Armastuse ja suhte horoskoop 03.12.2023.


Jäär: Armastus pakub teile täna sügavaid õppetunde. Vallalised võivad kokku puutuda potentsiaalsete romantiliste huvidega ja suhted võivad õitsema hakata. Kui olete juba pühendunud suhtes, oodake, et teie side tugevneb. Teekond ei pruugi aga sujuda. Võivad tekkida pinged aga kannatlikkus ja suhtlemine on teie relvad. Võtke aega oma partneri vajaduste tõeliselt kuulamiseks ja ärge kartke oma vajadusi väljendada.

Sõnn: Valmistuge täna oma armuelu spontaanseteks keerdkäikudeks. Potentsiaalne partner võib välja tulla kõige ootamatumast kohast ja anda teile eneses kahtlemise hetki. Võite küsida, kas inimene on teie jaoks õige või kas praegu on õige aeg. Laske oma praktilisel loogikal end juhtida ja intuitsioonil oma töö teha.Olge julge ja väljendage oma tundeid läbipaistvalt.

Kaksikud: Intensiivsed romantilised energiad võivad täna kõikuda mõlemas suunas – tugevdades teie sidet või vastupidi, paljastades varjatud konflikte. Nendes emotsionaalsetes sügavustes navigeerimine võib olla hirmutav, kuid teie loomupärane kohanemisvõime aitab teid. Näidake üles tõelist mõistmist ja lahendage erinevused elegantselt. Vallaliste jaoks võib teie karisma meelitada põnevaid väljavaateid. Kõigil neil juhtudel on esmatähtis ausus ja avatud suhtlemine.

Vähk: Täna võib ette tulla keerulisi olukordi, mis võivad vajada delikaatset käsitlemist. Suhetes olevad inimesed leiavad, et nende sidemed arenevad sügavamale tasemele. Teisest küljest seisavad suhetes olevad inimesed silmitsi väljakutsetega, tuues esile ebakindluse ja vajaduse kindlustunde järele. Kasutage neid olukordi, et väljendada selgelt oma ootusi ja kuulata ka oma partneri vajadusi.

Lõvi: Tähed hoiatavad, et olge suhtluslünkade suhtes ettevaatlik. Väljaütlemata mõtted võivad tekitada arusaamatusi, mis võivad armastuse varjutada. Säilitage oma vestlustes läbipaistvus, et vältida vastasseise. Kui olete vallaline, võib teie karismaatiline isiksus potentsiaalseid partnereid meelitada. Siiski hoiduge kohustustega kiirustamisest. Enne hüppe tegemist veenduge, et teil oleks inimesest arusaamine.

Neitsi: Armastuse aspekt võib sind sel nädalal ootamatult tabada. Kui olete vallaline, võib teie huvi äratada salapärane võõras või võite komistada juhuslikule kohtumisele. Suhetes süvendavad ühised läheduse hetked tõenäoliselt teie sidet. Pikaajalised paarid võiksid viia oma suhte järgmisele tasemele.Abielus paaridel oleks hea aeg mõelda pere juurdekasvule.

Kaalud: Täna võib romantika teie jaoks tuua rahu pärast tormi. Lähimineviku suhtevõitlused võivad rahuneda, tuues nii vajalikku tasakaalu ja harmooniat. See uus selgus võib luua uue pühendumuse olemasolevatesse suhetesse, tugevdades sidet. Kui olete vallaline, on see ideaalne aeg armastuse leidmise teekonnaks, mis võiks olla mõtestatud.

Skorpion: Koos partneriga emotsionaalsetes tõusu- ja mõõnaperioodides navigeerimisel tulevad mängu teie võimsad arusaamad, mis aitavad uduseid teid selgeks teha. Vallaliste jaoks võib ootamatu romantika üllatada. Täna on kesksel kohal sügavad ja olulised vestlused. Transformatiivne energia on eriti võimas, muutes suhete kulgu, eemaldades negatiivsuse ja tugevdades sidemeid.

Ambur: Olenemata sellest, kas olete vallaline või suhtes, nõuab tänane päev veidi rohkem kannatlikkust ja mõistmist. See faas, mida praegu läbite, võib teie suhtes tekitada vastakaid tundeid. Väike nihe teie tajus ja suuremad pingutused võivad teie suhte leegi uuesti süüdata. Täna on soovitatav vältida tarbetuid vaidlusi ja oma partneri suhtes rohkem empaatiat avaldada. Emotsionaalse rahulolu osas on täna potentsiaali piirdeid parandada ja sidet tugevdada.

Kaljukits: Täna on kesksel kohal romantika. Kui olete vallaline, võib ootamatu suhtlus tekitada tundeid, mille olemasolust te ei teadnudki. Pühendunud inimeste jaoks on see aga seotud sidemete süvendamise ja tugevdamisega. Täiustage oma suhet mõne läbimõeldud žestiga ja laske oma partneril end hellitatuna tunda. Rääkige avameelselt oma tunnetest ja pidage meeles, et suhe ei seisne mitte ühes, vaid kahes võrdses inimeses.

Veevalaja: Kaevake välja oma rikkalikud emotsioonid. Kuu vibratsioonid joonduvad täna teie kasuks, muutes iga emotsionaalse okka mõistmise õitsevaks roosiks. Suhted ei tundu raske tööna, pigem tunnete ennast, nagu eepose kaasstsenaristina. Kuid kannatlikkus on võtmetähtsusega. Iga sõna, iga tegevus võib värvida teie suhte lõuendi erksate või tumedate löökidega.

Kalad: Täna on ideaalne aeg leida armastuses harmoonia, mida igatsete. Kui olete vallaline, võivad teie võlud meelitada ligi potentsiaalset partnerit, kes peegeldab teie unistusi ja püüdlusi. Teie Neptuunist mõjutatud intuitsioon võib mängida. Ärge laske kellelgi endaga manipuleerida, roosilise pildi maalimisega. Rikastava ühenduse nautimiseks tagage läbipaistvus.

Kui soovid, et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11
Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope