Armastuse ja suhte horoskoop 04.02.2024.


Jäär: Vallalised meelitavad ligi sobivaid partnereid oma karismaatilise isiksusega. Paaride jaoks nõuab see periood, suhte tuleviku ülevaatamist. See on ideaalne päev tõhusaks suhtlemiseks, oma mõtete jagamiseks. Südamliku žestiga kallima üllatamine, lisab teie armuellu sära. Pidage meeles, et armastus õitseb avatud suhtluses ja vastastikuses austuses. Ärge hoidke täna oma tundeid tagasi, väljendage end vabalt.

Sõnn: Veenus toob teie päeva tõsiseid armastuse vibratsioone. Kui olete vallaline, ärge imestage, kui keegi teid rabab, sest armastus on kindlasti õhus. Suhetes olevad inimesed võivad oodata suuremat mõistmist ja suhtlemist. Olge aus, väljendage oma tundeid ja ärge kartke oma sidet süvendada. Romantiline kohting või üllatus võib olla oluline.

Kaksikud: Pidage meeles, et teie paindlik meel on uskumatu kingitus – kasutage seda harmoonia leidmiseks, keset emotsionaalseid väljakutseid. Olge vallaline või pühendunud suhtes, kasutage emotsionaalses keerises maksimumi. Tundke oma teed, jagage oma mõtteid ja nautige, mida armastus kaasa toob. Olge tähelepanelik, sest ootamatute žestidega võite lihtsalt leida südantsulavaid hetki.

Vähk: Täna loote sügavama ja emotsionaalsema sideme oma partneri või lähedaste inimestega. Romantiline energia tõotab lõbusaid väljasõite või südamest südamesse vestlusi, mis süvendavad suhet. Vallaliste puhul on oodata vapustavat kohtumist. Oma südame avamine võib tuua kaasa uusi võimalusi armastuses. Hinnake seda harmoonilist päeva.

Lõvi: Õhus on armastust! Teie võluv isiksus on magnetiline, meelitades armastushuve nagu mesilasi. Olemasolevad suhted võivad areneda millekski sügavamaks, kuna planeetide seis võimendab teie suhtlemisvõimet. Arutage oma unistusi ja eesmärke koos partneriga ning vaadake, kuidas teie teed ühtivad. Need, kes on vallalised, olge valmis kohtuma kellegagi, kes esitab väljakutseid ja stimuleerib teie intellekti põneval viisil.

Neitsi: Täna võivad kommunikatsioonihäired olla sagedased, kuid proovige mitte lasta sellel end tasakaalust välja viia. Kasutage seda aega oma partneriga kõigi lahendamata probleemide lahendamiseks, luues kindla aluse tulevikuks. Vallalised, teie puhul võib juhuslik kohtumine positiivseid emotsioone tekitada. Hoidke avatud südant ja avatud meelt. Pidage meeles, et iga suhe õpetab meile midagi.

Kaalud: Täna võivad mineviku traumad taas päevakorda tulla, kuid pidage meeles, haavatavus on tugevus ja julgus võib aidata luua sügavamaid sidemeid. On aeg olulisteks vestlusteks ja võib-olla ka natuke ruumi endale. Oma vajaduste üle mõtisklemine ja väljendamine on ülioluline. Võtke üks päev korraga, teie suhe on ühine teekond, mitte võidujooks. Laiendage oma kannatlikkust, võtke omaks ka teise inimese vajadused ja teie armastus võib õitseda isegi keset kaost.

 

Skorpion: Tänane päev toob kaasa võimalikke probleeme kallimaga. Silmapiiril on valesti suhtlemine, mis võib tekitada kaose. Selle asemel, et laskuda vaidlustesse, proovige keskenduda oma suhtlemisoskuste parandamisele ja arendada rohkem mõistmist. Leidke sellest segasest olukorrast parim, tugevdades oma sidemeid südamlike kõnede, kannatlikkuse ja visadusega. Pidage meeles, et väljakutsed teevad suhted tugevaks

 

Ambur: Tänane päev võib teie romantilist elu muuta. Tähtede seis võib tundeid võimendada ja see tundub häiriv, kuid tõukab teid oma partneriga parema ühilduvuse poole. Vallalised hinged, see võib olla aeg, mil keegi teist väga erinev inimene, tekitab intrigeeriva romantilise sideme. Olge avatud oma normidest välja astumiseks. Jääge spontaanseks, see on koht, kus te arenete!

 

Kaljukits: Kui olete vallaline, on täna suur tõenäosus kellegi uuega kohtuda, ehkki see võib olla üllatav. Võtke omaks ausus ja avatud suhtlemine, kuna arusaamatused võivad tekitada takistusi. Teid ja teie partnerit julgustatakse erimeelsusi rahulikult lahendama, mis tugevdab veelgi teievahelist sidet. Suhet puudutavate suurte otsuste ootamine võib olla tüütu, kuid ärge muretsege, päev lõpeb kauni meeldetuletusega armastuse kestvast kvaliteedist.

 

Veevalaja: Romantika osas võivad esile kerkida arusaamatused ja need võivad teie suhtele pinget tekitada. Kasutage seda võimalust sügavamal emotsionaalsel tasandil ühenduse loomiseks, selle asemel, et pingele alluda. Toitke oma suhteid, kinnitage üksteise tundeid ja aidake väljakutsetes navigeerida. Vallaliste jaoks on aeg ennast armastada ja luua endaga terved suhted, enne kui meelitate endale sobiva partneri.

 

Kalad: Täna õnnistatakse teid suurenenud tundlikkusega, mis soodustab emotsionaalset intiimsust. Isegi teie suhte väikesed nüansid tähendavad rohkem kui tavaliselt. Ärge imestage, kui avastate tundeid, mille olemasolust te ei teadnudki. Kuigi lained võivad muutuda lünklikuks, paljastavad need teie emotsionaalse maailma sügavad aarded. Olge avatud ja vastutulelikud!

 

Kui soovid, et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope