Armastuse ja suhte horoskoop 04.10.2023.


Jäär: Partneri kohta uute asjade õppimisest, saab täna teie armastusekeel. Teid hämmastab, kui leiate armsama kohta nii palju uut, mida te kunagi ei teadnud. Nii tunnete end senisest rohkem seotuna. Siiski ei tohiks te end mõjutatuna tunda, kui kõik see muudab teid ebakindlaks. Kui te ei saa negatiivsetest emotsioonidest üle, kaaluge vestlust.

Sõnn: Tõelise armastuse leidmiseks peate oma ebarealistlikke ootusi alandama. Need soovunelmad panevad teid pidevalt tundma ennast üksildasena ja valesti mõistetuna. Kui soovite leida hingesugulast, kes mõistab teid pingevabalt, parandage oma ootusi. Kui olete abielus, võiksite koos abikaasaga tegeleda uute tegevuste ja hobidega. See kutsub uuesti esile armastuse ja kiindumuse tunde.

Kaksikud: Muutus teie partneri käitumises mõjutab teid sügavalt. Võite igatseda, et ta oleks selline, nagu oli enne. Peate mõistma, et muutused on vajalikud meie tõelise potentsiaali saavutamiseks. Teie tähed soovitavad teil võtta aega enesevaatluseks ja tõrjuda lahkuminekumõtted. Kui olete stabiilne, proovige oma partneriga vestelda. See muudab teid lähedasemaks, kui kunagi varem.

 

Vähk: Kui olete vallaline, siis suure tõenäosusega võite täna tunda end üksikuna. Te võite kahetseda oma eelmist suhet ja olete õnnetu asjade üle, mis ei läinud teie tahtekohaselt. Proovige täna kohtuda oma lähedaste sõpradega, et end veidi paremini tunda. Ka suhetes olevad inimesed ei pruugi head päeva nautida. Võite sattuda oma partneriga tülli, kellegi teise tõttu. See võib teie kahe usaldust kõigutada.

 

Lõvi: Armudes kellessegi ülepeakaela, on oodata häbelikkust. Kuid ärge laske sellel takistada teid seda inimest välja kutsumast. Ärge kujutage ette halvimat stsenaariumit ja valmistuge kohtumiseks. See aitab teil koguda julgust. Suhtes inimesed peavad oma partneri jaoks aega leidma, sest nende kvaliteetaja veetmisest on möödunud päevi. Kui teie kahe vahel on arusaamatusi, hoidke omavahel tasakaalu.

 

Neitsi: Teie meel võib olla seotud mineviku suhtega.Teid võib tabada tunne, et te pole edasi liikunud.Te võite kohata potentsiaalset partnerit aga te ei suuda pühenduda. Parim on oma tundeid läbi töötada ja mõnda aega üksi olla. Kui olete püsisuhtes on teil täna õnnelik ja rahuldustpakkuv päev. Teie ja teie partner veedate koos kvaliteetaega.

 

Kaalud: Teie kõikuv meeleolu on põhjus, miks te partneriga pidevalt tülitsete. See on loonud teie vahele lõhe ja kumbki teist pole valmis seda lahendama. Peate oma partneriga romantilise žesti abil oma meeleolumuutuste kallal töötama. Õnneks on täna suurepärane päev õhtusöögiks. Vallalised peaksid praegu kohtingul käimisest hoiduma. Võtke endale puhkus ja keskenduge sellele, et vaadata kaugemale juhuslikust suhtest.

 

Skorpion: Keegi eriline inimene hõivab täna teie mõtted,mis viivad romantikani. Laske oma unelmad vabaks ja vaadake otsa reaalsusele, paluge see inimene kohtingule. Kes teab, kuidas asjad võivad teie jaoks kujuneda? Kui olete juba pikka aega suhtes olnud, võib täna olla õnnelik päev, et viia oma side järgmisele tasemele.

 

Ambur: Tänane päev pole mõeldud armastuseks. See, kuidas teie ja teie partner suhtlete, on mõjutanud teid mõlemaid. Pidev tülitsemine pisiasjade üle on suurendanud

teievahelist distantsi. Võite tunda, et armastuse kirg sureb, kuid pidage seda oma äratajaks. Osalege oma partneriga sisukas vestluses ja töötage oma suhte kallal,päev korraga.

 

Kaljukits: Teie ettekujutus armastusest ei pruugi täna teie partneriga ühtida. Ideede erinevus võib viia teid konarlikule olukorrale. Tuletage endale kindlasti meelde, et kõige olulisem on koos aja veetmine. Võite mõlemad lõpuks leida armukeele, mis teid omavahel seob. Vallalised peavad planeerima romantilise kohtingu oma erilise inimesega. Teie vaheline keemia võib peegeldada uue suhte algust.

 

Veevalaja: Tänane päev on täis armastust ja romantikat, nii vallalistele kui ka abielus olevatele inimestele. Päev on seotud armastuse leidmise ja kogemisega. Kui olete abielus, peate kasutama võimalust oma suhte vürtsitamiseks. Kui aga olete vallaline, siis võite täna tunda end hästi,sest keegi eriline on teie kõrval ja paneb paljudele asjadele mõtlema. Armastuse leidmisel ja hoidmisel peate olema tõeline, ilma filtrita.

 

Kalad: Täna olete armunud. Isegi inimesed teie ümber näevad seda. Tundub, et teie jaoks õige inimene on saabunud ja maailm on sellest ajast saati roosiline. Võite minna koos vastu suhtele ja tunda end õnnelikumana. Siiski peate hoidma tasakaalu ja võtma oma suhet aeglaselt. Teie tähtede seis soosib tugevat sidet. Kindlasti andke aega koos kasvamiseks ja pühendumiseks.

 

Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope