Armastuse ja suhte horoskoop 04.11.2023.


Jäär: Täna võivad kõik romantilised mälestused seoses oma partneriga meelde tulla, kui tagasivaade. Võite igatseda möödunud aegu ja kõiki neid emotsioone uuesti läbi elada. Võimalik, et teie suhetes on olnud arusaamatuste tõttu raskusi. Täna on õige aeg jätta kõik oma konfliktid kõrvale ja elada hetkes. Ignoreerige mineviku tülisid ja nautige oleviku romantikat. Olgu möödunud aeg möödanik!

 

Sõnn: Kui olete vallaline, hakkab teie armuelus täna midagi head juhtuma. Võite kohtuda enda sarnase isiksusega. Selle inimesega tekib vahetu ühendus, mis võib viia teid mõneks ajaks eufooriasse. Püsisuhtes inimesed võivad täna kogeda pisikonflikte. Parim on selliseid probleeme vältida, keskendudes pigem konfliktide lahendamisele, mitte enda kaitsmisele.

 

Kaksikud: Täna võib toimuda sügav ja sisukas vestlus teie ja teie partneri vahel. Kasutage võimalust oma tundeid väljendada ja pange oma kallim end erilisena tundma. Selle arutelu ajal lase lahti mineviku ebameeldivatest hetkedest, mis on teie suhetes probleeme tekitanud. Kui olete vallaline, mõelge sellele, mida soovite partnerilt, see aitab teil meelitada otsitavat isiksust.

 

Vähk: Võib-olla pole teil seni õnne olnud armastuse leidmisel, kuid täna võite tunda sügavat emotsiooni, kellegi erilise vastu. Teie vaheline geograafiline kaugus võib aga raskendada üksteisega koos olemist. Vaatamata distantsile peaksite proovima oma tundeid väljendada, kuna on suur tõenäosus, et asjaolud pöörduvad teie kasuks. Kui olete pühendunud suhtes on täna hea võimalus tegeleda uute hobidega.

 

Lõvi: Tänane päev võib tekitada tunde, et soovite oma elus teha pöördelise otsuse. Olete vaimselt kurnatud ja ei suuda pakkuda oma partnerile piisavalt tähelepanu. Täna saate mõlemad arutada kõiki põhiprobleeme ja seda, mida saate selle parandamiseks teha. See mitte ainult ei tugevda teie sidet, vaid parandab ka teie mõtteviisi. Kui olete vallaline, võib oma lemmikinimese kohtingule kutsumine, tuua kaasa meeldivaid asju.

 

Neitsi: Teie minevikust pärit vana sõber või väljavalitu võib täna teiega uuesti ühenduse luua. See toob tagasi mälestuste ja emotsioonide laine. See taaskohtumine on põnev ja võib panna teid kaaluma temaga suhte loomist. Kuid kui olete pühendunud suhtes, on tõenäoline, et võite oma partneriga tülli minna. Olge vastutulelik ja empaatiline, see aitaks teil lõhe päeva lõpuks lahendada.

 

Kaalud: Teie ja teie partneri vahel on kiindumust ja romantikat häiriv töö- ja eraelu tasakaal. Teil mõlemal on harva aega üksteisega kohtumiseks või sisukaks vestluseks. Kasutage tänast päeva kui võimalust ja seadke oma armuelu prioriteediks. Vallaliste jaoks peegeldab tähtede seis sünget perioodi, kus inimene, kes meeldib, võib südame murda. Ärge kaotage usku armastusse,keegi eriline võib peagi teie ellu siseneda.

 

Skorpion: Teie suhet võivad ümbritseda usaldusprobleemid, mis põhjustavad üha rohkem lõhesid. Tänane päev võib olla teile ja teie partnerile raske, kuna teie vaidlused võivad võtta ootamatu pöörde. Soovitatav on oma probleemid rahuliku meelega lahendada. Ärge langetage ühtegi otsust kohe. Võtke aega ja kaaluge kõiki aspekte. Vallalistel on täna rohkem võimalusi võtta ette otsustavaid samme seoses kellegagi, kes neile meeldib.

 

Ambur: Täna on oluline jagada partneriga olulisi üksikasju, muidu võid sattuda hätta. Täna võib tekkida konflikt, sest jätad sageli oma elukaaslase oluliste detailide jagamisest ilma. Parim, mida saate teha, on mõista oma viga ja töötada selle nimel, et anda oma partnerile teada, et ta on teie jaoks endiselt eriline. Vallalised võivad tänast päeva võtta kui võimalust minna välja ja kohtuda uute inimestega.

 

Kaljukits: Täna on meeldiv päev koos partneriga uusi tegevusi proovida. Mõelge välja, mis teid mõlemaid vaimselt ühendab, ja veetke koos aega, et arendada oma loomingulist külge. Eeldatakse, et päev toob vallalistele rohkem õnne, kuna on tõenäoline, et nad saavad võimaluse leida kaaslane. Veenduge, et olete ettepanekutele avatud. Nautige päeva kergemeelsema lähenemisega.

 

Veevalaja: Kolmas inimene võib täna teie pikaajalisele suhtele kahju tekitada. Teie partnerile ei pruugi meeldida, kui keegi teie suhtesse sekkub ja teid lõhestab. Probleemid võivad kesta mõnda aega. Olenemata sellest, kas olete vallaline või mitte, võib teise inimese sekkumine teie suhet nõrgestada. Oluline on selgelt mõelda ja küps suhtlus teie kahe vahel, võib selle probleemi lahendada.

 

Kalad: Kui oled kaugsuhtes, siis on väljavaade, et võid täna oma partneriga kohtuda. Lahusolek saab lõpuks läbi. Kasutage oma tänasest päevast maksimumi, viies oma partneri erinevatesse romantilistesse kohtadesse. Vallaliste jaoks võib päev olla pisut raske, sest nad võivad jääda ilma võimalusest suhtesse astuda. Ärge kaotage lootust nii kergesti, sest teie kasuks räägib aeg.

 

Kui soovid, et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope