Armastuse ja suhte horoskoop 04.03.2023.


Jäär: Kas teid köidab keegi, kes on atraktiivne ja enesekindel? Olge ettevaatlik, et teie soovid ja kavatsused oleksid kooskõlas teie potentsiaalse partneriga. Vastasel juhul võib see põhjustada tarbetuid konflikte. Seadke oma suhe prioriteediks ja investeerige oma kallimaga kvaliteetaega, säilitades samal ajal ausa suhtluse. Need toimingud aitavad luua teie suhtele püsiva ja kindla aluse.

 

Sõnn: Kui teil on praegu romantiline suhe, toimib kõik teie ja teie partneri vahel hästi. Tundub, et olete mõlemad samal lainepikkusel ja suhtlete hõlpsasti. See on suurepärane märk sellest, et olete loonud tugeva aluse vastastikusele usaldusele, austusele ja mõistmisele. Kui olete vallaline, võib teid köita keegi, kellel on usaldusväärsuse ja stabiilsuse omadused.

 

Kaksikud: Tänane päev annab võimaluse uueks kohtumiseks, mis võib viia olulise suhteni või lihtsalt meeldivalt ajaveetmiseni kellegagi, kes on huvitav. Teisest küljest, kui olete juba pühendunud suhtes, saate teie ja teie partner nautida kiindumushetkedega täidetud päeva. Kasutage seda võimalust, et suhelda ja üksteise vastu tundeid näidata.

 

Vähk: Tänane päev annab suurepärase võimaluse enda sisemuse uurimiseks ja oma sisemiste soovide mõistmiseks. Kaaluge päeviku pidamist, mediteerimist, et saada selgust selles, mida te tõeliselt otsite. Kui oled suhtes, keskendu intiimsusele ja lähedusele. Püüdke oma partneriga emotsionaalsel tasandil tõeliselt suhelda. Veetke aega kaisutades, rääkides ja lihtsalt üksteise seltskonda nautides.

 

Lõvi: Keskenduge oma suhte pisiasjadele – näidake oma partnerile, kui palju ta teile tähendab, võttes aega millegi erilise tegemiseks, isegi kui see on midagi väikest. Ärge võtke oma partnerit enesestmõistetavana ja näidake talle kindlasti, kui väga te teda hindate. Väike kiindumusžest võib täna kaugele viia. Kui olete vallaline, tunnete end enesekindlalt ja atraktiivsena, nii et võtke sellest maksimum!

 

Neitsi: Kui olete vallaline, võib teil tekkida soov oma kohtinguelu analüüsida ja välja mõelda, mis töötab ja mis mitte. Kui teil on suhe, võite avastada, et soovite oma partneriga tõsiselt arutada, kuidas suhe toimib.Mõlemal juhul on oluline meeles pidada, et suhtlemine on igas suhtes võtmetähtsusega. Seetõttu väljendage end selgelt ja kuulake, mida teie kallimal öelda on.

 

Kaalud: On aeg teha kokkuvõte, kuhu te teel olete! Kui jätkate oma emotsioonide ja mõtete varjamist partneri eest, siis teie suhe paratamatult halveneb. Oluline on oma probleemidega võimalikult kiiresti tegeleda ja varuda aega analüüsiks. Proovige tuvastada, mis teie probleeme põhjustab, ja seejärel tegutsege nende lahendamiseks. Vältige ühenduse loomist, kui see ei teeni enam eesmärki.

 

Skorpion: Teie praegused ideed ja tunded on tugevad ning peaksite neid austama ja tervislikult vabastama. Te ei tohiks karta rääkida partnerile,oma sügavaimad mõtteid ja emotsioone. Võib-olla on ta midagi sarnast läbi elanud või on tal tarkust, mida saate kasutada. Kui olete praegu vallaline, on võimalus, et leiate lõpuks kellegi, kes teid armuma paneb.

 

Ambur: Tänane päev võib tuua teie romantilisele suhtele ootamatuid väljakutseid, kuid neile julgelt ja avatult vastu astudes, süveneb teie side. Kasutage uurimise võimalust, kui navigeerite koos tõusude ja mõõnadega. Kuigi päev ei pruugi olla täis pidevat rõõmu ja naudingut, toob teie ülesehitatud vastupidavus teie partnerlusse püsiva rahulolutunde.

 

Kaljukits: Tundub, et olete kujutlusvõime suhtes pime, teie meeled on materiaalses maailmas kindlalt maandatud. Te kogete vältimatult pettumust, kui esitate oma kallimale põhjendamatuid nõudmisi või ootusi. Kui soovite tugevdada sidet oma armastatuga, on hädavajalik arendada välja kohanemisvõimelisem ja osavõtlikum isiksus.

 

Veevalaja: Aktsepteerimise ja avatud mõtteviisi omaks võtmine võib aidata teil praeguses suhtes harmooniat säilitada. Kui julgustada oma kallimat, olukordadele avatud meelega lähenema, võib see aidata kaasa teie suhte kasvule. Tehes koostööd väljakutsete lahendamiseks ja avatud suhtlemiseks, saate luua tugevama ja rahuldustpakkuvama partnerluse, mis toetab nii teie isiklikku kasvu kui ka arengut.

 

Kalad: Vabadus võib olla vabastav, kuid oluline on võtta aega paranemiseks pärast lahkuminekut või üksi veedetud aega. Kui te pole veel päris valmis kohtingutele tagasi hüppama, siis ärge muretsege – pole kiiret. Samamoodi, kui olete juba suhtes, on oluline kaaluda, kas asjade järgmisele tasemele viimine on tõesti see, mida soovite või tunnete lihtsalt ühiskonna survet seda teha.

 

Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope