Armastuse ja suhte horoskoop 04.12.2022.


Jäär: Proovige täna midagi uut, isegi kui see pole teile tüüpiline. Suhted nõuavad pidevat hoidmist ja olete viimasel ajal olnud nii hõivatud, et teie suhted võivad olla käest ära läinud. Tähistage armastuse päeva oma kallimaga. Looge oma partneriga intiimne õhkkond, veetes koos kvaliteetaega. Naeratage,tulge kodust välja,nautige sõprade seltskonda ja imelist sööki restoranis.

Sõnn: Teie romantilise suhte keerukuse uurimine võib praegu olla tõeliselt rahuldustpakkuv. Võib-olla aitaks vestlus oma elust ja sellest, kuidas sa said selliseks, nagu sa praegu oled. Vältige aruteludes endale liiga palju rõhku panemast. Just praegu on aeg pingutada, et sõnadesse panna oma tunne ja jagada seda oma partneriga.

Kaksikud: On tõenäoline, et tänane päev võib pakkuda tegevust, kus saate, välja minna, lõbutseda ja kohtuda huvitavate uute inimestega. Teised panevad tähele teie suurepärast moetaju. Tõenäoliselt on teiega koos keegi üsna tähelepanuväärne inimene, nii et hoidke tal silm peal. Naudi ennast; tänane päev tõotab palju rõõmu ja häid uusi aegu.

Vähk: On tõenäoline, et tunnete end täna eriti tormakalt. Kiirest perioodist taastudes võib teie taluvus olla veidi madal. On arusaadav, et tahaksite nüüd rahulikult võtta, kuid teie ajakava on liiga tihe. Ärge nõustuge kellegagi välja minema, kui te ei tunne end hästi. Räägi oma lähedastele tõtt. Ütle neile, et pead mõneks ajaks puhkuse võtma.

Lõvi: On aeg hoida pea püsti ja kannatlikkus vaos, et saaksid üle,päeva katsumustest. Pühendunud partnerlussuhtes olevad inimesed peavad jälgima vihjeid, mis võivad viidata pettusele. Mõelge oma praeguse suhte ohutusele ja sellele, kas see on seda väärt, et see jätkuks nii, nagu see on. See ei juhtu kõigis olukordades!

Neitsi: Neil, kes on praegu vallalised ja otsivad kohtingut, on hea võimalus kellegagi kokku saada. See võib olla keegi, kellega olete just tutvunud, või kauaaegne sõber, kes palus teil kohtingule tulla. Mõlemad tunnete end mugavalt, kui arutate privaatset teavet ja teie kaks muutute kiiresti sõpradeks.See päev jääb meelde.

Kaalud: Võimalik, et tänane päev paneb sind oma lähedasi tavapärasest rohkem hindama. Tundub, et olete tõeliselt helde inimene. Kui teil on raske aeg, oleks tore, kui teil oleks lähimate inimeste armastus ja toetus. Võite otsustada jagada oma stressi usaldusväärse inimesega. Laske sellel inimesel end rahustada ja enda eest hoolitseda ning tunnete end hetkega paremini.

Skorpion: Vältige suhtluse katkemist ja lahendage suhteprobleemid, olles oma partneriga avatud ja siiras. Peaksite vaimselt valmistuma suhtest lahkumiseks, kui kahtlustate, et teid petetakse. Kui soovite, et teie suhe püsiks, peate mõlemad võtma initsiatiivi, et neist probleemidest rääkida ja need lahendada.

Ambur: Täna on kätte jõudnud hetk,kui teie romantilised valikuvõimalused võivad tunduda korraga nii laienevat,kui ka ahenevat. Võimalik, et teie romantiliste suhete ebasoovitav tendents on valmis muutuma, et saaksite liikuda paremate viiside poole üksteisega koosolemiseks. Kui suits hajub, saabub selgus, nii et ärge kiirustage millegagi.

Kaljukits: Päevane meeleolu hoiab teie ja teie partneri vahel sõbralikke suhteid. Täna tunnete end armastatuga koos harmooniliselt ja rahulikult. See kohting on kindlasti teie suhte üks tipphetki. Kui soovite sidet oma partneriga süvendada, proovige teha asju, mida teile mõlemale meeldib. Teavitage partnerit,oma elus toimuvatest sündmustest.

Veevalaja: Tänane planeetide joondumine soosib suhete parandamist ja teistega rahu sõlmimist. Võimalik, et teie ja teie kallim olete hiljuti lahkhelis olnud. Teil on lihtsam leida ühisosa ja lahendada oma lahkarvamused. Teil on aeg kokkuleppele jõuda ja leida uus viis üksteisega suhtlemiseks, mis aitab teil tulevikus sama pinget vältida.

Kalad: Võite olla valmis viima oma suhtluse,inimesega kellega olete kohtunud, teisele etapile. Planeetide jõud aitavad teil luua stabiilse ja pühendunud suhte. Kui olete oma valiku teinud,olge enesekindel. Kui olete vallaline, on suur võimalus, et leiate kellegi, kes teid hästi täiendab. Selle asemel, et keskenduda tulevikule, võtke aega, et üksteist tundma õppida.

Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11
Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope