Armastuse ja suhte horoskoop 04.07.2023.


Jäär: Kosmilised energiad toovad teie armuellu, sõõmu värsket õhku. Täna julgustab universum teid muutusi omaks võtma ja oma suhtesse uut elujõudu lisama. On aeg vabaneda rutiinist ja uurida armastuse ja romantika kaardistamata territooriume. Kui olete pühendunud suhtes, on aeg tuua oma partnerlusse põnevust ja spontaansust. Kui olete vallaline, olge avatud ootamatutele kohtumistele.

 

Sõnn: Armastuse küsimustes olete tuntud oma vankumatu loomuse, pühendumuse ja stabiilse iha poolest. Kuid täna on universumil teile varuks üllatus, mis kutsub teid tavapärasest rutiinist lahti murdma ja ootamatusi omaks võtma. On aeg lasta oma emotsioonidel lennata ja vabastada endas vaikselt möllavad kinnijäänud soovid. Kui olete suhtes, jõuab teie side partneriga täna uutesse sügavustesse.

 

Kaksikud: Planeedi joondumine viitab sellele, et võite tunda end oma romantilistes suhetes rahulikult. See on ideaalne päev, et uurida oma emotsioonide sügavust ja suhelda oma partneriga sügavamal tasandil. Ole enda vastu kannatlik ja õrn. Tegelege tegevustega, mis pakuvad rõõmu ja lasevad end laadida. See suurendab teie enesekindlust ja muudab teid potentsiaalsete partnerite jaoks atraktiivsemaks.

 

Vähk: Kui olete kaalunud oma suhtes järgmise sammu astumist, näiteks kokku kolimist, kihlumist või isegi pere loomist, on praegu ideaalne aeg nendeks vestlusteks. Taevane energia toetab teie püüdlusi, hõlbustades teie kavatsuste väljendamist ja positiivse vastuse saamist. Usaldage armastust, mida jagate ja uskuge teekonda, millele asute.

 

Lõvi: Planeetide seis tugevdab teie igatsust armastuse järele, mis ületab tavalise ja argise. Igatsete täna hingestatud sidet, mis viib teid reisile reaalsuse piiridest väljapoole. Ärge kartke väljendada enda seda külge, sest see tõmbab teid partneri südamele lähemale või võlub potentsiaalse austaja, kes jagab teie unistuslikke ideaale. Jagage oma unistusi ja fantaasiaid, sest see on haavatavuse ja usalduse omaksvõtmise päev.

 

Neitsi: Praktilise ja analüütilise inimesena lähened tavaliselt südameasjadele ettevaatlikult ja skeptiliselt. Kuid pidage meeles, et täna taevased energiad muudavad teid eriti altiks uskuma kõike, mis puudutab armastuse asju. Oluline on säilitada tasakaalustatud vaatenurk ja mitte lasta vaimustuda igast romantilisest ideest, mis teie teele ette tuleb. Vältige oma armuelu puudutavate otsuste tegemist.

 

Kaalud: Kui olete oma emotsioone tagasi surunud või teatud mõtteid enda teada hoidnud, on nüüd aeg need välja lasta. Teie partner on valmis teid kuulama ja toetama. Oma hirme ja muresid jagades saate üheskoos leida lahendusi ja leevendada tekkinud kahtlusi. See protsess lähendab teid ja suurendab teie suhte turvalisust. Samuti võite avastada, et teie partner teeb kõik endast oleneva, et teie tunneksite end turvaliselt ja armastatuna.

 

Skorpion: Kosmosel on teile täna varuks põnev üllatus. Sul on suurepärane võimalus kedagi sügavamalt tundma õppida. Olenemata sellest, kas olete vallaline või juba suhtes, õhutavad taevased energiad teid avama oma südant ja omaks võtma sügava emotsionaalse sideme. Vallaliste jaoks tõotab see päev märkimisväärset kohtumist. Hoidke oma silmad ja süda lahti, sest teie tee võib ristuda kellegagi, kes teie hinge köidab.

 

Ambur: Täna ärgitavad tähed keskenduma oma emotsionaalsele heaolule ja sidemele, mida oma partneriga jagate. Kasutage seda võimalust, et hinnata oma suhte hetkeseisu. Kas annate sellele aega, tähelepanu ja hoolite, mida see väärib? Kas on valdkondi, mis vajavad parandamist või lahendamata probleeme, mis vajavad rääkimist? Looge oma suhtele kindel alus, mis põhineb usaldusel.

 

Kaljukits: Suhtlemine võib täna olla veidi segane, nii et olge arusaamatustega ettevaatlik. Tõenäolisemad on väärtõlgendused ja segadus. Seega kontrollige oma sõnumid enne nende saatmist üle. Tarbetute konfliktide vältimiseks on ülioluline tagada, et teie kavatsused ja emotsioonid oleksid selgelt edastatud. Kui olete vallaline, tasakaalustage muinasjutt ja reaalsus ning usaldage oma instinkte, mis juhatavad teid õige inimese poole.

 

Veevalaja: Kui olete vallaline, võib teid köita keegi, kellega kohtute töö- või ärisidemete kaudu. See inimene võib jagada teie ambitsioone, eesmärke ja intellektuaalseid püüdlusi. Seos, mida tunnete, võib põhineda ühisel eesmärgitundel või vastastikusel soovil maailma muuta. Ärge imestage, kui erialastel teemadel arutledes sädemeid lendab, sest intellektuaalne ühilduvus võib luua tugeva aluse kestvale romantikale.

 

Kalad: Kui olete olnud paigal või rutiini kinni jäänud, on nüüd aeg vabaneda. Rutiin võib mõnikord tekitada rahulolu ja muuta suhte monotoonseks. Sisestage oma ellu põnevust ja spontaansust. Üllatuse element võib uuesti sütitada sädeme, mis teid alguses kokku viis. Kaaluge koos uute seikluste alustamist või uute huvide arendamist.

 

Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope