Armastuse ja suhte horoskoop 04.04.2024.


Jäär: Täna kutsub armastus teid oma tunnetesse süvenema. Olete teel sügavama ja intiimsema sideme poole, kuid te ei pruugi olla võimeline ületama oma teel olevaid takistusi. Nüüd on õige hetk nende raskete aruteludega tegeleda. Olge julge oma elu armastust otsides, tõele näkku vaatama. Leppige kokku põnev kohting, põnev seiklus või sügav arutelu lähedasega. Murdke oma monotoonsus ja tervitage tundmatut.

Sõnn: Praegune energia tervitab teid, et saaksite sotsiaalseks liblikaks. Te vajate pidu, kokkusaamisi sõpradega, kokteiliõhtut või perekondlikku koosviibimist, et tuju tõsta. Mõelge sellele, et võiksite oma sõpru üllatada ja korraldada meelejääv üritus, mis looks uusi mälestusi. Täna olge valmis kogema üllatusi ja kohtuma, teile väga oluliste inimestega.

 

Kaksikud: Universum soovitab teil minna vooluga kaasa ja loobuda oma eelarvamustest, seoses romantikaga. Nautige põnevust ja kasutage oma armuelust maksimumi. Tehke hüpe, väljuge oma piiridest ja kogege tundmatut põnevust. Ootamatu kutse sündmusele või juhuslik seiklus, võib viia suurepärase kohtumiseni kellegagi, kes teid köidab. Võtke kõike, kui loomulikku kulgu.

 

Vähk: Tänane päev toob teid ja teie partnerit kokku, et nautida rahulikku õhkkonda, mis on üksteisele toe ja armastuse allikas. Maitske rahustavat ja kirjeldamatut rõõmu oma kallima kõrval, isegi vaikides. Laske oma südametel välja valada kõike, mida ei saa sõnadega öelda. Laske oma kujutlusvõime, mured ja lootused ohjeldamatult valla. Säilitage side, jagades armastavaid pilke ja õrnu žeste.

 

Lõvi: Teie meel on imeliste ja ergutavate romantiliste mõtete ladu, mis alles ootavad vabastamist. Ärge piirduge ainult vana platvormiga. Väljendage end julgelt ja proovige erinevaid viise uute inimestega kohtumiseks. Olete karismaatiline ja see tõmbab vastassoo poole. Täna võite kohata mängulist flirtimist. Seetõttu ärge sulgege oma meeli tõelistele suhetele. Võtke vastu armastuse teekond.

 

Neitsi: Tänane tähtede seis inspireerib teid looma oma ümbrusesse romantilist atmosfääri. Paluge oma armsam õhtusöögile. Looge meeleolu sujuva muusikaga ja alustage vestlust lihtsatest asjadest, et end hästi tunda. Jagage lugusid, naerge ja nautige seda hetke. Selle atraktiivse seadistuse korral, süttib ühenduse leek. Sellel õhtul võib alata suurepärane suhe, nii et ärge kõhelge.

 

Kaalud: Olge täna osa oma perest. Kvaliteetaja veetmine perega muudab teid kahtlemata siiramaks ja avatumaks, isegi kui päev on olnud pingeline. Teie süda õitseb ja te võtate omaks värskuse, mis toob teid armastusele lähemale. Olge vastutulelik oma sisemise mina ja lähedaste arvamuste suhtes. Selle avatuse kaudu luuakse lava spontaanseks suhtlemiseks.

 

Skorpion: Suhted, mida arendate, võivad teie elule erineval viisil väärtust lisada. Veetke aega inimestega, kes on teie sõbrad või perekond, kes pakuvad teile tuge ja mõistmist. Miks mitte helistada inimesele, kellesse olete armunud või kellega olete juba pikka aega ühenduses olnud? Liitke südamest tulevad liigutavad sõnumid, mis aitab luua uusi seoseid.

 

Ambur: Täna on ideaalne aeg uue romantilise marsruudi avastamiseks. Teie ehe naeratus ja heatujuline isiksus, avavad tee sädeleva sõpruse poole. Juhuslikult alanud vestlus võib ootamatult muutuda sügavaks mõtiskluseks. Laske end sellel tärkaval armastusel omaks võtta, sest see kannab endas sügavuse ja aususe seemneid.

 

Kaljukits: Stimuleerige oma suhete tuimust koosolemisega ja uute ja ebatavaliste kogemustega. Pole vahet, kas see on midagi nii juukseid kergitavat nagu benji-hüpe või nii lihtne, kui läbimõeldud jalutuskäik. Peamine asi, mida meeles pidada, hoidke see värske ja nauditav. Rääkige oma partneriga vabalt oma meeldivatest ja mittemeeldivatest asjadest ning tehke koostööd ühiste huvide avastamiseks. See võib viia teie suhte teisele tasemele.

 

Veevalaja: Võite tunda survet testida, kas teie suhte eesmärke on võimalik säilitada. Kuigi on tõsi, et kellegi erilise pärast muretsemine võib viia meeleheiteni ja on ka oht, mis võib jätta inimese, tagasilükkamise suhtes haavatavaks. Ärge unustage olla lahke kõigis pisiasjades, mida teete, sest need on olulised aspektid. Looge oma ellu ka uusi väljundeid.

 

Kalad: Võtke hetk ja mõelge, mida te tahaksite ja mida olete valmis oma piirideks seadma. Kaaluge potentsiaalsete partneritega vestluse alustamist, selle üle, kuidas vältida probleeme ja mis võib põhjustada arusaamatusi. Sellised dialoogid võivad tunduda ebamugavad, kuid loovad teekaardi, mis juhatab teid läbi tulevaste takistuste. Olge teie ise, et luua partneriga tihedamaid sidemeid.

 

Kui soovid, et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope