Armastuse ja suhte horoskoop 04.02.2023.


Jäär: Sul on kirglik iseloom ja see väljendub sageli ka sinu suhetes. Täna võid tunda end enesekindla ja julgena suhtlemisel teistega, eriti nendega, kellest oled romantiliselt huvitatud. Püüdke siiski mitte olla liiga tugev, sest see võib inimesi eemale tõrjuda. Selle asemel olge enesekindel ja lähenege inimestele õrnalt ja sõbralikult.

Sõnn: Täna võid tunda end suhetes pisut impulsiivsemalt. See on hea päev millegi uue proovimiseks ja oma romantilises elus asjade raputamiseks. Olgu selleks oma partneriga uue tegevuse proovimine või riski võtmine kellegi uue poole püüdlemisel.Võtke omaks seiklustunne ja vaadake, kuhu see teid viib. Kuid pidage meeles, et te ei tee kiirustavaid otsuseid, mida võite hiljem kahetseda.

Kaksikud: Sinu vaimukas ja suhtlemisaldis loomus teeb sind täna kindlasti teiste seas populaarseks. Võid sattuda elavatesse vestlustesse ja teravmeelsetesse juttudesse nendega, kellest huvitatud oled. See on suurepärane aeg teistega sügavamal tasandil suhtlemiseks ja tähenduslike sidemete loomiseks. Lihtsalt pidage meeles, et te ei oleks liiga flirtiv, sest see võib tunduda ebasiiras.

Vähk: Täna võid tunda end suhetes eriti haavatavana. See on hea päev, et pidada oma partneriga avatud ja ausaid vestlusi oma tunnete ja vajaduste üle. Suhelge kindlasti selgelt ja enesekindlalt, sest te ei soovi end liiga abivajajana tunda. Keskenduge ka enese eest hoolitsemisele ja oma emotsionaalsele heaolule, et püsida tugevana.

Lõvi: Täna tõmbavad sind suure tõenäosusega inimesed, kes on enesekindlad ja otsekohesed, nagu sina. Kuid olge ettevaatlik, et te ei oleks liiga jõuline ega domineeriks arutelus, kuna see võib inimesi eemale peletada. Selle asemel peaksite tegelema mõtestatud suhete loomisega. Töötage oma enesekindluse ja juhtimisoskusega, et olla tugev ja atraktiivne partner.

Neitsi: Täna võid leida end eriti keskendununa, suhete pisiasjadele. See on hea päev, et pöörata tähelepanu väikestele žestidele ja tegevustele, mis näitavad, et keegi teist hoolib, näiteks läbimõeldud tekstisõnum või üllatuskohting. Mõelge, milliseid samme saate astuda, et muuta oma suhe stabiilsemaks ja turvalisemaks, ning olge ettevaatlik, et mitte sattuda emotsionaalsesse draamasse.

Kaalud: Täna keskenduge oma romantilises elus tasakaalu leidmisele ja töötage selle nimel, et säilitada oma partneriga rahu ja harmoonia. Keskenduge oma tunnete ja vajaduste selgele ja ausale väljendamisele. Võtke aega oma partneri aktiivseks kuulamiseks ning olge oma mõtete ja tunnete osas avatud. Kui teie suhetes on probleeme, keskenduge mõlemale poolele sobiva kompromissi leidmisele.

Skorpion: Täna on hea päev keskenduda oma partneriga usalduse loomisele ja teie suhte tugeva aluse tugevdamisele. Olgu see siis füüsilise kiindumuse või suurejooneliste žestide kaudu, näidake oma partnerile, kui palju te hoolite ja kui kirglik olete suhtes. Laske oma partneril üllatuda ning säilitage oma suhtes salapära ja põnevus.

Ambur: Olge avatud oma ruumi- ja iseseisvusvajaduste osas ning tehke oma partneriga koostööd, et leida teie mõlema jaoks sobiv tasakaal. Keskenduge oma suhte positiivsetele külgedele ja jagatud armastusele ning vältige negatiivsusesse takerdumist. Olgu selleks väljakutsetega töötamine või uute kogemuste otsimine, võtke koos vastu eneseleidmise teekond.

Kaljukits: Astuge praktilisi samme oma suhte tugevdamiseks ja kindlustamiseks, näiteks pidage olulisi vestlusi, seadke eesmärke ja planeerige tulevikku. Olgu selleks oma partneri toetamine rasketel aegadel või olulistel hetkedel olemas olemine.Näidake oma pühendumust oma suhtele. Vältige millegagi liigset kiirustamist ja keskenduge tugeva aluse rajamisele.

Veevalaja: Täna võite tunda end oma suhtes eriti inspireerituna. See on suurepärane aeg oma individuaalsuse väljendamiseks, olgu selleks siis loominguline projekt või eksprompt kohtingumõte. Pidage meeles, et te ei oleks liiga ekstsentriline ega läheks liiga kaugele kastist väljapoole, kuna see võib partneri ära hirmutada. Selle asemel leidke tasakaal iseendale truuks jäämise ja oma partneri tunnetega arvestamise vahel.

Kalad: See on suurepärane aeg teistega sügavamal emotsionaalsel tasandil ühenduse loomiseks ning oma toetuse ja kaastunde pakkumiseks. Lihtsalt olge tähelepanelik, et te ei satuks liiga teiste inimeste probleemide keskmesse ega jätaks tähelepanuta oma vajadusi. Olenemata sellest, kas olete vallaline või suhtes, töötage selle nimel, mida tõeliselt soovite ja vajate, ning olge avatud uutele kogemustele ja võimalustele, kui need teie teele tulevad.

Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11
Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope