Armastuse ja suhte horoskoop 04.04.2023.


Jäär: Üks viis takistuste ületamiseks suhetes on alustada edasiliikumist väikeste sammudega. See võib tähendada, et räägime oma partneriga muredest, otsime terapeudi, nõustaja või uurime praktilisi aspekte, nagu eluase või raha. Nende väikeste toimingute abil saate suhtele hoogu juurde anda ja tunnete end suuremate muudatuste tegemiseks rohkem ettevalmistunud.

 

Sõnn: Planeetide joondumine tähistab täna ideaalset aega, et anda oma tunnetest teada ja rääkida südamest partneriga. Ükskõik, kas soovite kellegi vastu oma armastust tunnistada või lihtsalt näidata, kui palju armsam teile tähendab, pole selleks paremat aega kui täna. Teie siirus kumab läbi ning teie kallim hindab teie tehtud pingutusi.

 

Kaksikud: Puhates oma partneri seltskonna soojuses, avastate, et teie rõõmsameelne vaim ja positiivne energia aitavad hoida suhet elujõulisena ja armastavana. Teie nakkav optimism loob rõõmsa ja harmoonilise õhkkonna ning teie partneril on hea meel teie seltskonnas olla. Sinu mänguline loomus ja huumorimeel panevad su kallima end tundma hinnatuna.

 

Vähk: Kui väljendate end oma partnerile loominguliselt, võib see teie romantilise poole esile tuua ja potentsiaalselt viia pikaajalise suhteni. On loomulik, et soovite jagada oma mõtteid ja ideid kellegagi, kellest hoolite ning seda loominguliselt tehes saate kogemuse veelgi erilisemaks muuta. Soovite jagada oma unistusi ja püüdlusi partneriga või rääkida asjadest, mis teid inspireerivad.

 

Lõvi: Armastuse, elu ja töö tasakaalustamine on õrn kunst, mis nõuab tähelepanu, pingutust ja pühendumist. Täna on hea päev, et edendada harmoonilist tasakaalu nende oluliste elementide vahel. Et teie suhe areneks, peate mõtlema kastist väljapoole. Teie partner ootab teilt midagi erilist, nii et üllatage teda läbimõeldud žestiga, mis näitab, kui väga te teda hindate ja armastate.

 

Neitsi: Suhted nõuavad pingutust ja tähelepanu, et areneda. Kuigi see ei pruugi alati lihtne olla, võib andestamise, paindlikkuse ja kompromisside harjutamine tugevate ja rahuldustpakkuvate suhete loomisel palju kaasa aidata. Seega mõelge täna hetkeks selle üle, kuidas saaksite oma isiklikke suhteid parandada ning rahulikuma ja harmoonilisema tuleviku nimel töötada. Leidke oma partneriga ühine keel.

 

Kaalud: Täna on armastuse väljavaated jätkuvalt helged. Hiljutiste sündmuste üle mõtiskledes mõistate, et te ei saa alati ette näha, mis romantikamaailmas juhtub. Siiski on oluline kõike rahulikult võtta ja nautida häid aegu, kuni neid jätkub. Kui lubate endal olla hetkes täielikult kohal, suudate paremini oma partneriga ühenduse luua ja ainulaadseid kogemusi hinnata.

 

Skorpion: Olla atraktiivne kellegi jaoks, keda tunnete, võib olla põnev aga ka ülejõu käiv. Enne suhtesse sukeldumist on oluline veenduda, et teine ​​inimene on samavõrra pühendunud pikaajalise suhte ideele. Suhtlemine, vastastikune külgetõmme, ühilduvus ja kasvupotentsiaal on kõik olulised aspektid, mida tuleb arvestada. Jälgi, et olemasolev sõprus kuidagi ei kustuks.

 

Ambur: Kui tunnete end stressis, on täna suurepärane võimalus puhata. Võib-olla olete viimasel ajal kõvasti tööd teinud ja peate lõõgastuma või olete tegelenud isiklike probleemidega, mis on jätnud teid kurnatuks. Ükskõik, mis on teie stressi põhjus, võib aja mahavõtmine seltskonna nautimiseks ja kergeks lõbutsemiseks teie vaimse heaoluga imesid teha.

 

Kaljukits: Otsus selle kohta, kui kaugele suhtega edasi minna, on isiklik, mille saate teha ainult teie. Usaldusväärselt sõbralt või pereliikmelt nõu küsides saate väärtuslikku teavet, mis aitab teil teha teadlikuma otsuse. Siiski on oluline meeles pidada, et nõuanded on vaid üks pusletükk ning suhteotsuse tegemisel tasuks usaldada ka oma intuitsiooni.

 

Veevalaja: Näib, et teie suhtel on praegu raskusi ja oluline on pöörata oma partnerile jagamatut tähelepanu. Seda tehes saate tema vajadustest ja soovidest tõhusamalt aru. Oluline on kuulata mitte ainult kõrvadega, vaid ka südamega, et näidata oma empaatiat.Mõistes ja hoolides võib teie suhe areneda.

 

Kalad: On loomulik, et tunnete end täna pisut ebakindlalt, kui olete hiljuti kellegagi oma tundeid jaganud ega ole saanud oodatud vastust. Ehkki teid ei pruugitud otse tagasi lükata on võimalik, et teine ​​​​inimene ei suutnud vastata teie ootustele, entusiasmi ja positiivsusega. Olge kannatlik ja ärge laske oma emotsioonidel ja hirmudel end valitseda.

 

Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope