Armastuse ja suhte horoskoop 05.01.2024.


Jäär: Tunnete end täna armunud teismelisena. Teil on partneriga intensiivne side ja keemia mõjub elektriliselt. Siiski pidage meeles, et avatud ja aus suhtlemine on armastuse kasvatamiseks ülioluline. Kui olete vallaline, pange oma julge isiksus tööle ja astuge oma mugavustsoonist välja. Ärge kõhelge oma tundeid väljendamast ja haarake juhtroll. On suur võimalus, et komistate täna kirgliku armastusloo otsa!

Sõnn: Vallalised, olete armuelus näidanud välja
kannatlikkust. Teie aeg armastuseks võib peagi käes olla, seega hoidke oma süda avatud ootamatutele romantilistele üllatustele. Mis puudutab neid, kes on juba suhtes, siis nemad peavad olema valmis lahendama arusaamatusi, mis võivad ette tulla. Rahulik ja avatud arutelu aitab probleeme hajutada ja teie suhet tugevdada.

Kaksikud: Kui olete suhtes, võivad tänased ettearvamatud sündmused anda teile võimaluse näidata oma partnerile kiiret taipu ja paindlikkust, tugevdades sellega armastust ja austust teie vastu. Nende jaoks, kes otsivad armastust, on oskus kiiresti harjumatute olukordadega kohaneda suurimaks tugevuseks ja võib-olla tõmbab potentsiaalsete partnerite tähelepanu.

Vähk: Isiklikus elus on armastus vallatu tuuleke, mis paitab teie südant. Kuid ärge laske end sellest ära võluda, maastik võib olla petlik. Leevendage oma südame entusiasmi ettevaatlikkusega. Neile, kes on juba suhtes, lainetab täna õhk nostalgilistest hetkedest. Sukelduge sügavale mälestustesse, mis teid ja teie partnerit ühendavad, lastes neil olla sillaks tulevikulubadustele.

Lõvi: Kirg on õhus! Kui olete vallaline, ärge hoiduge paljastamast oma südame sügavaimat soovi. Suhetes süüdake leek ja süvendage sidet partneriga. Mänguline flirt võib olla suurepärane vahend ja täna on ideaalne päev selle kasutamiseks. Tänane kosmiline energia rõhutab tõde ja julgust, võimaldades väljendada armastust nagu ei kunagi varem. Vältige asjade liigset dramatiseerimist – siirus ja lihtsus võidavad südame kiiremini kui teatraalsus.

Neitsi: Tänane päev pakub teile kimbu romantikat. Emotsionaalse suhtluse süvenedes võite leida oma partneriga ootamatu intiimsuse. Need, kes endiselt otsivad kedagi erilist, võivad täna komistada põnevate romantiliste väljavaadete otsa. Olge avatud ennast väljendama, laske oma analüütilisel ajul puhata, kuni süda võtab võimu.

Kaalud: Kuigi teie romantilises elus võib ette tulla arusaamatusi, pidage meeles dialoogi jõudu. Arutage oma probleeme ja püüdke leida vastastikune alus. Tänane päev ei ole poolte valimiseks, vaid tasakaalu taastamiseks. Hellitage oma kallimat ja looge rahustav ruum oma sideme. Usaldage oma emotsioone ja teie suhe liigub järgmisele tasandile.

Skorpion: Täna ennustatakse teie suhetele uuenenud sügavust. Teie loomulik soov sisukatele vestlustele, võib aidata astuda oma partneriga, intellektuaalselt rahuldava sideme loomise suunas. Need, kes ikka veel seda õiget otsivad, pidage meeles, et teie tajuvõime ja intuitiivsus eristavad teid. Tugev ühendus võib tekkida kõige ebatõenäolisemates kohtades.

Ambur: Ära kõhkle, võtke täna oma armuelu ohjad enda kätte. Praeguse tähtede seisu juures, võib tekkida võimalus saada oma suhetele uus vaatenurk. Neil, kes on vallalised, on võimalus ootamatuks romantiliseks kohtumiseks. Rääkige julgelt tõtt, aga austage ka partneri individuaalsust. Mõtete vahetamine võib teie suhet rikastada või viia teid kellegi poole, kes teie vaimuga tõeliselt resoneerub.

Kaljukits: Oodake romantiliste üllatuste hiidlainet. Teie tavaline kõva kest annab teed õrnale haavatavusele, mida on teie romantiline partner igatsenud. Vallalised võivad kohata ootamatult intrigeerivat inimest, kes seab väljakutse nende südame olukorrale. Paarid, täna on päev, mil saate oma suhetesse spontaansust süstida. Planeerige eksprompt kohting või reis ja tundke rõõmu üksteise seltskonnast.

Veevalaja: Armastus näeb täna välja nagu teie lemmikmüsteerium – täis keerdkäike ja üllatusmomente. Võtke need muutused omaks, sest need sunnivad teid ja teie partnerit kohanema ja üksteist paremini mõistma. Vallalised, keegi võib ootamatult välja ilmuda ja sädet tekitada. Olge avatud kõigile üllatustele, mida armastus võib pakkuda.

Kalad: Emotsioonid võivad tõusta kõrgele, kuid oma tavapärase romantilise olemuse ja loomuliku võimega, tunda oma partneri vajadusi, peaksite saama hakkama iga ootamatu armuolukorraga. Mõned spontaansed südamest südamesse vestlused, võivad paljastada sügavamaid emotsioone, seega ärge hoiduge oma tõe rääkimisest.

Kui soovid, et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11
Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope