Armastuse ja suhte horoskoop 04.05.2023.


Jäär: Täna on perekohtumised rambivalguses, pakkudes võimalusi sügavamate sidemete loomiseks.Koosviibimine või kohtumine võib tuua emotsioonide laine. Olgu selleks planeeritud taaskohtumine või eksprompt kohting, leiate lähedastega sügaval tasemel ühenduse. Pühendunud suhetes olevate inimeste jaoks,võivad kohtumised sugulastega viia oluliste aruteludeni,teie ühise tuleviku üle.

Sõnn: Täna õhutab tähtede seis keskenduma oma ambitsioonidele. Võib tunduda, et teie karjäär või loomingulised

tegevused on ülimuslikud. Kui olete hõivatud oma unistuste jahtimisega, pidage meeles, et armastus ja kirg on elu olulised osad. Ärge jätke sel ajal tähelepanuta oma partnerit ega potentsiaalseid romantilisi huve. Isiklike eesmärkide ja südame vajaduste tasakaalustamine on täisväärtusliku elu võti.

 

Kaksikud: Olenemata sellest, kas olete pühendunud suhtes või alles õpite tundma kedagi erilist, ühise reisi planeerimine võib teid lähendada. Arutage oma reisisoove ja hakake uurima sihtkohti, mis meeldivad teile mõlemale. Reisikorraldusse süvenedes ärge unustage praktilisi asju, nagu kulud. Arutage, kuidas jagate kulusid, ja leidke loovaid viise raha säästmiseks ilma reisi kvaliteeti ohverdamata.

 

Vähk: Kui olete lootnud kohtuda kellegi uuega, räägib tänane päev selle kasuks. On aeg oma kestast välja astuda. Pühkige tolm oma suhtluskalendrist ja tehke ruumi põnevateks kohtumisteks. Teie loomus tõmbab potentsiaalseid partnereid ligi. Olge võimalustele avatud ja laske oma intuitsioonil ennast juhtida. Vanade sõpradega loodud sidemed on sageli sügavad ja võite avastada, et teie jagatud ajalugu võib sillutada teed uutele sidemetele.

 

Lõvi: On aeg astuda samm ja võtta omaks kohustused, mis kaasnevad südameasjadega. Vallalisi võib tõmmata kellegi poole, kes kehastab stabiilsust ja vastutustunnet. See võib viia tähendusrikka ühenduseni. Neile, kes on juba suhtes, näitavad tähed, et on soodne aeg oma valikute ümberhindamiseks. Kas olete jätnud tähelepanuta oma partneri vajadused või kohustused suhtes?

 

Neitsi: Võite tunda end tõmmatuna kellegi uue poole, kes tundub pealtnäha täiuslik. Kuid astuge samm tagasi ja pidage meeles oma varasemate suhete õppetunde. Oluline on minna kaugemale esialgsest atraktiivsusest ja otsida ühilduvust sügavamal tasandil. Olge avatud kohtuma erinevat tüüpi inimestega ja ärge kiirustage millegagi. Võtke aega, et tutvuda, enne kui sukeldute pea ees uude romantikasse.

 

Kaalud: Kui olete kogenud emotsionaalset turbulentsi või tundnud end pisut ebakindlalt, soovitavad tähed teil mitte lasta tujul langeda. Avameelselt rääkimine on trump! Probleemide lahendamiseks ja ühisosa leidmiseks on vaja suhtlemist. Jagage oma mõtteid ja tundeid oma partneriga ning ärge kartke otsida ka tema vaatenurki. Vallalised, õigete signaalide saatmiseks hoidke oma näol särav naeratus.

 

Skorpion: Kui olete juba kihlatud või kaalute abiellumist, on see suurepärane aeg oma plaane kallimaga arutada. Avastate, et teie suhtlus sujub ja saate kõik mured koos lahendada. Täna võivad vallalised saada üllatusettepaneku, juhusliku kohtumise inimesega, kes jagab nende pikaajalisi eesmärke. Hinnake erilisi hetki!

 

Ambur: Tähtede seis kutsub teid üles keskenduma oma suhete emotsionaalsele aspektile. Vältige kiirete järelduste tegemist ja kiireid otsuseid. Selle asemel võtke aega oma partneri vaatenurga tõeliselt mõistmiseks. Täna veetke oma kallimaga kvaliteetaega, nautides elu lihtsaid rõõme. Rahulik piknik või jalutuskäik rannas võivad teie ühendust parandada.

 

Kaljukits: Olete täna sarmist ja loomingulisusest pakatav, muutes ennast potentsiaalsete partnerite jaoks vastupandamatuks. Kui olete paarissuhtes, kasutage seda energiat ära, et planeerida üllatuskohting või väljendada oma tundeid südamliku kirja või kunstilise žesti kaudu. Näidake oma andeid ja teie erilisele inimesele avaldab see suurt muljet. Vallaliste jaoks kutsub tähtede seis teid pidutsema ja suhtlema.

 

Veevalaja: Tänane päev algab õrna kallistusega, julgustades olema kannatlik oma partneri või potentsiaalse armuhuvi suhtes. Mõelge endale, kui oma suhte eestkostjale, kes soodustab mõistmise toetavat õhkkonda. Võtke aega kuulamiseks, sest see aitab teil sügavamal tasandil ühendust luua. Nii nagu armastav vanem, kes loob oma lapsele rõõmuhetki, laske oma sisemisel lapsel läbi paista.

 

Kalad: Järgige reservatsioonideta oma südamesoove. Kui oled varjanud salafantaasiaid või igatsed rohkem intiimsust, siis nüüd on aeg neid oma partneriga jagada. Vallalisi võib tõmmata kellegi poole, kes sütitab nende kirge ja õhutab nende loovust. Olge oma tunnete ja piiride suhtes aus. Avanedes, loote oma partneriga tugevama emotsionaalse sideme.

 

Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope