Armastuse ja suhte horoskoop 05.04.2024.


Jäär: Kui otsite suhet, oleks hea, kui märkate, kui aus ja avatud inimene teiega on. Vältige pealiskaudsust ja saavutage loomulik, orgaaniline seos. Mõelge ka sellele, kui aus te olete. Kas olete kunagi mõelnud, kas näitate ümbritsevatele inimestele oma tõelist mina? Olge valmis end avama, see võib olla sügavate ühenduste loomise lähtepunkt.

 

Sõnn: Tähed paluvad teil vastu võtta armastuse põnevused ja võimalused. Eksprompt kohting võib olla põnev kogemus kellegagi, kes on tõenäoliselt tulevane partner. Las hetkeotsused aitavad teil tundmatut omaks võtta. Laske endal avastada uusi kohti ja seiklusi ilma eelarvamusteta. Sellest võib alguse saada täisväärtuslik ja põnev suhe, mis paneb teid ennast täisväärtuslikuna tundma.

 

Kaksikud: Väärtustage kallimaga koos veedetud aega, sest sellised hetked on kordumatud ja neil pole asendust. Kui teie side kasvab iga hooliva pilgu ja armastava žestiga, muutute kindlamaks, et teie vahel on palju armastust. Meeskonnana elate läbi elu tõusud ja mõõnad, jagades samu valusid ja leides lohutust üksteise juuresolekul. Nautige koosolemist ja teid ühendava armastuse soojust.

 

Vähk: Tänane emotsionaalsus võib tuua teile veidi üksindust. Nende tunnete olemasolu on õige tunnistada, kuid ärge laske neil kaaluda üles armastust ja soojust, mis teie sees on. Pöörduge sõprade ja lähedaste poole ja nad aitavad. See periood on lühiajaline ja ees ootavad paremad päevad. See on võimalus enda eest hoolitseda ja isikliku arengu nimel töötada.

 

Lõvi: Leidke tasakaal oma armusuhete ja oma elu muude aspektide vahel. Ärge laske armastuse tagaajamisel end pimestada ega enesearenguvõimalustest ilma jätta. Oluline on leida tasakaal selle vahel, mida süda soovib ja igapäevaste kohustuste vahel. Veenduge, et te ei jätaks oma elukaaslast otsides tähelepanuta muid olulisi aspekte elus.

 

Neitsi: Täna on vajalik hoolitseda oma kallima heaolu eest. Kui teie kaaslane tegeleb terviseprobleemidega, annab teie armastus ja hoolitsus palju. Sellegipoolest pidage meeles, et peate oma kõike tõhusalt planeerima ja väärtustama. Teie partneri on kõige olulisem, kellele olete pühendunud, mis on kiiduväärt tegu, kuid ärge unustage, et tasakaal kõigis teie suhte valdkondades on pikaajalise õnne võti.

 

Kaalud: Määrake oma prioriteedid, luues tugeva aluse intiimsusele, turvalisusele ja armastusele. Uskuge oma sisemisse töösse, sest see on jõud, mis tõmbab partnerit, kes jagab neid väärtusi sama palju kui teie. Hoidke avatud meel ja olge valmis ootamatuteks suhtlusteks, mis viivad sügavamate sidemeteni. Teid viiakse armastuse juurde, mis resoneerub teie hingega. Peaasi on kannatlikkus ja enesekindlus.

 

Skorpion: Mõelge oma varasematele suhetele ja uurige, mida soovite partnerilt. Võimalus, et märkate täna inimest, kellele te poleks tavaliselt tähelepanu pööranud. See uus vaade loob teie vahel hea energia, mis annab võimaluse uueks alguseks. Las teievaheline suhtlemine toimub loomulikult. Vallalised, kuigi üksi olemine võib olla hirmutav, võtke seda aega kui võimalust enda arendamiseks. Iseseisvus on teie jõud, mitte nõrkus.

 

Ambur: Täna on hea päev, et arutada, mida saaks teha oma koduse õhkkonna parandamiseks. Avastate, et soovite oma ühisesse keskkonda rahulikumaks ja õnnelikumaks muuta, püüdes täita oma lähedaste vajadusi ja ootusi. See võib hõlmata mööbli ümberpaigutamist, kaunistamist või lihtsalt koos vaba aja veetmist lõõgastavas keskkonnas. Tundke end oma ruumis hubaselt ja mugavalt.

 

Kaljukits: Ärge laske oma tujul oma tegusid dikteerida, sest see võib tahtmatult kahjustada teie lähedasi. Selle asemel, et lasta oma tunnetel end mõjutada, keskenduge turvalise ja lohutava ruumi loomisele. Armastust, ükskõik kui rasked tormid ka poleks, on õhus ja teie süda on täis kiindumust. Tervitage seda õrna energiat ja väärtustage oma partnerit ja perekonda sellisena, nagu nad on. Püsige ühtsena koos.

 

Veevalaja: Väikesed asjad on praegusel hetkel kõige olulisemad. Selle asemel, et kasutada tavalisi kiindumuse väljendamise tehnikaid, peaksite kasutama oma kujutlusvõimet, et näidata oma armastust armsama vastu. Püüdke olla oma väljendustes ja käitumises loominguline. Loovuse ja mängulisuse kaudu saate oma suhteid kasvatada ja rohkem seotuks saada.

 

Kalad: Pühendunud suhetes lahus viibimine, võib olla üksinduse allikas. Jagatud hetkede ja koos kavandatud tuleviku loomine tugevdab teie sidet isegi siis, kui olete lahus. Kasutage erinevaid suhtluse võimalusi, et eemaldada vahemaa lõbusate ja südantsoojendavate hetkede kaudu. Tuletage meelde, et eraldatus on suurepärane õpetaja, hiljem olete jälle koos.

 

Kui soovid, et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope