Armastuse ja suhte horoskoop 04.05.2024.


Jäär: Hoidke avatud meelt ja otsige võimalikke romantilisi olukordi. Kui te olete varem olnud kompromisside suhtes skeptiline, siis nüüd on aeg mõelda teisiti. Kui näitate üles soovi lahendada mõned probleemid vastastikuse mõistmisega, jätab see potentsiaalsele partneritele hea mulje ja aitab teil suhtes järgmist sammu astuda. Nautige seda hetke, laske armastusel olla teie teejuht.

Sõnn: Tähed paluvad teil täna, kõik oma romantilised soovid peatada. Selle asemel otsige juba olemasolevaid ühendusi. Kasutage seda aega suhete toitmiseks, oma sõprade ja pereliikmetega, sest need võivad olla teile suure lohutuse ja emotsionaalse toe allikaks. Kuigi päev ei pruugi teie romantilisele segadusele vastuseid anda, uskuge, et ilus muutus on alles ees.

Kaksikud: Tähistage ja austage armastuse eripära. Teie hingesugulane võib teie silmaringi avardada. Ärge kartke sõbruneda kellegagi, kes pole teie arvates täiuslik. Piirid ei piira armastust, täna võib see juhtuda, teile ebatavalise inimesega. Uskuge endasse ja võtke vastu muutused, mis annavad uue hingamise.

Vähk: Hiljutine turbulents hoiatab, teie armuelus ees ootava, raske etapi eest. Ajutine häire ei tohi teid mõjutada, vaid olgu see aeg endasse vaatamiseks. Pöörake rõhku enda eest hoolitsemisele ja selle avastamisele, mida armastate. Uskuge, et kõik saab ühel päeval selgeks ja olete õigel teel armastuse poole, mida te tõeliselt väärite.

 

Lõvi: Astuge suhtes samm edasi ja tegelege abielu ja perekonna küsimustega, mis on praegu esirinnas. Võtke aega, et pidada vestlusi südamest, olgu see siis tuleviku, ambitsioonide või mõne muu teema kohta. See võib olla kas tulevikule mõtlemine või mineviku meenutamine, kuid psühholoogiline side teie ja teie väljavalitu vahel tugevneb praegu.

 

Neitsi: Kui vanad armuvalud on endiselt olemas, saatke need tagasi nende allika juurde. Avage oma meel uuele armastusele, vabastades end vanast taagast. Armastuse tee algab kaastunde näitamisest ja sellest, kes te olete. Armastage ja austage ennast siis teevad seda ka teised inimesed. Andesta endale oma vead ja liikuge edasi.

 

Kaalud: Päev tekitab pühendunud paaridele, väikese komplikatsiooni. Selle konflikti tagajärjeks võib olla lühiajaline kohmetus või pinge teie suhetes. Kuigi see võib olla ajutine tagasilöök, ärge laske hetkelisel ebakõlal teie armastust õõnestada. Jagage oma mõtteid partneriga avatult ja nõustuge leidma mõlemale vastuvõetav lahendus. Olge meeskonnana enesekindel.

 

Skorpion: Andke endale aega oma sideme kasvatamiseks ja tähistage seda, et olete koos partneriga samal teel. Ühiste naeruhetkede, sügavate vestluste või väikeste armastustegude kaudu, saate muuta iga päeva tähendusrikkaks. Universum on teie poolel ja see on päev, mis võib olla viljakas.

 

Ambur: Teie tee armastuseni on omanäoline, seega ärge võrrelge oma teekonda teistega. Armastage oma unikaalseid jooni, huve ja soove, sest see on teie olemus. Leidke keegi, kes saab teie tõelise minaga hästi hakkama. See on päev, mil võite astuda enesekindlalt, pea püsti, teades, et õige inimene jumaldab teid, teie olemuse pärast.

 

Kaljukits: Kui olete kedagi, kuidagi alt vedanud, siis nüüd on aeg vabandada ning lasta oma mõistmisel ja siirusel särada. Vabandus või läbimõeldud meeleavaldus, võib suhte taastada ja avada uusi võimalusi. Vaadake endasse sügavalt ja olge valmis oma vigu väärikalt ja alandlikult tunnistama. Kasutage seda stsenaariumi ära, et luua tugevamad suhted ja näidata oma hoolivust.

 

Veevalaja: Teie suhe võib täna olla stressi all, kuna teie ja teie partner näete asju erinevalt, mis lõpuks võib viia tulise tülini. Erimeelsused on igas suhtes vältimatud, seega pidage seda meeles. Näidake konfliktile lähenedes üles empaatiat. Kuulake tähelepanelikult oma partnerit ja jagage oma mõtteid siiralt. Te väljute sellest kompromisse tehes.

 

Kalad: Võite sattuda tõerääkimise ja külgetõmbe keerukasse balletti. Järelikult, kuigi väike valge vale, võib kellelegi mulje avaldamiseks tunduda kahjutu, pidage meeles, et autentsed suhted põhinevad õigetel kavatsustel. Selle asemel, et muuta oma isiksust atraktiivsemaks, näidake tõelist ennast. Pidage alati oma põhimõtetest ja aususest kinni, et tõeline armastus kasvaks välja siirusest.

 

Kui soovid, et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope