Armastuse ja suhte horoskoop 04.06.2024.


Jäär: Täna võite teisi aidates, leida kellegagi sädeme. Olge see hooliv sõber, kes hoolib, kui keegi vajab lohutust või teie abi pärast emotsonaalset kriisi. Teie lahked teod võivad olla tähenduslike suhete või isegi romantika eelkäijaks, mis on õige võimalus. Kasutage empaatiat ja vaadake, kuidas teile avanevad uksed uuteks suheteks.

Sõnn: Kui olete jäänud suhetesse, mis näib olevat ummikus või lihtsalt viib teid alla, on aeg see lõpetada. Kasutage võimalust uuesti alustada ja areneda. Paarid, kas olete oma suhte hetkeseisuga rahul või tunnete, et mõni aspekt on üksluine või puudulik? Ainus viis on teha kõik võimalikult selgeks. Vältige põhiprobleemide ignoreerimist. Aktsepteerige ka oma nõrkusi ja olge partneriga aus.

Kaksikud: Kui olete pühendunud suhtes, leiate enda enesekehtestamise tõttu, erakordset kirge ja intiimsust. Te tõmbate partneri äsja leitud enesekindlusse, mis omakorda loob teie vahel tihedama suhte. Selle asemel, et mõtiskleda minevikust, kasutage energiat, et tuua oma suhtesse nalja ja seiklusi ning avastada uusi viise üksteisega koosolemiseks. Korraldage romantilisi õhtuid.

Vähk: Kasvatage harmooniat, asendades kontrolli kaastundega. Kui kahtlused tabavad, ärge püüdke lugu juhtida. Proovige mõista oma partneri tundeid ja arvamusi, selle asemel, et teda haletseda. Pöörake tähelepanu ja rääkige siiralt, mida tunnete. Ühenduse tugevdamiseks pöörduge oma partneri poole ja olge oma tunnete suhtes aus. Vältige kangekaelsust rahuldustpakkuvama ja rahulikuma suhte nimel.

Lõvi: Leidke võimalus tutvuda uute inimestega ja kogeda uut keskkonda. Ärge peatuge kahtlustel, nagu te poleks piisavalt hea või ei vääriks armastust, lihtsalt väljuge sellest. Te olete hea inimene ja väärite õnnelik olemist. Toetuge oma intuitsioonile, kuid ärge unustage, et asjaolud võivad teid sageli üllatada. Kui olete pühendunud suhtes, usaldage sideme tugevust ja vastupidavust ning uskuge armastuse jõusse.

Neitsi: Täna võite tunda teatud vastupanu oma hinge ja meele avamisele, potentsiaalsetele partneritele. See võib kaasa tuua võimaluse, et te ei saa kellegagi ühendust, nii et olge ettevaatlik ja ärge laske hirmul takistada, teil olla teie ise ja end vabalt väljendada. Selle asemel, et püüda leida täiuslikku partnerit, looge endaga terve ja enesehinnangut tõstev suhe. Samuti arendage enesekindlust, et näidata oma tõelist mina.

Kaalud: Täna võite mõelda pühendumisele. On normaalne, et muretsete selle pärast, mis homne päev võib tuua, kuid ärge laske sellel varjutada seda, mis praegu teie ees on. Selle asemel, et raisata energiat romantilises elus, mis ei tööta, vahetage see millegi uue ja põneva vastu. Tutvumisrakenduses osalemine, sotsiaalse grupiga liitumine või atraktiivse kutsega nõustumine on vaid mõned alternatiivid, millele te võiksite mõelda.

Skorpion: Täna arendate vastastikuse vajaduse kaudu oskust partnerit mõista ja austada. Meeskonnatöö, mida selle tasakaalu saavutamisel arendate, tugevdab teie suhet. Oodatud on arutelud pereelu järgmise etapi üle, eelkõige pere juurdekasvu plaanide üle. Intiimsus on teie suhte hing, muutes selle veelgi tugevamaks ja lähedasemaks. Olge energiline ja hoidke seda kirge.

Ambur: Saate nautida päeva, täis armastavat ja elujõulist energiat, mis omakorda soodustab sügavamat emotsionaalset sidet. Võite avastada, et teie side muutub tugevamaks ja intiimsemaks, kui õpite koos toime tulema elu tõusude ja mõõnadega. See on parim hetk, kui olla aus ja oma tundeid selgitada. See muudab teid ja teie partnerit paremini ühilduvaks, ühtsemaks ja rahulikumaks.

Kaljukits: Täna seisate tõenäoliselt silmitsi probleemiga, valida oma karjääri ja suhete vahel. Vallalistel võivad tööl kellegi vastu tekkida tunded. Kuid olge ettevaatlik mõne kontoriromantika riskide suhtes ja jääge professionaalseks. Pühendunud paaride jaoks on sama oluline olla oma ajakava suhtes avatud ja leida viise, kuidas üksteisega veedetud aega nautida. Planeerige asju, et vältida suhtlemisvigu.

Veevalaja: Täna võib vallalistel olla õnn tere öelda, kellelegi, kellest nad on alati rohkem teada tahtnud. Kõik näib olevat hulljulge ja põnev, kuid uue suhte nimel, on see suurepärane võimalus oma tundeid paljastada. Ärge kartke uksest sisse astuda, sest universum toetab teid teie romantiliste ettevõtmiste osas. Hoidke süda ja meel avatud.

Kalad: Vaatamata uue sideme soovile on täna võimalik halb tuju või pidev ärevus, mis võib suhteid mõjutada. Isiklikud probleemid on ülioluline lahendada, et pärast suhtesse astumist asjad keeruliseks ei läheks. Mitmekesistage oma tegevusi ja strateegiaid ning kasutage selle väljakutsega toimetulemiseks empaatiat ja enesevaatlust. Kuigi suhted tunduvad unistusena, püüdke olla iseendaga harmoonias.

Kui soovid, et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11
Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope