Armastuse ja suhte horoskoop 04.05.2023.


Jäär: Tõenäoliselt tekitab uus ühendus teie sees innukuse suhet edasi uurida. Võite tunda soovi veeta partneriga rohkem aega koos, saada rohkem teada üksteise mineviku, oleviku ja tulevikupüüdluste kohta. See on võimalus üksteist sügavamalt tundma õppida, lugusid jagada ja tõeliselt suhelda. Olge hetkes kohal ja laske oma intuitsioonil ennast juhtida.

Sõnn: Tänane päev võib olla teie suhtes pöördepunkt, kus teie ja teie partner otsustate viia asjad järgmisele tasemele.Soovite isegi teineteisele sügavamalt pühenduda. Seda tehes saate tugevdada omavahelist sidet ja tagada turvalisema ühise tuleviku. See põnev väljavaade võib teid täita õnnetundega, kui mõtisklete koos partneriga seni tehtud teekonna üle.

 

Kaksikud: Tänane päev tõotab teile ja teie partnerile meeldivat aega. See on suurepärane võimalus teil uuesti ühendust võtta ja viimasel ajal kustunud säde uuesti süüdata. Tähede seis võimaldab tuua teie suhtesse värskendavat muutust ja elavdada teie armuelu. Tegelege koos millegi seiklusliku ja põnevaga. Lõhkuge monotoonsus ja lisage oma rutiini põnevust.

 

Vähk: Hoolimata teie soovist mõista oma partneri igat nüanssi, võivad teie kriitilised kalduvused põhjustada temas ebakindlust ja rahutust. Oluline on sellega tegeleda, enne kui see teie suhet veelgi kahjustab. Hoiduge oma partneri suhtes liiga kriitilisest ja hinnangulisest suhtumisest. Selle asemel, et uurida tema iga liigutust, andke talle ruumi, mida ta vajab, enda täielikuks väljendamiseks.

 

Lõvi: Seltskondlikul koosviibimisel osalemine võib olla suurepärane viis suhtlemiseks ja uute inimestega kohtumiseks. Sa ei tea kunagi, kellega võid kohtuda, ja see võib olla sinu elu suurim õnn, leida oma ideaalne partner. Kui juhtute kohtama kedagi, kellega tunnete tugevat sidet, võib see olla ilusa romantika algus, mis toob teie ellu rõõmu ja õnne. Investeerige sellesse suhtesse aega ja energiat, kui soovite, et see areneks.

 

Neitsi: Hellita ja hinda harmooniat oma elus. Neile, kes on praegu vallalised, on see suurepärane aeg keskenduda oma parimate omaduste arendamisele. Kasutage seda võimalust enda kallal töötamiseks, oma kirgede avastamiseks ja huvide saavutamiseks. Kui keskendute iseenda parimaks versiooniks saamisele, märkab keegi teie lähedane kindlasti teie omadusi ja hoiab teie poole.

 

Kaalud: Tänane päev võib teie ellu tulla ootamatuid üllatusi. Võid kohtuda vana sõbra või isegi romantilise partneriga. See ettenägematu kohtumine võib teid ootamatult tabada, kuid sellega kaasnevad tunded jätavad teid sellest hoolimata rõõmsaks. Õnn, mis sellest taaskohtumisest tuleneb, võib teie elule püsivalt mõjutada, seega on soovitatav koosolemist tunnetada,kuhu iganes see teid ka ei viiks.

 

Skorpion: Tundub, et negatiivsed mõtted on teid täna vallanud ja see võib olla tingitud sellest, et teie praegune suhe ei vasta kõigile teie ootustele ja soovidele romantilise partnerluse kontekstis. On loomulik, et tunnete selle olukorraga silmitsi seistes konflikti ja ebakindlust.Mida teha? Oluline on seada esikohale oma heaolu ja õnn. Väljendage oma muret!

 

Ambur: Professionaalses keskkonnas puutute kindlasti kokku erinevate isiksuste ja taustaga inimestega, mistõttu on suur tõenäosus kohtuda persoonidega, kes teis huvi äratavad. Pole ebatavaline, kui tunnete end töökohal kellegi uue ja põneva vastu poolehoidu. Kuigi on ahvatlev keskenduda täielikult sellele inimesele, on ülioluline mitte lasta tal oma kohustusi segada.

 

Kaljukits: Täna võib suhe põhjustada vaimset ja emotsionaalset stressi,andes otsustusvõimetuse tunde. Enne oluliste otsuste tegemist on ülioluline neid kahtlusi tunnistada ja nendega tegeleda. Küsige endalt, mis ebakindlust põhjustab ja mida tuleb selle leevendamiseks muuta. Pausi tegemine ja distantsi loomine võib tuua selgust. Kasutage seda aega suhte hindamiseks.

 

Veevalaja: Kui leiate, et teil on raskusi kaugsuhte säilitamisega, võib olla aeg hinnata, kas see tõesti teile sobib. Olles vallaline,võid leida hingesugulase ja võimaluse teda lähemalt tundma õppida. Ära tõrju romantilise suhte võimalust võid kartmatult tutvumismängu tagasi astuda. Oluline on läheneda uutele suhetele avatud meele ja südamega.

 

Kalad: Lähenedes romantikale ootusega, et saate midagi vastutasuks, võib see tunduda ebasiiras või manipuleeriv. Selle asemel keskenduge sellele, mis teie südames õige tundub, ilma igasuguste varjamatute motiivideta. Olgu selleks siis oma partnerile hommikusöögi valmistamine, talle läbimõeldud tekstisõnumi saatmine või kodutööde tegemine, mida ta on kartnud – midagi tagasi ootamata,võib andmine olla uskumatult võimas.

 

Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope