Armastuse ja suhte horoskoop 04.12.2023.


Jäär: Täna võivad vallalised oma sidemeid liigselt analüüsida. Täiuslikkuse poole püüdlemisel, ärge unustage vaadata endasse. Laske oma mõtetel vabalt voolata. Võib juhtuda, et otsitav säde võib tekkida ootamatu kohtumise kaudu. Ärge kartke üllatusi, sest need võivad tekitada tähendusrikkaid seoseid. Kui olete pühendunud suhtes, ärge reageerige üle, keskenduge asjade üldisele skeemile.

Sõnn: Täna pöörake tähelepanu tõeliste sidemete loomisele. Kaaluge sotsiaalseid üritusi, mis võiksid teid intrigeeriva inimesega tutvustada. Olge nüüd tõeline ja vastuvõtlik ning võiksite soovida enda ja teiste kohta rohkem teada saada. Pühendunud suhtes inimesed peaksid oma seisukohtadest avalikult rääkima. Tegelege ühistegevusega, mis aitab teil olla intiimne ja suurendab armastust üksteise vastu.

Kaksikud: Laske oma särtsakas olemus juhatada teid selle juurde, mida teile meeldib teha. Inimesi tõmbab automaatselt teie energiline vaim. Võite avastada mõne huvitava inimese seltskondlikul koosviibimisel või huviringis. Kui olete püsisuhtes, on teie suhtel, teie vaimu tõttu uus elu. Olge spontaanne ja üllatage partnerit oma entusiasmiga. See sütitab teie eluindu ja taastab teie suhtes kire.

Vähk: Vallaliste jaoks võib täna tekkida võitlus iseseisvuse otsimise ja kaaslase leidmise vahel. See kõik on seotud õige koguse isikliku ruumi leidmisega. Pühendunud suhtes inimeste jaoks võivad tekkida pinged, mis nõuavad kannatlikkust ja mõistmist. Kaitske end juhuslike tegude eest, mis võivad suhteid kahjustada. Kuulake ja olge inimene. Tehke kindlaks oma prioriteedid ja investeerige energiat suhete arendamisse ja armuelu loomisse.

Lõvi: Armastus võib otsustada teile täna külla tulla, läbi sõbra või seltskondliku koosviibimise. Ärge sulgege oma südant ootamatute kontaktide ees. Uute suhete otsimisel pidage meeles, et teie sõprade ja pereliikmete armastus ning rõõm, mida see annab, on tähistamist väärt. Kui olete pühendunud suhtes, tunnete end oma partneriga lähedasena. Nautige perega koos veedetud aega ja teie side süveneb. Käes on puhtaima armastuse tähistamise aeg.

Neitsi: Kui olete vallaline, tõmbab potentsiaalseid partnereid teie ausus ja avatud süda. Ärge kartke võõrastega vestelda ega avalikel kogunemistel osaleda, need võivad sinus süüdata leegi. Kuulake oma sisetunnet ja uurige ühiseid huvisid, et luua side. Pühendunud inimeste jaoks põleb täna romantiline säde eredalt, et noorendada romantikat suhtes. Näidake, kui väga te armastate oma partneri veidrusi ja ka tugevaid külgi.

Kaalud: Täna võtke oma veidrused omaks! Kui suudate neid ise taluda, võite leida endale sõbra, kellele need meeldivad. Laske oma magnetismil läbi oma metsiku külje välja tulla. Kui olete pühendunud suhtes, hinnake oma partneri unikaalsust ja võtke omaks üksteise ainulaadsus. Täna võidakse paljastada teie suhtes saladused. Kui avastate oma partneri või teie kohta uusi asju, aitab see põnevust taaselustada. Avastage koos kaardistamata alasid.

 

Skorpion: Täna ärge välistage spontaanseid kohtumisi, mis elu valgustavad. Ootamatult võib uus seos tekkida kõikjal. Teie sarmi vastupandamatus, meelitab ligi rohkem austajaid. Pühendunud paarid tõstetakse armastuse kõrgemale tasemele. Nautige harmoonilist suhet koos partneriga. Tänane päev on puhas rõõm, olgu selleks emotsionaalsete sidemete süvendamine või kire sütitamine. Jagage ideid ja nautige jagatud üritusi.

 

Ambur: Armastus kutsub täna ootamatutele kohtumistele. Laske oma südant üllatuda juhuslikel kohtumistel, sest teie tulevane partner võib teie uksele koputada kummalisel ajal. Armastust võib leida ka spontaansetel hetkedel ja seltskondlike sündmuste ajal. Pühendunud paarid peaksid olema valmis värske energia sisenemiseks nende ühisesse elukohta. See võib olla uus lemmikloom, ühine projekt või vaidlus pere suurenemise üle.

 

Kaljukits: Vabastage ennast tagasi hoidev frustratsioon ja laske lahti kõigist minevikuhaavadest. Lubage endale leida uusi sõpru ja saada erinevaid kogemusi. Proovige suhelda ja minna tavapärastest suhtlemisviisidest kaugemale. Kui olete pühendunud suhtes, süüdake uuesti leek, põnevus ja kirg, mis teid algul paariks tegi. Looge tegevusi, mis tekitavad sädet ja arendavad sidet edasi. Kui loobute varasematest kaebustest, tunnete end mõlemad taas lähedasemana.

 

Veevalaja: Ärge sulgege end võõraste ees, keda võite täna kohata. Päev pakub võimalusi üllatuse ja spontaansuse säraks. Kui olete pühendunud suhtes, siis mida rohkem koos olete, seda lähedasemaks saate. Minge tagasi vanadesse kohtadesse, mida varem armastasite. Tervislik suhtlus teie ja teie kaaslase vahel viib sügavama mõistmiseni. Las see harmooniline energia seob end sügavalt ja tagab unustamatute mälestuste loomise.

 

Kalad: Ühendage end seltskondlike sündmuste või tegevuste ajal sarnaste meeltega. Potentsiaalsed partnerid näevad teie karismat, liikudes teile lähemale. Nende ilmutused võivad ootamatul viisil ühendada. Kui olete pühendunud suhtes, muutuge paarina lähedasemaks ühiste eesmärkide kaudu. Veetke intiimne, lõõgastav õhtu või korraldage põnev kohting. Kaasake pereliikmed oma planeerimisse ja kasutage nende tarkust sideme tugevdamiseks.

 

Kui soovid, et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope