale reageerida? Enne kui asute kogu südamest sellesse uude ühendusesse, peaksite tõenäoliselt astuma sammu tagasi ja hindama, mida loodate sellest lühikeses ja pikaajalises perspektiivis saada.

Kaksikud: Kõik teie sidemed keerlevad ainult teie ümber. Investeerige aega, et kõigepealt ennast tundma õppida. Praegu võib üksi veedetud aeg teie romantilise väljavaatega imesid teha. Oma vajadustele keskendumine võib olla just see, mida teile vaja.See võib aidata meelt rahustada ja südant parandada, olenemata sellest, kas olete praegu vallaline või suhtes.

Vähk: Täna võib teie mõistus olla igas suunas laiali. See on üks neist päevadest, mil saate lubada endale unistusi potentsiaalsest või minevikus olnud romantilisest suhtest. Kuid kui soovite,et praegune side maksimaalselt õide puhkeks,mõelge sellele, kuidas seda hetkel parandada ja olla õnnelik.

Lõvi: Sa võid täna tunda end romantilises elus pisut eksinuna. Teid ootab ees raske valik. Võimalik, et teie suhtest räägiti ja on võimalik, et teie pere soovid ei ühti teie omadega. Võimalik, et ka teie sõbrad taunivad teie potentsiaalset elukaaslast. Ärge jätke tähelepanuta nende arvamusi, kes teid kõige rohkem tunnevad ja armastavad, aga järgige lõpuks oma sisetunnet!

Neitsi: Kui avate end tavaliselt oma lähedastele kergesti, võite olla täna väga reserveeritud. Mõnikord võib suhetes üks inimene tunda, et ta ei saa täielikult loota sellele, et teine ​​inimene neile ausalt ja avatult vastaks. Sellega ei saavutata midagi ja sa peaksid olema võimalikult otsekohene nii enda, kui ka partneri suhtes.

Kaalud: Kuna teie romantika näib juba põlevat, ei tohiks te kaks läbi põleda. Veetke koos aega, nautides ühist tegevust, nagu romantiline eine või film. See aitab leevendada tüdimust ja taaselustada teie kahe vahelist vestlust. Rääkige asjadest, mis teile mõlemale meeldivad, ja tehke ühine tulevikuplaan.

Skorpion: On suur võimalus, et täna on päev, mil sa lõpuks mõistad oma kallima tundeid. See tähendab, et kui töötate selle nimel, et muuta armastus oma suhte keskmeks, on teil mõlemal sellest kasu. Selle tõusutrendi säilitamiseks on siiski oluline meeskonnatöö. Probleemide ilmnemisel on ülioluline julgustada oma kaaslast ja hoida suhtlusliinid avatuna.

Ambur: Paljud allasurutud emotsioonid, mis on tekitanud hõõrumist teie ja teie kallima vahel, puhkevad tõenäoliselt uuesti. Probleemid suhetes võivad sillutada teed põhjalikumatele vestlustele ja vastastikuse mõistmise teele.Kui lähenete kõigele usalduslikult, võite avastada, et nad tõesti süvendavad teie sidet.

Kaljukits: Säilitage oma kohalolek suhetes isegi siis, kui teie ja teie partner olete ruumiliselt lahus. Treenige end uskuma oma suhtesse ka siis, kui te ei saa teineteisega suhelda. Olge teile esitatava teabe suhtes tähelepanelik ja lubage end visuaalselt ja akustiliselt avada. Olge pühendunud suhtlusliinide avatuna hoidmisele ja ausa tagasiside vastuvõtmisele.

Veevalaja: See, kuidas te täna oma intiimseid suhteid käsitlete, võib kulgeda erinevates suundades. Teil on lihtsam keskenduda oma vajadustele, selle asemel, et muretseda selle pärast, mida teie partner soovib. Kui otsustate tema muresid eirata, võivad sellel olla teie suhtele tõsised tagajärjed. Lõpuks muudab see kõik lihtsalt keerulisemaks. Ole lahkem!

Kalad: Täna on hea päev meeles pidada, et kohtingumaailmas ei ole asjad, teiste poolt vaadatuna, alati paremini. Need, kellel on kiusatus kellessegi väljastpool suhet kiinduda, peaksid sügavalt sisse hingama, mõtlema oma partneri väärtustele ja tegema otsuse, mis oleks nende suhtele pikemas perspektiivis kõige kasulikum. Jääge ausaks ja läbipaistvaks!

Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11
Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope