Armastuse ja suhte horoskoop 05.03.2024.


Jäär: Vallalised, täna on teie jaoks õnnelik päev, teie elus võib toimuda saatuslik kohtumine, mis toob teie ellu erilise inimese. Olge avatud südamega ja jälgige armastavat hinge, kes suudab teie tähelepanu köita. Ta toob teile soojust, empaatiat ja sõprustunnet, mida olete igatsenud. Kasutage seda võimalust lähedasemaks saamiseks ja lubage endal olla haavatav. Usaldage saatuse voolu ja võite olla õnnelikult üllatunud, millised seosed tekivad.

Sõnn: Võimalik, et täna peate armastuse osakonnas üle elama raskeid aegu. Päev võib kaasa tuua ettenägematuid väljakutseid või lahkarvamusi, kuid pea külmana hoidmine on selle tõhusaks lahendamiseks ülioluline. Igas romantilises tegevuses, millega tegelete, keskenduge suhtlemisele ja mõistmisele. Kuigi tee võib alguses tunduda ebatasane, ärge kiirustage, jääge kannatlikuks ja paindlikuks.

Kaksikud: Täna pole oluline niivõrd uue partneri leidmine, vaid enda avastamine. Aktsepteerige endas toimuvaid muutusi, sest need avavad uksed uutele algustele, teie isiklikus elus. Laske endal kasvada ja õppida ilma potentsiaalsete partnerite surveta. Laske asjadel voolata ja uskuge, et universumil on teie jaoks eesmärk. Ärge olge liiga pealetükkiv ega otsige teiste tähelepanu, arendage ennast.

Vähk: Tänane päev meelitab vallalisi, uute kontaktide poole, mis sütitab kiresädeme. Jääge südamest ja meelest avatuks, sest planeerimata kohtumised võivad muutuda põnevaks armusuhteks. Kasutage võimalust minna välja sõprade või sugulastega, sest nad võivad olla käivitavaks jõuks, et kohtaksite oma hingesugulast. Kuigi armastus võib ootamatult õitsele puhkeda, ärge kunagi unustage asju rahulikult võtta ja sõitu nautida.

Lõvi: Täna, selle asemel, et keskenduda romantilistele ettevõtmistele, seadke esikohale pere ja lähedaste õnn. Keskenduge juba olemasolevate suhete arendamisele ja rõõmuhetkede loomisele nendega, kes on teile kallid. Kuigi romantilised jõupingutused ei pruugi sel ajal õnnestuda, võib peresuhetele pühendumine pakkuda palju rahulolu ja stabiilsust. Lubage end toetada.

Neitsi: Valmistuge täna seiklusrikkaks reisiks, armastuse küsimustes. Olge valmis üllatusteks, sest planeerimata kohtumised võivad vallandada sädemeid. Sellegipoolest võite armuasjades kokku puutuda pingete või segadusega. See ei tohiks teid heidutada, sest on võimalus uurida enda vajadusi ja väärtusi. Lõpuks selginevad kõik pilved ning paika saab stabiilsem armuelu.

Kaalud: Tänane päev võib olla pingeline, kuna pere- ja tööküsimused võistlevad tähelepanu pärast. Peate oma partneriga suhtlemisliinid lahti hoidma ja probleemidest rääkima. Pidage meeles, et olete meeskond ja koos väljakutsete vastuvõtmine lähendab teid. Olge kannatlik ja mõistev. Säilitades oma ego ja tagades, et seate suhte esikohale, saab asju teha armu ja armastusega.

Skorpion: Ärge sundige end järgima norme, kui teised seda tahavad. Aktsepteerige oma keerukust ja vastuolusid, sest need muudavad teid eriliseks. Võtke aega, et seada ennast esikohale, arendades suhet iseendaga. Pühendunud inimeste jaoks võib kompromiss olla suhte oluline osa, kuid samavõrra on vaja austada oma unikaalsust. Austage üksteise piire, soove ja ka raskusi.

 

Ambur: Täna on õhus romantikat, kuna on võimalus osaleda mõnel rahvarikkal üritusel. Te tunnete äkilist enesekindluse ja karisma tõusu, mis võimaldab leida sobiva partneri. Ärge kartke inimestega avatult suhelda, nii loote positiivse energia ja võite kellessegi ootamatult armuda. Sellegipoolest pidage meeles, et sõprade või tuttavatega võivad tekkida väikesed konfliktid.

 

Kaljukits: Tänane päev on eneseleidmiseks ja oma romantilisel teel kasvamiseks. Aktsepteerige muudatusi, mis teie teele tulevad, sest need on mõeldud juhatama teid õigele rajale, armastuse poole. Olge valmis avastama uusi asju ja kohtuma põnevate inimestega. Teie pere tark nõuanne on tõrvik, mis valgustab südameprobleeme. Hinnake ja kuulake nende abi, sest nad juhatavad teid tähenduslike suhete poole.

 

Veevalaja: Tähed hoiatavad armastusavaldustesse või ettepanekutesse hüppamise eest, täna. Kuigi vajadus oma tundeid jagada on suur, on parem oodata sobivamat aega. Kannatlikkus loeb, laske suhetel loomulikult areneda. Kasutage seda perioodi enda sissevaatamiseks ja avastamiseks, mida partnerilt soovite. Uskuge, et õige aeg suurteks žestide tegemiseks tuleb siis, kui see on käes. Pöörake tähelepanu suhete arendamisele ja tulevase armastuse jaoks, kindla aluse loomisele.

 

Kalad: Puhake täna konfliktidest või pingetest ning anna endale ja kaaslasele mõtlemisaega. Miks mitte minna koos reisile? Looge side oma partneri ja sõpradega, luues suhtebaasi, jagatud kogemuste ja sisukate vestluste kaudu. Armastuse tõusude ja mõõnade keskel, seadke kindlasti esikohale suhtlemine. Liikuge edasi entusiasmi ja sooviga koos areneda.

 

Kui soovid, et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope