Armastuse ja suhte horoskoop 05.02.2023.


Jäär: Kui olete suhtes, on aeg seada oma partner esikohale. Teie lähedased vajavad teie tähelepanu, seega suunake see kindlasti neile. Astuge samm tagasi ja seadke oma kodused kohustused esikohale. Saate saavutada rohkem, kui oma suhted kõigepealt korda teete. Vallalistel on lõbus suhelda. Teid ootab palju romantilisi võimalusi, nii et ärge kartke uudistamist!

Sõnn: Hoidke kindlasti oma partneriga ühendust. Suhtlemine on võimalike erimeelsuste lahendamisel võtmetähtsusega.Avatud dialoog aitab teil mõlemal leida lahenduse, mis vastab teie nõudmistele. Kui olete vallaline ja kaalute kohtingumaailma sisenemist, võtke aega ja tutvuge kellegagi enne, kui hakkate kõike arendama . Astuge praegu väikeste sammudega edasi.

Kaksikud: Täna on hea päev võtta aega, et rääkida oma tulevikulootustest ja unistustest. Rääkige kõigest, mis teile pähe tuleb, tõsistest, kuni rumalate teemadeni. Näidake oma partnerile, kui väga te temast hoolite, tehes väikeseid heategusid, näiteks valmistades talle eine või ajades tema eest asju. See aitab tugevdada teie kahe vahelist sidet.

Vähk: Isegi kui olete juba pikka aega koos olnud, võite täna märgata uuenenud kirge ja füüsilist lähedust. Armastust ja hellust on täna kahtlemata külluses. Sa ei tohiks end tagasi hoida, sest kardad oma partneri tundeid riivata, selle asemel peaksite selle omaks võtma. Aidake teistel inimestel tunda, et nad on ainsad.

 

Lõvi: Planeetide joondumine on viinud teid kohta, kus saate aru, et te ei saa enam oma emotsioone maha matta. Teid ei saa süüdistada kõiges, mis juhtub, kui te ei räägi. Vestelge inimesega vabalt ja andke talle teada, mis teie sees toimub, kuid proovige vältida dramaatilisust. Kui saate, proovige näha asju vastase vaatenurgast.

 

Neitsi: Võib-olla tunnete end täna pisut rahutuna ja tüütuna. Sa võid soovida oma armuelus midagi uut. Kui olete vallaline, võite otsida uut partnerit. Kui olete suhtes, võib teil olla pisut igav ja soovite asjadele vürtsi anda. Olgu olukord kuidas tahes, proovige mitte käituda impulsiivselt. Enne suuremate muudatuste tegemist mõelge asjad läbi.

 

Kaalud: Kui olete pühendunud suhtes on praegu hea aeg partnerile oma vajadustest ja soovidest teada anda. Võib-olla tunnete, et teid ei armastata või ei hinnata piisavalt, seetõttu on oluline oma tundeid väljendada. Kui olete vallaline, võite end viimasel ajal veidi üksikuna tunda, kuid silmapiiril on lootust. Peagi võib teie ellu siseneda uus armastus. Parim võimalus on keskenduda praegu iseendale. Töötage enese eest hoolitsemise, oma suhete edendamise kallal.

 

Skorpion: Kui olete suhtes, lähevad asjad täna kirglikuks. Kui olete vallaline, võite kohtuda kellegi uuega, kes teie soovid sütitab. Mõlemal juhul olete liiga agressiivne või pealetükkiv. Võtke aega ja olge kannatlik. Õppige kedagi tundma, enne kui suhtesse hüppate. Kirg võib olla imeline, kuid see võib põhjustada ka südamevalu, kui sa ei ole ettevaatlik.

 

Ambur: See on suurepärane aeg oma partnerile tunnete väljendamiseks. Ärge olge ülereageeriv ega otsustav. Kui olete vallaline, võiksite kohtingule minna. Seda aega saate kasutada ka oma armuelu ja tuleviku üle mõtisklemiseks. Täna on hea aeg plaanide tegemiseks ja kavatsuste seadmiseks.

 

Kaljukits: Pühendage oma lähedastele aega ka siis, kui olete hõivatud. Suhtes olles saab partneri heaolu prioriteediks seadmine, märkimisväärset kasu. Andke partnerile oma osa ajast ja õnnest. Teisest küljest, kui te pole seotud, ärge kõhelge järgimast seda, mida soovite on suur võimalus, et teie kiindumuse objekt taastab tunde.

 

Veevalaja: Kui olete suhtes, nautige seda faasi, sest asjad lähevad libedalt! Kui olete vallaline, kohtute tõenäoliselt kellegi uue ja põnevaga. Hoia silmad lahti potentsiaalsete kosilaste suhtes. Üldiselt on käesolev aeg sulle suurepärane, oma mugavustsoonist välja tulla ja armuellu veidi värskust tuua. Keskendudes

saavutate kõike, mille ette võtate!

 

Kalad: Täna on hea päev kallimale oma tundeid väljendada. Võib-olla olete viimasel ajal tundnud end veidi tagasihoidlikuna, kuid praegu on planeedid nii joondatud, et teil on kerge oma mõtteid edastada. Nii et jätkake ja andke teada, kui väga te hoolite! Võtke aega ka iseendale keskendumiseks. Veetke aega oma vajaduste üle järelemõtlemiseks.

 

Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope