Armastuse ja suhte horoskoop 04.01.2024.


Jäär: Tähtede seis pakub täna uusi seoseid ja õnnelikke kokkusattumusi. Olge spontaanne ja uudishimulik. Tehke asju, mis käivitavad teie kujutlusvõime ja avavad uusi vaateid. Kui olete pühendunud suhtes, planeerige seiklus, tehke läbimõeldud tegevusi või laske oma kujutlusvõimel lennata. Kasutage jagatud fantaasiate ja unistuste jõudu, et õhutada armastuse leeke. Teie soojad, armastavad žestid valgustavad teie partneri südant ja lisavad teie suhtele uue sädeme.

Sõnn: Täna harjutage oma armuelus avatust. Osalege hingestatud dialoogis, mis on värav uue tuttava juurde. Ärge hoidke oma mõtteid ja tundeid tagasi, sest see võib luua lummava suhte. Kui olete pühendunud suhtes, alustage oma partneriga sügavaid arutelusid. Väljendage oma tundeid ja mõtteid vabalt. Läbipaistvus kõrvaldab igasuguse segaduse ja loob tugevama sideme.

 

Kaksikud: Tänased kosmilised energiad sunnivad teid oma armuelu üle järele mõtlema, mida te suhtest tegelikult tahate. Nautige iseseisvust ja olge avatud sidemetele. Mõelge mineviku kohtumistele, et õppida tulevaste kohtumiste jaoks. Sel mõtlemisperioodil võite paremini mõista oma romantilisi vajadusi. Pühendunud paarid, kasutage aega oma partneriga suhtlemiseks. Arutage ühiseid eesmärke ja püüdlusi.

 

Vähk: Täna tuleb teil tunnistada, et teie suhe ei vasta ideaalile. Suhtlemine on keskse tähtsusega. Suhelge oma partneriga ausalt oma individuaalsete vajaduste ja tulevikulootuste osas. Täna on siiruse ja aususe aeg. Kas teie teed on õiged? Kuna armastus areneb, peavad mõlemad pooled selle ümber kujundama. Uskuge oma suhtesse ja selle võimesse luua sügavam ühendus.

 

Lõvi: Lisage oma armuellu juba täna mänguline hõng. Võtke see kergemeelsem meeleolu vastu! Täna on suurepärane aeg suhelda ja luua suhteid ilma surveta. Osalege grupiüritusel ja tervitage kedagi uut. Kui olete pühendunud suhtes, nautige pisiasju, naerge koos ja looge lihtsaid rõõme. Teie partner hindab teie rõõmsameelset poolt. Valige spontaanne kohting või üllatage oma armsamat ootamatu tegevusega.

 

Neitsi: Täna olge julge, et oma haavatavust kanda ja otsida tõelisi sõpru. Leidke keegi, kes teab teie tõelist väärtust. Sõpradelt või perekonnalt saate emotsionaalset tuge, et aidata päeva tõusud ja mõõnad tasandada. Kui olete pühendunud suhtes, otsige lohutust oma partneri soojast puudutusest. Toetuge talle, kui vajate emotsionaalset tuge. Partner hindab teie haavatavust, mis muudab teid lähedasemaks. Suudate täna sõita läbi igasuguste emotsionaalsete lainete.

 

Kaalud: Täna võivad teie koosolemise pingepunktid teid rõhuda. Taganege ja laske konfliktidel rahumeelselt hajuda. Kuulake oma partnerit tähelepanelikult ja rääkige kaalutlevalt. Leidke ühine murekoht. Keskenduge positiivsetele mõtetele, tugevdades oma armastust üksteise vastu. Nüüd on aeg olla solidaarne. See ühine eesmärk puhastab segaduse ja saab teie suhte põhistruktuuriks.

 

Skorpion: Tasakaal isikliku teabe paljastamise ja varjamise vahel on täna vallaliste jaoks hädavajalik. Võimaliku partneri meelitamiseks kasutage salapära. Siduge ja jagage oma kirgi, unistusi ja lemmikhobisid, kuid hoidke sügavamad haavatavused varjatuna, kuni neid usaldatakse. Kui olete pühendunud suhtes, võib teie partner mõnel juhul sundida teid paljastama rohkem, kui soovite. Näidake üles austust üksteise ruumi vastu.

 

Ambur: Tänane päev pakub ootamatuid sildu ja põnevaid kohtumisi. Nautige hetke uudsust ja teie teele võib tulla huvitav inimene. Murdke pidurdustest välja ja avage end uutele võimalustele. Teil võib tekkida tõmme kellegi vastu, kes paneb kahtlema teie eelarvamustes, tekitades huvitavaid vestlusi ja isegi atraktiivsuse sädemeid. Kui olete pühendunud suhtes, andke oma partnerile ruumi mõistmiseks ja kompromissideks.

 

Kaljukits: Täna tugevdab vaimse energia laine teie suhet. Ühised soovid võivad teie suhtes lõhet vähendada. Kasutage seda võimalust ja rääkige oma partneriga ausalt. Mida lähemal oma südamele olete, seda fantaasiarikkamad vastused kallimalt saate. Mõelge välja uusi tegevusi ja teemasid, et oma meeli treenida. See vastastikune vaimne teadvus, viib teid uuele lainele.

 

Veevalaja: Täna on päev sügavalt sisse hingamiseks ja pausi tegemiseks. Võib-olla on teie pühendumise intensiivsus teid ära väsitanud. Veetke vaba aega, lõõgastuge ja laadige oma akusid. Suunake fookus väljastpoolt, armastuse otsimiselt, valguse toitmisele enda sees. Tehke asju, mis panevad teie vaimu naeratama. Kui olete paarisuhtes, tunnustage mõlema tehtud, rasket tööd ja pühendumust.

 

Kalad: Täna on teie suhtes salapära ja imestust. Teie partneril on eriline tõmme, võlu, mis tõmbab teid. Õppige üksteiselt vestluse ja tegevuste käigus. Tehke uusi asju, mis avavad teie suhtes värskeid valdkondi. Kui olete valmis oma partneri salapära omaks võtma, võib teie säde uuesti süttida ja saate üksteisega lähedasemaks.

 

Kui soovid, et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope