Armastuse ja suhte horoskoop 05.01.2023.


Jäär: Tunnustage ja austage inimesi sellistena, nagu nad on, ilma et paluksite neil end muuta. Hea tahte otsene demonstreerimine võib pinged hetkega maandada. Täna pole küüniline päev, selle asemel tuleks rääkida sisemusest. On tõenäoline, et kui inimesed ei mõista huumorit,siis ei suuda nad jätta endast positiivset muljet teile.

Sõnn: Sul on positiivne väljavaade oma romantilisse tulevikku. Teie ja teie kaaslane võiksite täna jagada rõõmsaid ja muretuid hetki. Kui olete vallaline, olge julge ja tehke esimene samm ja kutsuge keegi välja. Ärge kartke läheneda sellele inimesele, kes on teile silma jäänud. Teie ja selle inimese vahel võib tekkida huvitav säde, nii et tehke esimene samm.

Kaksikud: Vastuta oma käitumise eest kogu aeg. Kui rääkida oma tunnetest, siis olete üksi, sest keegi teine ​​ei saa seda teie eest teha. Isiklikes kohtumistes peaksite vältima käitumist nii, nagu oleksite kannataja. Tõsise probleemi lahendamiseks ärge kartke olla oma vestluses võimalikult otsekohene. Kuid ole oma toonis viisakas.

Vähk: Harjutage tänulikkust kõigi oma õnnestumiste eest. Olete lõpuks jõudmas punkti, kus asjad hakkavad teie jaoks kokku saama. Võib-olla on täna see päev, mil sa lõpuks puutud kokku inimesega, kes sobib sulle ideaalselt igas aspektis, alates teie hobidest ja kirgedest kuni teie põhiliste tõekspidamisteni. See võib teie jaoks olla suhe, mis taastab teie usu inimestesse tervikuna.

Lõvi: Säilitage lugupidav suhtumine inimestevahelistesse suhtlustesse. Võimalik, et esile kerkib inimene, keda tõmbab kohe sinu võime kõigi üle domineerida. Isegi kui kohting ei osutu romantiliseks,lahku minnes, olete saanud väärtusliku ülevaate armastusest ja pühendumisest. Kasutage seda teavet oma elu paremaks muutmisel.

Neitsi: Terve suhe peab algama sellest, et inimene harjutab enda vastu austust. Oluline on seada piirid kõigis oma eluvaldkondades, sest lähedased võivad proovida teid mõnes neist ära kasutada. Enne otsuse tegemist peaksite põhjalikult kaaluma kõiki oma alternatiive, et mitte langeda negatiivse harjumuse lõksu, mida te ei saa hiljem lahti raputada.

Kaalud: Proovige nautida romantikahetki, ükskõik kui põgusad need ka poleks. On tõenäoline, et väljas viibides tekib teil teise inimesega flirtiv vestlus, isegi kui te ei otsi aktiivselt armastust. On mõeldav, et see on seotud kellegagi teie minevikust. Kasutage seda võimalust enda kasuks, kuni see veel eksisteerib, ja uurige seda edasi.

Skorpion: Kui rääkida sellest, kuidas te praegu üksteisega räägite, siis püüdke asjadega mitte kiirustada. Võib-olla on mõni inimene, kes sind võlub, kuid tundub romantilise suhte osas kättesaamatu. Võimalik, et see hetk pole parim tingimusteta armastuse kuulutamiseks. Kõigepealt laske sõprusel õitseda ja siis vaadake, kuhu see teid viib.

Ambur: On tõenäoline, et teie ja kallim osalete käitumises, millega te hiljem küll lepite, kuid mis tekitab rahutust. Ebaausus on midagi, mis peaks olema teie prioriteetide nimekirja lõpus ja te peaksite tegema kõik endast oleneva, et seda iga hinna eest vältida. Arutage avameelselt oma muresid ja strateegiaid, mis teil edaspidiseks on.

Kaljukits: Kui keegi on hiljuti sinu vastu armastust avaldanud, on võimalik, et praegu pole parim aeg suhtes segaduse tekitamiseks. On tõenäoline, et see, kuidas su partner sinusse praegu suhtub, on tavatum,kui kunagi varem. Juhul, kui see muutub talumatuks, peate võib-olla midagi ütlema, kuid proovige mitte end sellega liialt ärritada, sest tema käitumine paraneb tõenäoliselt mõne päevaga.

Veevalaja: Mis puutub teie romantilistesse suhetesse, siis peaksite jätma mineviku minevikku. Võimalik, et kunagine tuttav või väljavalitu ilmub su ellu uuesti ühel hetkel. Sellegipoolest ei sunni see teid üksteisega uuesti kokku saama. Suhte lõpetamisega leppimine ja selle väljavaatega leppimine on edasiliikumise vajalik samm.

Kalad: Täna on ideaalne aeg rääkida oma partnerile kõigest, mis on teie peast ja südamest läbi käinud. Sul on suurepärased veenmisoskused, kuid vestlusi, mida hoiad inimesega, kellest hoolid, on neil sageli raske jälgida. Hoidke oma jutt otsekohene ja ärge proovige žongleerida korraga liiga paljude erinevate teemadega.

 

Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope