Armastuse ja suhte horoskoop 05.03.2023.


Jäär: Täna võib olla sinul partneriga raske suhelda. Lahkarvamused ja lahknevad vaatenurgad võivad tõsta stressi ja raskendada tulemuslikke vestlusi, mis põhjustavad frustratsiooni. Vaatamata teie pingutustele võib olla keeruline olukorda leevendada ja partnerluses rahu taastada. Kuid ärge andke veel alla ja uskuge. Asjade talutavamaks muutmiseks võite proovida lisada huumorit.

Sõnn: Tänase päeva eesmärk on suunata oma energia lähedasema ja hoolivama suhte arendamisele oma partneriga, selle asemel, et saada suhtlemise ja vaidluste lahendamise tehniliste küsimuste eksperdiks. Teie jõupingutused selles suunas tasuvad end hästi ära, kui naudite sügavalt tähendusrikka ühenduse sära ja kogete hämmastavat rõõmu ja rahulolu. Ole kannatlik ja näita oma kiindumust ja hoolivust.

Kaksikud: Teie püüdlused ametialase edenemise poole, võivad kaotada teie jõupingutused kellegi erilise inimesega olulise suhte arendamiseks. Kui teil on raskusi ühisosa leidmisega oma isiklike püüdluste ja oma kallima soovide vahel, võib olla abi sellest, kui te seda probleemi temaga arutate. Püüdke jõuda oma partneriga kokkuleppele mõnes võtmepunktis, mis on vastastikku rahuldavad.

Vähk: Võtke omaks tõsiasi, et armastuses pole kindlaid vastuseid. Selle asemel, et püüda lahendada iga mõistatust, on ülioluline jääda avatuks uutele kogemustele ja võimalustele. Nii toimides loote katkematu sideme, mis lähendab teid meeskonnana veelgi. Nii et lase lahti vajadusest kõike kontrollida ja võta selle asemel uudishimu ja imestusega omaks tundmatu. Teie suhe areneb õitsele viisil, mida te kunagi võimalikuks ei pidanud.

 

Lõvi: Täna võid kogeda olukorda, kus sinu kaaslane väljendab oma hukkamõistu millegi suhtes, mida sa kalliks pead või soovid. Oluline on läheneda sellele olukorrale empaatia ja mõistmisega, tunnistades, et igaühel on oma ainulaadsed vaatenurgad ja eelistused. Selle asemel, et olla kaitsev, proovige tõeliselt kuulata oma partneri muresid ja kaaluda neid avatud meelega.

 

Neitsi: Otsused, mille teete täna seoses oma romantiliste püüdlustega, võivad teie tulevikku oluliselt mõjutada. Oluline on läheneda nendele otsustele selge ja ratsionaalse meelega, võttes arvesse nii lühi- kui ka pikaajalisi tagajärgi. Võib-olla on aeg astuda järgmine samm ja viia suhe järgmisele tasemele või võib-olla on parem paus teha ja olukord ümber hinnata.

 

Kaalud: Romantika jaoks aja leidmine on oluline, olenemata sellest, kas olete vallaline või suhtes. Luba endale täna kohting või planeeri üks lõbus väljasõit oma lähedastega. Proovige koos valmistada uut retsepti, vaadata romantilist filmi või lihtsalt jalutada looduses. Tahtlik koosolemise aeg võib aidata süvendada teie sidet ja luua püsivaid mälestusi.

 

Skorpion: Täna peate oma suhetes tähtsustama usaldust. Kiire lahenduse otsimise asemel on oluline tuvastada oma usaldusprobleemide algpõhjus ja töötada tugevama aluse loomise nimel. See võib hõlmata terapeudilt või nõustajalt juhiste otsimist, avatud ja ausaid vestlusi oma partneriga või koos uute tegevuste ja kogemuste uurimist, et säde uuesti süttiks.

 

Ambur: Täna uurige uusi võimalusi, sest need võivad viia põnevate ja täisväärtuslike kogemusteni, mida te poleks ette kujutanud. Olgu selleks uus suhe, uus seiklus või uus ellusuhtumine, tänane päev võib olla millegi tõeliselt erilise alguseks. Võite selle ainulaadse võimaluse leida kohas, kus te seda kõige vähem oodasite.

 

Kaljukits: Tänasel suhtlusel oma partneriga on oluline säilitada tasakaalutunne. Teie loomulik kalduvus empaatiale ja kaastundele võib panna teid tema vajadusi enda omadele esikohale seadma, kuid ärge unustage seada esikohale ka oma heaolu. Oma armuelu tõusude ja mõõnade vahel liikudes,pidage meeles, et jääksite endale ja oma väärtustele truuks.

 

Veevalaja: Täna on päev, mil teie armastatu vastab teie südamesoovile, armastuse ja kiindumuse suhtes. Saate selgelt märku, tema avatusest teie armastusavalduste suhtes. See signaal peaks toimima positiivse kinnitusena, julgustades teid järjekindlalt oma emotsioone uurima ja süvendama suhteid oma kallimaga.

 

Kalad: Selle asemel, et panna kogu oma emotsionaalne heaolu kellegi teise õlgadele, proovige leida rõõmu ja rahulolu oma kirgedest ja püüdlustest. Võtke täna veidi aega, et tegeleda tegevustega, mis teile rõõmu pakuvad, olgu selleks siis raamatu lugemine, jalutamine või uue hobi proovimine. Keskendudes oma õnnele, meelitate oma ellu loomulikult rohkem positiivseid kogemusi ja suhteid, sealhulgas oma partneriga.

 

Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope