Armastuse ja suhte horoskoop 04.06.2023.


Jäär: Kui olete pühendunud suhtes, pakub tänane päev teile võimaluse, partneriga lähedasemaks saada. On aeg jagada oma sügavaimaid soove ja haavatavust. Emotsionaalsel tasandil avanemine tugevdab teie omavahelist sidet, luues usalduse ja intiimsuse tunde, mis peab vastu igale väljakutsele.Vallaliste jaoks on see võimas aeg intensiivsete suhete meelitamiseks.

 

Sõnn: Hindad turvalisust ja pikaajalist stabiilsust ning täna võid leida end mõtisklemas oma praeguse suhte pühendumise taseme üle. Kui olete juba partnerluses, võite tunda vajadust oma sidet veelgi tugevdada. See võib hõlmata tõsiseid vestlusi teie ühise tuleviku üle, eesmärkide ja püüdluste arutamist või paarina oluliste otsuste tegemist.

 

Kaksikud: Taevased energiad julgustavad sind pöörama suurt tähelepanu oma füüsilisele ja emotsionaalsele heaolule. Võite avastada, et teie suhted õitsevad, kui te mõlemad seadsite oma tervise esikohale. Olgu selleks siis uue treeningrutiini kasutuselevõtt, toitvate einete valmistamine või lihtsalt üksteise toetamine tasakaalustatud elustiili säilitamisel.Tervisele keskendumine võib teid lähendada ja teie sidet süvendada.

 

Vähk: Täna soovite oma armastust väljendada ja keskendute tegudele, mitte suurtele žestidele. Väikesed läbimõeldud heateod avaldavad sügavat mõju teie partnerile või potentsiaalsele armastushuvile. Valmistage toitev eine või üllatage kallimat südamliku noodiga. Teie siirus ja empaatia puudutavad armsama südant ja süvendavad teie sidet. Samal ajal öelge ei kõigele, mis kulutab teie energiat ja seadke oma vajadused esikohale.

 

Lõvi: Täna jagab su partner sulle armastust. Ta hindab sinu ainulaadseid omadusi ja paneb tundma, et oled hellitatud ja jumaldatud. Peesitage partneri armastuse säras, sest see suurendab enesekindlust ja täidab südame rõõmuga. Võtke komplimendid vastu armuga ja vastake nendele kiindumusele, et luua harmooniline õhkkond.Laske oma armastuslool põneval ja ootamatul moel areneda.

 

Neitsi: Kui olete vallaline, võib see olla päev, mil jääte sotsiaalmeedias intrigeerivale inimesele silma. Võite saada otsese sõnumi või osaleda huvitavas vestluses, mis tekitab romantilist huvi. Ärge unustage usaldada oma instinkte ja suhtuge ühendustesse ettevaatlikult, tagades, et võtate oma privaatsuse ja turvalisuse kaitsmiseks tarvitusele, vajalikud ettevaatusabinõud .

 

Kaalud: Kui olete pühendunud suhtes, võib abi olla ausast vestlusest partneriga oma rahaliste ootuste ja kohustuste üle. Pikaajaliste plaanide, nagu säästud, investeeringud või rahalised kohustused, arutamine, võib aidata tugevdada teie sidet ja luua suhetes turvatunnet. Vallalisi võib meelitada keegi, kes pakub võimalusi isiklikuks kasvuks.

 

Skorpion: Kosmos julgustab teid suunama oma energiat sissepoole ning asuma eneseleidmise ja isikliku kasvu teekonnale. Enda sügavama mõistmise kaudu saate paremini oma soovidest

ja piiridest partnerile teada anda. See eneseteadlikkuse protsess aitab teil luua suhetes terve dünaamika, kus teie häält võetakse kuulda ja teie vajadused on täidetud.

 

Ambur: Sinu soovid on täna võimendunud, armastuse ja romantika küsimustes. Kui olete vallaline, julgustab universum teid oma fantaasiaid omaks võtma ja olema avatud uutele romantilistele võimalustele. Laske end potentsiaalse partneri ahvatlusel kaasa haarata. Ära karda riske võtta ja oma mugavustsoonist välja astuda. Universumil on viis premeerida neid, kes julgevad unistada ja järgida oma südant.

 

Kaljukits: See on paljutõotav aeg uutesse suhtlusringkondadesse sisenemiseks. Sind ümbritsev energia toetab uute inimestega kohtumist. Võite avastada end osalemas kogunemistel, kus teil on võimalus suhelda sarnaselt mõtlevate inimestega. Hoidke meel avatud ja olge vastuvõtlik seostele, mis võivad teie teele ette tulla. On suur võimalus kohtuda kellegagi, kes äratab teie huvi ja vastab teie väärtustele.

 

Veevalaja: Kui olete pühendunud suhtes, võite mõlemad partneriga,kogeda tööelus suurenenud meeskonnatöö tunnet. Teie partner võib olla inspiratsiooniallikaks, aidates teil tööl keerulistes olukordades navigeerida. Üheskoos saate luua harmoonilise tasakaalu oma isikliku ja tööelu vahel. Kui olete vallaline, köidab teid tõenäoliselt kellegi intellekt, kellega oma töökohal kokku puutute.

 

Kalad: Teid tõmbab partneri poole, kes jagab teie vaimseid tõekspidamisi või kellel on sügav huvi elu müstilisi aspekte uurida. See ühendus võib luua sügava sideme, kuna te mõlemad otsite kõrgemat arusaamist armastusest ja selle kohast universumis. Kui olete juba suhtes, avage oma vaimsed kogemused, uskumused ja praktikad.Oma sisemaailma aspektide jagamine võib teie suhetes tugevdada lähedustunnet.

 

Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope