Armastuse ja suhte horoskoop 04.03.2024.


Jäär: Romantilises sfääris oodake ootamatusi. Vallalised võivad kogeda ebameeldivat kohtumist. Suhetes olevad inimesed avastavad oma partneri isiksuses uusi sügavusi, tugevdades sidet veelgi. Tänane päev nõuab enesekehtestamise ja tundlikkuse segu. Teadke millal edasi liikuda ja millal järele anda. Suhtlemine on võtmetähtsusega, kui mõlemad räägite sama armukeelt, võib see iga argise suhtluse muuta millekski maagiliseks.

Sõnn: Romantika vallas esitab tänane päev ainulaadse väljakutse, mis on põimunud kasvuvõimalusega. Pühendunud suhtes inimeste jaoks on suhtlemine ülimalt tähtis. Teie partner võib tunduda tavapärasest krüptilisem, kuid ärge kiirustage järeldustega. Harjutage kannatlikkust ja andke talle ruumi ennast oma tingimustel avada. Vallalised, kaaluge uue põneva seikluse omaksvõtmist.

Kaksikud: Armastus on õhus ja teie flirtiv olemus on täna maksimaalne. Vallalised võivad leida end austajatega žongleerimast, samas kui kiindunud inimesed naudivad oma suhetes uuenenud sädemeid. Sisukas vestlus võib viia ootamatu intiimsuseni, muutes selle päeva, südamest südamesse suhtlemiseks. Kuid kuna teie tähemärgil on kalduvus kergesti igavleda, veenduge, et olete tõeliselt huvitatud sellest, kuhu need romantilised ettevõtmised liiguvad.

Vähk: Romantilises sfääris, olete valmis elektrilisteks kohtumisteks. Olenemata sellest, kas olete vallaline või paarisuhtes, vihjab universum päevale, mis on täis flirtivaid võnkeid ja südamest südamesse suhteid. Kui olete kiindunud, võib koos partneriga, uue hobiga tutvumine, tekitada ootamatut rõõmu. Vallaliste jaoks võib juhuslik kohtumine muutuda kütkestavaks vestluseks, mis teid rabab.

Lõvi: Tänane taevane energia suurendab teie loomulikku võlu, muutes selle suurepärase päeva romantiliseks. Kui olete vallaline, võib kütkestav kohtumine viia ootamatu ühenduseni. Hoidke avatuna meel ja süda, tähed viitavad sellele, et üllatused tulevad veetlevates pakendites. Suhtes olevate inimeste jaoks on võimalus süüdata säde uuesti, spontaansete armastustegudega.

Neitsi: Tänane taevane konfiguratsioon viitab võimalusele, sidemete süvendamiseks. Suhtes olijate jaoks võib üllatav vestlus viia suurema intiimsuseni. Täna võivad vallalised leida end ootamatult võlutuna, mõnest omapärase huumorimeelega inimesest. See on avatud südamega vestluste ja oma valvsuse minimeerimise päev. Universum on valmis teid üllatama kõige meeldivamal viisil.

Kaalud: Romantilised hoovused voolavad teie teel, tuues soojust ja uuenenud sidemeid. Kui olete suhtes, on see ideaalne päev sügavateks ja sisukateks vestlusteks, mis tugevdavad teie sidet. Üksikud võivad leida sädemeid, mis lendavad kõige ootamatumates kohtades, nii et jälgige peeneid vihjeid. Teie sarm on haripunktis ja teie tasakaalustatud energia tõmbab inimesi kergesti ligi.

Skorpion: Tänane planeetide seis pakub kuldset võimalust, ümberkujundavateks vestlusteks teie armuelus. Kui olete tundnud tungi, oma partneriga midagi südamelähedast arutada, siis nüüd on õige aeg. Üksikud inimesed, teie magnetiline aura on haripunktis ja tõmbab orbiidile intrigeerivaid tegelasi. Ettevaatust, mitte kõik mis sädeleb, pole kuld. Kasutage oma mõistust, et näha võlu läbi ja tuvastada tõelised seosed.

 

Ambur: Kui olete vallaline, saadab kosmos muutuste vibratsioone, võib-olla tutvustades põnevat võõrast, kes äratab teie huvi. Suhtes olevatele inimestele võib tänane päev olla ideaalne, et sütitada see ammu kadunud säde, spontaanse seiklusega. Suhelge oma partneriga avatult, teie sõnadel on jõud vanu haavu ravida või uutele algustele asuda.

 

Kaljukits: Armastuse vallas on täna oodata põnevat sõitu. Kui olete vallaline, võiksite otsustada ootamatute kohtumiste kasuks, mis võivad tekitada midagi erilist. Ärge hoiduge alustamast võõrastega vestlusi ega ütlemast jah seltskondlikele kogunemistele, mille te tavaliselt vahele jätate. Hoidke oma südant ja avatud meelt.

 

Veevalaja: Teie armuelu on sädelema löönud ootamatute hetkedega, mis tuletavad teile meelde, et romantika ei ole surnud – see on lihtsalt maganud. Suhtes olijatele on täna ideaalne aeg, et üllatada oma partnerit millegi ebatavalisega. Mõelge rääkimise asemel, armastuskirjale või tavalise kohtumise asemel, tähesärasele piknikule.

 

Kalad: Täna ujute armastuse merel, soojas vees. Armusuhtes olles, julgustab universum teid avama oma südant ja laskma kirgedel end kanda. Kooselus olevate inimeste jaoks on see ideaalne päev, oma sideme süvendamiseks. Planeerige koos partneriga midagi ainulaadset, mis teid üksteisele lähemale toob. Vallalised, teie võlu on täna eriti magnetiline.

 

Kui soovid, et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope