Armastuse ja suhte horoskoop 05.05.2023.


Jäär: Täna on õhus armastus,sest keegi võib sulle tööjuures silma jääda.Sellise romantilise võimaluse ettekujutamine on küll põnev ja erutav aga oluline on hoida asju perspektiivis ja läheneda olukorrale ettevaatlikult. Ärge unustage seada esikohale professionaalne maine ja pikaajalised eesmärgid, võttes samal ajal aega oma tunnete hindamiseks ja teadliku otsuse tegemiseks.

 

Sõnn: Perekonna pidustustel osalemine võib olla suurepärane võimalus kohtuda kellegi uue ja huvitavaga, eriti kui olete praegu vallaline. Ehkki võib tunduda hirmutav läheneda inimesele, keda te pole kunagi varem kohanud, võib see potentsiaalselt kaasa tuua tähendusliku sideme. Oluline on hoida avatud meelt ja olla valmis ümbritsevatega vestlema.

 

Kaksikud: Sa oled juba mõnda aega igatsenud, et sinu ellu tuleks keegi uus ja põnev. Ja täna tundub, et teie kannatlikkus ja visadus võivad end ära tasuda. On suur võimalus, et teie teed ristuvad kellegi intrigeerivaga, kes köidab teie tähelepanu ainulaadsel viisil. See inimene on eriline ja võib vallutada teie südame. Võtke põnevus omaks!

 

Vähk: Täna avastate end ekstravagantses meeleolus, võite innukalt lubada elu peenemaid asju ja nautida sensuaalseid naudinguid. Tunnete oma partneri vastu eriti suurt kiindumust ja olete otsustanud seda romantilist meeleolu maksimaalselt ära kasutada. See on päev, mil peesitada armastuse soojas säras ja tähistada rõõmu, mida teie suhe toob. Nii et jätkake ja looge unustamatuid mälestusi.

 

Lõvi: See on põnev ja sobiv aeg seltskondlikeks kogunemisteks ja kontaktideks. Olenemata sellest, kas olete pühendunud suhtes või vallaline on palju võimalusi oma suhtlusringi rikastamiseks ja võib-olla isegi uute armuhuvide leidmiseks. Kasutage võimalust laiendada oma silmaringi ja luua uusi sidemeid. Avatud meele ja positiivse suhtumisega ei tea kunagi, millised põnevad uued sidemed võivad sinu teele tulla.

 

Neitsi: Ole avatud ootamatustele ja võta omaks võimalus oma rutiinis muutuda. Romantiline kohtumine võib olla just see, mida vajate, et vabaneda oma igapäevaelu monotoonsusest ning süstida oma päeva põnevust ja rõõmu. Hoidke silmad ja süda avatud ning laske sellel üllatuskohtumisel juhtuda.Teid on ees ootamas tõeliselt toredad ajad. See võib olla tähendusrikka sõpruse või uue suhte algus!

 

Kaalud: Kui avastate, et teie suhteseis läheb raskeks, võtke aega, et mõelda milline võiks olla teie ühine eesmärk. Võib-olla on teil mõlemal soov luua kooselu, perekond või tegeleda ühise kirega. Mis iganes see ka poleks, hoidke sellest eesmärgist kõvasti kinni ja laske sellel end tõusudest ja mõõnadest läbi juhtida. See aitab leida rõõmu ja eneseteostust ka keset raskeid aegu.

 

Skorpion: Täna on sobiv hetk suhelda lähedastega, kes mängivad teie elus olulist rolli, eriti kui olete tundnud end koormatuna igapäevaelu nõudmistega. Aja veetmine nendega, kes teid mõistavad ja toetavad, võib olla noorendav kogemus, mis aitab teil leida lohutust ja tänulikkust. Nende seltskonna positiivsus ja tuttavlikkus võivad teie tuju tõsta ja pakkuda lohutavat ühtekuuluvustunnet.

 

Ambur: Tänane päev tõotab tulla teie jaoks põnev, kuna tähtede seis, annab teie vestlustesse partnerite ja sõpradega entusiasmi ja elujõudu. See võib tunduda tavalise suhtlemispäevana, kuid kosmose energia viitab sellele, et teie jaoks on varuks midagi erilist. Kui teil on vaja hingelist selgust, ärge kõhelge oma tõtt rääkida!

 

Kaljukits: Täna on teil arusaadav soov, vältida võimalikke vaidlusi või ebamugavaid vestlusi oma lähedastega. Kuid neid probleeme ignoreerides me ainult pikendame vältimatut ja potentsiaalselt laseme neil kasvada suuremaks probleemiks. Selle asemel võib nendele väljakutsetele otse lähenemine kaasa tuua suurema mõistmise ja empaatia partnerite vahel. Võtke täna aega ebameeldivuste lahendamiseks.

 

Veevalaja: Kasutage täna teid ümbritsevat positiivset energiat, võimalusena tugevdada sidet oma kallimaga. See harmoonia ja kerguse tunne võib inspireerida teid võtma suhtes rohkem kohustusi. Olenemata sellest, kas võtate vastutuse erilise kohtinguõhtu planeerimise eest või olete lihtsalt oma partneri vajaduste suhtes tähelepanelikum, teie pingutused ei jää märkamata!

 

Kalad: Partnerisse kiindumine võib teie suhtele sügavalt mõjutada. See võib aidata luua usaldust, süvendada teie emotsionaalset sidet ja panna teid mõlemad tundma väärtustatuna ja hellitatuna. Kui teie partner tunneb end armastatuna ja hinnatuna, vastab ta nendele tunnetele ja näitab teile vastutasuks suurt kiindumust.See kõik aitab leevendada igapäevaelu frustratsiooni ja stressi.

 

Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope