Armastuse ja suhte horoskoop 04.08.2023.


Jäär: Kui olete hiljuti kogenud kerget suhteseisakut partneriga või sattunud koos raskustesse on täna suurepärane võimalus see lõhe ületada ja teid ühendav side uuesti süüdata. Planeetide energia toetab südamlikke vestlusi, mis võivad parandada mis tahes distantsi. Lauale toodud autentsus loob teie partnerile turvalise ruumi vastastikuseks suhtlemiseks, mis viib sügavama emotsionaalse sidemeni.

 

Sõnn: Võite leida end täna tähelepanu keskpunktist, kiirgamas energiat, mis tõmbab austajaid ligi. Teie maandatud ja usaldusväärne loomus on eriti ahvatlev, muutes teid potentsiaalsete kosilaste jaoks atraktiivseks. Olge avatud uutele suhetele, sest üks neist võib viia millegi enamani.Tuleks olla nende hetkede suhtes vastuvõtlik ja hindav, sest need lisavad teie suhtele rõõmu ja põnevust.

 

Kaksikud: Tähed viitavad sellele, et te ei oota, kuni keegi teine ​​oma otsuse teeb.Teie loomulik uudishimu ja kalduvus põnevuse järele sunnivad haarama initsiatiivi ja sukelduma pea ees võimalikesse romantilistesse sidemetesse. See lähenemine võib olla säde, mis sütitab kirgliku suhte või süvendab olemasolevat sidet. Ärge unustage säilitada tasakaalu impulsiivsuse ja tähelepanelikkuse vahel. .

 

Vähk: Teie instinkt oma lähedasi kaitsta ja nende eest hoolitseda võib täna tugevneda. Pidage siiski meeles, et liigne enesekindlus võib teie partnerit tahtmatult eemale viia. Selle asemel kaaluge südamest südamesse vestlust, kus väljendate oma mõtteid ja kuulate tähelepanelikult tema tundeid. See lähenemine soodustab sügavamat sidet ja näitab teie valmisolekut koos töötada.

 

Lõvi: Täna on ainulaadne segu rahust ja stabiilsusest. Ehkki energia ei pruugi põnevusest sumiseda, pakub see teile väärtuslikku kingitust vankumatu sideme näol, mis seisab kindlal alusel. See periood tähistab teie suhetes tasakaalu saavutamise aega, mis võimaldab teil nautida armastuse ilu, mis ei tugine oma tugevuse tõestamiseks, ekstravagantsetel tõusudel või tormilistel madalseisudel. Võtke see ühtlane rütm omaks ja kasutage seda võimalusena oma intiimsuse süvendamiseks.

 

Neitsi: Olles investeerinud aega ja vaeva oma partneriga kindla aluse loomisel, olete nüüd valmis astuma märkimisväärse sammu edasi. Teie analüütiline ja ettevaatlik iseloom on teid seni hästi teeninud ning on aeg rakendada neid jooni,selles arenevas peatükis liikumiseks. Usaldage oma intuitsiooni, osalege sisukates vestlustes ja olge valmis ebatäiuslikkuse ilu omaks võtma.

 

Kaalud: Täna on pöördeline hetk, kui võtate oma armuelule uue vaatenurga. Kuigi oma sidetesse sügav investeerimine on loomulik, võib liigne keskendumine tasakaalu säilitamisele, mõnikord takistada teie isiklikku kasvu. See eraldumine ei tähenda ükskõiksust,vaid see võimaldab teil oma emotsionaalseid investeeringuid ümber hinnata ja tagada, et need on kooskõlas teie üldise heaoluga.

 

Skorpion: Võite tunda kõhklust oma tõeliste tunnete väljendamisel või oma sisemiste mõtete jagamisel partneriga. Põhjuseks võib olla hirm tagasilükkamise ees, mis sunnib teid emotsionaalse kaitse taha tõmbuma. Kuid tunnistage intiimsuse potentsiaali, surudes need tõkked läbi. Mõistke, et tõeline side saab õitseda ainult siis, kui lubate oma partneril näha autentset teid.

 

Ambur: Valitsev energia julgustab teid võtma aega sisekaemuslikuks üksinduseks. Kuigi see võib alguses tekitada rahutust, on oluline mõista, et see faas on ajutine ja teenib eesmärki. Kasutage seda enesevaatluse hetke,endaga sügavamal tasandil tõelise ühenduse loomiseks. Süvenege oma sisemistesse mõtetesse, parandades lõpuks oma võimet teistega suhelda, kui emotsioonid muutuvad.

 

Kaljukits: Tänane taevane joondus toob teie armuellu värske õhu, pakkudes teile ja teie erilisele inimesele paljutõotavat võimalust sidet süvendada. Kiindunud inimeste jaoks on see päev väärtuslik, sest avastate, et olete partneriga veelgi lähedasem. Vallalised võivad täna olla meeldivalt üllatunud,sest kohtumine kellegi uuega võib sillutada teed dünaamilisele ja intrigeerivale ühendusele.

 

Veevalaja: Kuigi teie tavaline tee võib hõlmata teatud emotsionaalse distantsi säilitamist, siis tänane energia sunnib teid väljuma oma mugavustsoonist. Olenemata sellest, kas osalete seltskondlikul üritusel või veebivestluses, olge avatud uute sidemete avastamiseks. Keegi intrigeeriv võib teie teele sattuda ning suurendada püsiva suhte loomise võimalusi.

 

Kalad: Võite kogeda ootamatut kohtumist, millel on potentsiaal areneda millekski sügavamaks. See võib olla hetk, kus teie intuitsioon mängib olulist rolli. Pöörake tähelepanu peenetele signaalidele ja ütlemata sõnadele. See kohtumine võib teie olemusele väljakutse esitada, kuid ärge hoiduge sellest põnevusest, mida see toob. Võtke omaks müsteerium ja laske kire hoovustel suunata teid ühenduse poole, mida te ei osanud oodata.

 

Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope