Armastuse ja suhte horoskoop 04.06.2024.


Jäär: Täna võib lähedane ​​inimene, teie katset nalja teha, võtta, kui ebameeldivat või sündsusetut. Veenduge, et sõnum võetakse õigesti vastu ja et ükski soovitud adressaat ei tunneks end solvatuna. Täna on üks neist päevadest, mil saate oma loendisse uusi kontakte lisada, nii et laske naeratusel püsida ja hoidke kavatsused puhtad. Eriline keegi, võib olla huvitatud teie siirast ja võluvast isiksusest.

Sõnn: Enne uute tegevuste alustamist või otsuste tegemist veenduge, et saaksite oma ideid ja plaane oma potentsiaalsele partnerile vabalt edastada. See tugevdab lootustandva suhte alust ja loob õnnelikuma tuleviku, mida mõlemad võite oodata. Leia keegi, kellele meeldiks vastu võtta sinu ainulaadseid ideid ja arvamusi armastuse ja suhete kohta.

 

Kaksikud: Täna võite olla vastuvõtlikum armastuse ja kiindumuse märkidele. Olete uutele sidemetele üsna vastuvõtlik, kuid olge ettevaatlik, et mitte lasta armukadedusel oma ellu imbuda. Ärge kiirustage, investeerige aega sõprade ja mõttekaaslaste leidmisse, kellega koos olla. Ärge kartke o lla vestluste ajal lõdvestunud ja nautige uue inimese tutvustamist. Vältige dramaatikat ja vastasseisu potentsiaalsete partneritega.

 

Vähk: Täna võib teil olla hetk, kus tunnete end oma armuelu suhtes pisut ebakindlalt. Ärge muretsege ega demotiveerige end, sest midagi muutub teie jaoks peagi. Pühendunute jaoks on tänane päev see, millal tunnete koos partneriga, et varem teie vahele kasvanud distants on nüüd lühem ja seinad õhemad. See on hea võimalus süvendada sidet ja põhjalikult suhelda.

 

Lõvi: Teie sõnad võivad olla jõu ja autoriteedi allikaks. Rääkige asju, mida soovite öelda ja öelge neid tähendusrikkalt ning jälgige oma partneri reaktsiooni, teie armastuse tegudele. Kuid ärge olge liiga domineeriv, kuna see toob kaasa ainult kuritahtliku positsiooni. Võtke suhte eest vastutus. Kasutage oma oskusi ideede väljendamiseks, teadmiste edendamiseks ja suhete parandamiseks.

 

Neitsi: Paarid võivad täna tunda end veidi eemaldunult. Oluline on mõista, miks te seda emotsiooni tunnete või selle puudumist. Ärge istuge ja oodake, kuni teie partner vestlusi algatab. On teie kord neid algatada. Meeleolu muutmisel on olulised väikesed asjad. Vallalised võivad olla huvitatud suhete taaselustamisest endise partneriga. Mõelge, kas on tervislik jätkata suhtlemist.

 

Kaalud: Nautige igapäevaelu ja töötage oma sideme nimel, hinnates üksteise seltskonda. Nüüd on aeg panna oma kallim naerma ja lõbutsema, nautida koos veedetud aega ja olla hell. See on hea võimalus tugevdada sidet ja anda teisele inimesele teada, et hindate tema seltskonda. Vaadake kodus filmi või minge välja ja nautige neid läheduse hetki.

 

Skorpion: Täna saate tõsiselt rääkida ja öelda kõige olulisemad sõnumid kellelegi, keda armastate või imetlete. Andke endast parim, et kuulata oma partnerit, kui see puudutab tulevikuootusi, jooksvaid probleeme või intiimsemaid emotsioone. Võib-olla sisaldavad sõnad vastuseid küsimustele, mis tugevdavad teie sidet, et seda veelgi paremaks muuta. See on aeg panna asjad toimima ja tugevdada ühtekuuluvussidemeid.

 

Ambur: Laske täna kõigil teile seatud nõudmistel ja kohustustel tagaplaanile jääda ja tehke seda, mis teile hea on. Ärge pühenduge millelegi uuele ega paluge teistel teha midagi, mis võib teid koormata. Selle asemel tuleks rõhku panna isiklikele vajadustele ja huvide kasvule. See võib meelitada ligi potentsiaalseid partnereid, kes hindavad teie iseseisvust ja seda, et saate enda eest hoolitseda.

 

Kaljukits: Teie ja teie partner olete valmis suurepäraseks väljasõidupäevaks. Teie loomingulised mahlad voolavad, võimaldades teil armastuse tundeid kõige üksikasjalikumalt väljendada. Need on hetked, mis on väärtuslikud ja pühad. See on suurepärane võimalus oma suhte loomiseks ja tõestamiseks, et armastate üksteist endiselt. Vallalised loodavad veeta ühe päeva inimestega vesteldes ja neid tundma õppides.

 

Veevalaja: Kui olete minevikus oma partnerit hästi tajunud, ei tohiks seda arusaama vältida. Investeerige aega ja vaeva, et püüda mõista, et tema erinev olemus on suhtele kasulik. See võib tuua uue vaatenurga ja seega võib tulemuseks olla tunnustus ja kiindumus üksteise vastu. Nautige teineteise taasavastamise protsessi.

 

Kalad: Täna peate oma prioriteedid selgeks tegema ja oma elus oluliste asjadega tegelema. Võtke seda aeglaselt ja ärge kiirustage millegiga ilma seda hoolikalt kaalumata. Lühike, kuid huvitav vestlus võib viia romantilise sidemeni, mida alguses ette ei nähtud. Hoidke inimestevaheline suhtlus avatud ja ärge hüljake ühtegi võimalust teistega suhelda.

 

Kui soovid, et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope