Armastuse ja suhte horoskoop 04.01.2023.


Jäär: Oma romantilise elu käimalükkamiseks peate olema seal, kus toimub tegevus. Ärge oodake oma romantilise olukorra drastilist paranemist üleöö. Algul tuleks püüda inimesega sõbraks saada ja teda paremini tundma õppida. Siis ja alles siis peaksite kaaluma ideed temaga pikaajalisest pühendumisest. Aja jooksul saate teada selle sideme ja pakutavate võimaluste kogu ulatuse.

Sõnn: Püüdke asjad läbi mõelda ja jätkake ettevaatlikult, pidades silmas probleemi, mida te praegu oma suhtes kogete. Ärge püüdke oma partnerile varasemate üleastumiste eest kätte maksta, õhutades temaga tüli või käitudes kättemaksuhimulisel viisil. Avage üksteisele oma raskused ja tehke koostööd, et leida lahendus.

 

Kaksikud: Kui teie ja teie kaaslane olete juba mõnda aega koos olnud, võib see olla fantastiline hetk, et luua meeleolu kirglikuks koosolemiseks. Säilitage avatud suhtlusliin, et kõik probleemid saaksid lahenduse. Määrake selgelt oma eesmärgid ja tehke tulevikuplaane, et minimeerida segadust. Kasutage praegu koos veedetud aega.

 

Vähk: Kui püüate olla parem versioon endast, näete oma armuelus paranemist. See sama asi meelitab teie ellu uusi inimesi just õigel ajal. Kui eritate uut ja rõõmsat energiat, võite luua ühenduse täiesti uute inimestega. Kui te seda jätkate, näete olulisi nihkeid mitte ainult oma suhetes, vaid ka isiklikus elus.

 

Lõvi: Kui teie ja teie kallima vahel läheb praegu teravaks, proovige säilitada rahu ja vastata mõtlikult, mitte refleksiivselt. Suhe, mis kunagi oli hea, saab kibeduse ja vaenulikkuse tõttu mürgitatud. Täna on hea päev oma keeleoskust tööle panna ja segadust klaarida. Kui asjad ei parane, olge vakka ja määrake arutamiseks aeg.

 

Neitsi: Anna armastusele oma elus veel üks võimalus. Olete saabumas oma elu ilusasse hetke, mis on küps ja pakub võimalusi romantilisteks ettevõtmisteks ja muudeks nauditavateks tegemisteks. Teil on palju lihtsam eelseisval teel navigeerida, kui teie kõrval on usaldusväärne sõber minevikust. See on vaid aja küsimus, millal see inimene hakkab avama end.

 

Kaalud: Oled valmis võtma rohkem romantilisemaid kohustusi, millega suudad sel hetkel mugavalt toime tulla. Praegu on teie otsustada, kas soovite oma suhet järgmisesse faasi viia või otsida teisi inimesi, kes võiksid olla head tulevased kaaslased. Emotsioonidest rääkimine ja oma eesmärkide uurimine aitab teil saada vajaliku vaatenurga.

 

Skorpion: Teie iseloom on siirus ja kaastundlik meel ning teie kavatsused oma partneri suhtes pole midagi muud kui imelised. Kahjuks võib inimese armastuse tugevus teise inimese vastu olla mõnikord liiga suur, et inimesed, kes on nende vahetus läheduses, taluksid. Peate lihtsalt olema valmis armastuse nimel riskima ja uskuma, et kui suhe on mõeldud teiega olema siis see ka nii läheb.

 

Ambur: Tähenduslike suhete omamine võib olla nii õnnistus kui ka needus. Selle tulemusel lükatakse inimene põnevatesse ja rasketesse suundadesse. Sellest hoolimata on sellesse sukeldumine hea mõte. Tekib võimalus saada rohkem teada inimese kohta, kellega tahaksid sügavamat suhet arendada. Teid rõõmustab see, mida leiate, ja tunnete end veelgi enam õnnistatuna, et see kõik teie elus on.

 

Kaljukits: Asuge enesekindlalt juhtpositsioonile, kuid ärge unustage kohustusi, mis kaasnevad lähedase partnerlusega. Kui keegi teist on maha libisenud või pole oma raskust vedanud, võite aidata. Sellegipoolest on nüüd aeg õhku puhastada ja kehtestada tervislikud piirid. Olete nüüd palju paremas olukorras edasi liikumiseks. Romantilises mõttes on praegu põnevad ajad.

 

Veevalaja: Varsti on kätte jõudmas su elus suurema rõõmu aeg. Võib-olla soovite kohtuda kellegi uuega, kellega oma tundeid jagada. On aeg lahkuda oma kestast ja liituda välismaailmaga. Täna võib teie ellu siseneda humoorikas inimene. Niikaua kui lükkate abielu arutamise esialgu edasi, areneb see suhe stabiilseks kooseluks.

 

Kalad: Mida praktilisem ja tasasem, oma päeva, võimalike romantiliste tulemuste osas olete, seda paremini tunnete end isiklikus elus. Kuigi võib tunduda kummaline rakendada emotsionaalsetele muredele loogikat, on mõnikord vaja seda teha, et jõuda asja tuumani. Tervislik annus objektiivsust võimaldab teil oma praegust suhet läbi näha ja läheneda pragmaatiliselt.

 

Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope