Armastuse ja suhte horoskoop 05.04.2023.


Jäär: Võid avastada, et tunned end täna eriti loominguliselt ja väljendusrikkalt, mis võib sind potentsiaalsetele partneritele väga atraktiivseks muuta. Kasutage seda energiat enda huvides ja nautige uute inimestega kohtumist. Teie intuitsioon on täna tugev, nii et uute romantiliste väljavaadete puhul kuulake oma sisetunnet. Kui olete pühendunud suhtes, peate tegema mõningaid kompromisse, et oma partneriga harmooniat säilitada.

 

Sõnn: Võimalik, et peate astuma sammu tagasi ja seadma oma suhted esikohale. Kerge on takerduda töösse või muudesse kohustustesse, kuid partneri või lähedaste hooletussejätmine võib tekitada pingeid ja pahameelt. Võtke aega oma kallimaga ühenduse loomiseks ja näidake talle, et ta on teie elus prioriteetne. Kui tunnete end stressis, otsige oma partnerilt tuge ja jagage seda.

 

Kaksikud: Teie kaaslasel võivad olla teistsugused prioriteedid või ideed kui teil praegu, seega on oluline leida ühisosa ja teha koostööd ühise eesmärgi nimel. Olge kannatlik ja kuulake oma partneri vaatenurki, isegi kui te ei nõustu kõigega, mida ta ütleb. Suhtes on oluline hoida asjad värskena ja põnevana, seega ärge kartke oma mugavustsoonist välja astuda.

 

Vähk: Kui mõtlete oma suhte tulevikule, on täna suurepärane aeg oma lootuste ja unistuste üle partneriga ausalt vestelda. Võite avastada, et jagate sarnaseid eesmärke ja püüdlusi või teil on erinevad ideed selle kohta, mida soovite oma ühiseks tulevikuks. Pea meeles, et kompromiss on igas suhtes hädavajalik, seega ole valmis oma partnerluse nimel järeleandmisi tegema.

 

Lõvi: Tänane päev võib tuua romantikaks ootamatuid võimalusi. Võite kohtuda kellegagi uue seltskonnaürituse või veebipõhise tutvumisrakenduse kaudu. Võtke aega inimese tundmaõppimiseks ja veenduge, et teie väärtused ja eesmärgid ühtiksid, enne kui hakkate midagi tõsist looma. Kui olete pühendunud suhtes, võib täna olla hea päev keskenduda emotsionaalse sideme tugevdamisele partneriga. Tegelege tegevustega, mis teile mõlemale meeldivad.

 

Neitsi: Tasakaalu leidmine töö ja isikliku elu vahel võib täna olla väljakutse. Võite tunda, et teid tõmmatakse erinevatesse suundadesse, töökohustused ja isiklikud asjad konkureerivad teie tähelepanu pärast. Oluline on seada oma vajadused esikohale ja varuda aega enesehoolduseks. Kaaluge oma töökoormuse leevendamiseks ülesannete delegeerimist või abi küsimist. Mõelge oma tulevikuplaanidele koos partneriga. Arutage oma pikaajalisi eesmärke ja püüdlusi.

 

Kaalud: Sul võib täna olla juhuslik kohtumine kellegi erilisega. Hoidke silmad lahti ja olge valmis vestlust alustama. Kui olete juba suhtes, võtke aega, et planeerida romantiline õhtu või üllatada oma partnerit žestiga. Tehke koostööd, et leida viise üksteise toetamiseks. Ärge unustage olla avatud meelega ja valmis uusi asju proovima ning võite olla üllatunud, kui palju sellega saavutate.

 

Skorpion: On aeg mõelda oma pikaajalistele eesmärkidele ja plaanidele. Kui oled vallaline, mõtle läbi, mida sa partnerilt soovid ja millist suhet looksid. Kui olete juba pühendunud suhtes, mõelge, kuhu soovite järgmise paari aasta jooksul jõuda, ja arutage neid eesmärke oma partneriga. Ärge unustage olla oma lootuste ja unistuste suhtes avatud ning töötage nende elluviimise nimel.

 

Ambur: Täna on aeg seada esikohale iseennast. Veenduge, et leiate aega puhkamiseks ja laadimiseks ning ärge kartke öelda ei töökohustustele, mis segavad teie isiklikku elu. Pidage meeles, et töö- ja eraelu tasakaal on terve suhte säilitamiseks hädavajalik. Andke oma partnerile teada, et olete alati tema jaoks olemas. See loob usalduse üksteise vastu.

 

Kaljukits: Võite tunda vajadust kellegagi sügavat sidet luua, kuid enne tugeva ja terve suhte loomist on oluline võtta aega enda ja oma vajaduste mõistmiseks. Keskenduge oma enesekindluse suurendamisele, kirgede poole püüdlemisele ja uute inimestega kohtumisele pingevabas keskkonnas. Proovige uusi tegevusi või liituge klubide või rühmadega, mis vastavad teie huvidele.

 

Veevalaja: Kaaluge koostööd, et luua oma tulevikuvisioon. Arutage oma prioriteete ja seda, mida soovite paarina saavutada. See aitab teil eesmärkide poole püüdlemisel keskenduda ja olla motiveeritud. Samuti võiksite kaaluda nõu küsimist suhtenõustajalt või treenerilt. See võib anda teile väärtuslikke teadmisi ja strateegiaid tugeva ja terve suhte loomiseks.

 

Kalad: Olge avatud uutele kogemustele ja ärge keskenduge liigselt ideaalse partneri leidmisele. Mõnikord tulevad parimad suhted ootamatult, nii et proovige jääda avatud meelega ja positiivseks. Kui olete pühendunud suhtes, proovige kuulata oma partneri vajadusi ja muresid ning väljendada end lahkelt ja lugupidavalt. Planeerige koos kohtinguõhtuid ja muid lõbusaid tegevusi, et sädet elus hoida.

 

Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope