Armastuse ja suhte horoskoop 05.02.2024.


Jäär: Tänane kirg teie soontes, viib romantilisse ellu. Teil on tuline soov väljendada oma tundeid ja süvendada oma emotsionaalseid sidemeid. Pidage meeles, et armastus ei ole ainult kirglikud žestid, vaid ka peen empaatia. Tundlikkus oma partneri vajaduste suhtes sillutab teed paremale mõistmisele ja suhtlemisele. Neile, kes otsivad armastust, annab tänane päev põneva võimaluse. Tehke oma käik täiusliku julguse ja sarmi seguga, mis on teile iseloomulik.

Sõnn: Inimesi tõmbab teie poole, soojus ja armastus ning täna pole teisiti. Võimalik, et teie ja teie kaaslane peavad läbi elama keerulisi emotsioone, kuid pidage meeles, et iga suhe vajab omajagu kompromisse ja empaatiat. Rahustav ja usaldusväärne kohalolek teeb teie suhte jaoks imesid. Hoidke suhtlusliinid avatud ja säilitage oma kannatlik lähenemine. Armastus on teekond ja igal teel on oma konarused. Nautige sõitu!

Kaksikud: Kuna Veenus annab oma kohalolekuga romantikasektoris tunda, siis armastus õitseb. Suhtlemine ja läbipaistvus on kõigis teie suhetes tugevaks aluseks, kuna teie kõnekas olemus tagab intensiivse emotsionaalse sideme. Vallaliste teed võivad ristuda kellegagi, kes on intellektuaalselt kütkestav, kuid ärge unustage juhtida tundeid ka oma südamega. Näidake üles tõelist empaatiat, et suhelda sügavamal emotsionaalsel tasandil.

Vähk: Armastuse ja suhete vallas on teie intuitsioon täna tugev. Kuulake oma südame pisikesi sosinaid, need juhivad teid suurepäraselt. See, kellega olete lootnud lähedasemaks saada, võib täna olla vastuvõtlikum. Kui olete vallaline, hoidke silmad lahti, et näha, kes kiirgab teie omaga identset aurat. Ärge kõhelge vestlust algatamast, tähed soosivad täna teie armastuse väljavaateid.

Lõvi: Tänane päev annab teile võimaluse särada ja näidata oma südame tugevust. Kirgede tuline planeet Marss, kutsub teid üles oma tundeid varjamatult väljendama. See võib tähendada, et olge oma partneriga otsekohene selles osas, mida oma suhtest ootate. Võib-olla paljastate oma tõelised emotsioonid kellelegi, kellel olete juba mõnda aega silma peal hoidnud.

Neitsi: Kui olete vallaline, võib täna olla päev, mil puutute kokku oma unistuste inimesega. Ärge häbenege! Suhtes olevate inimeste jaoks näitab teie partner põnevat külge, mida te pole kunagi varem näinud. See võib tunduda pisut valdav, kuid see muudab teie sideme ainult tugevamaks. Suhelge ja uurige seda oma suhte uut tahku. Kes kaaluvad abiellumist, on praegu soodne aeg.

Kaalud: Amor lööb südamele, julgustades teie romantilist suhtlemist. Puhastage õhk probleemidest ja arutage oma partneriga lahendamata asju. Tänane väljendusrikas olemine mõjub teie kasuks, sest teie sõnad leiavad lähedaste seas läbi aegade kõrget vastukaja. Võtke sellest maagilisest päevast maksimum, kus armastus võimendab teie energiat!

Skorpion: Tänane päev on ideaalne selleks, et oma partneri või kallimaga, avatud südamega ühendust võtta. Arutage oma unistusi ja püüdlusi ning julgustage teda sama tegema. Teie lojaalsus võib panna teie partneri end turvaliselt ja hellitatuna tundma. Kui olete vallaline, kasutage seda päeva, et seada armastuses ja suhetes uued standardid, mis ühtivad teie südamesooviga. Pole vaja teha kompromisse. Pidage meeles, et see, mida otsite, otsib ka teid.

Ambur: Täna ärge kartke jagada oma sügavamaid soove ja unistusi oma partneri või potentsiaalse armuhuviga. Armastus nõuab usaldust, seega on oluline lasta seintel langeda ja paljastada oma haavatavused. Pidage meeles, et kõik tahavad, et neid nähakse, kuulataks ja armastataks sellisena, nagu nad on. Vallalised võivad kohata kedagi, kes paneb südame põksuma. Olgu selleks flirtiv suhtlus või tõsine vestlus, ärge kartke.

Kaljukits: Täna võib armastus tunduda pisut keeruline. Teie tavaline diplomaatia võib teie frustratsiooni haripunktis tahaplaanile jääda, mis võib põhjustada ägedaid arutelusid teie partneriga või võimalikku kohtingut. Kasulik nõuanne on meeles pidada kuulamise tähtsust, sest oma lähedasi tõeliselt kuulates leiame sageli konfliktidele vastuse. Olge kannatlik ja pidage meeles, et torm ei kesta igavesti.

Veevalaja: Suhtlemine mängib teie suhetes olulist rolli. Oodake sügavaid vestlusi, mis liigutavad hinge ja kutsuvad esile sisemise peegelduse. Kui olete vallaline, võivad need arutelud olla uks võimalike romantiliste sidemete loomiseks. Nende jaoks, kes on pühendunud suhtes, on hea kaasata oma partner mõtestatud dialoogi, et luua tugevam side.

Kalad: Täna võtke omaks armastus ja romantika. Ärge seiske oma tunnetele vastu, kui keegi eriline teie huvi äratab. Kui olete pühendunud suhtes, nautige seltskonda ja sidet, mida oma partneriga jagate. Uuendage oma suhet, lisades mõned värskendavad elemendid, näiteks eksprompt kohtinguõhtu või jalutuskäik pargis. Suhtlemine sujub täna sujuvalt ja südamlike emotsioonide väljendamine võib lõppeda ootamatult meeldiva üllatusega.

Kui soovid, et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11
Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope