Armastuse ja suhte horoskoop 05.05.2024.


Jäär: Muutke usaldus ja ausus oma armuelu aluseks. Tehke omale teadlikuks olukorrad, mil te lähiminevikus ei olnud aus. Läbipaistev suhtlus ja haavatavuse jagamine võivad aidata teil suhteid järgmisele tasemele ehitada. Olge siiski teadlik kiusatusest tõde varjata. Valed võivad heita varju teie armastusele. Tee on teie enda valida. Järgige ausust ja looge side, mis on väärtuslik.

Sõnn: Universum püüab teid kokku viia selle inimesega, kes paneb teie südame rõõmsalt põksuma. Näete ilu ja kuulete naeru, olgu see siis uus leek või vana armsam. Nautige õnne ja laske hetkemaagial oma fantaasia süüdata. Kuid ärge unustage kalliks pidada, ka oma individuaalsust. Lõbutsege ja looge side loomulikult, kuid ärge võtke asju iseenesestmõistetavana.

Kaksikud: Ükskõik kui karm minevik ka poleks olnud, naeratage, sest alati on tulemas paremaid päevi. Laske oma romantilistes ettevõtmistes, vastleitud optimismil ennast juhtida. On võimalus, et kohtate kedagi, kes paneb teie südame põksuma ja toob teid armastusele lähemale. Võimalik, et peate olema avatud oma südamele ja mõistusele. See on ideaalne aeg pühendunutele oma igavest armastust meelde tuletada ja jätkata sideme tugevdamist..

Vähk: Teist õhkub positiivset energiat, millele on raske vastu seista. Teie elavat aurat märgatakse kindlasti ja seeläbi loote õnneliku sideme. Olge sõbralik ja avatud uutele võimalikele suhetele. Võib juhtuda, et loote kohese ühenduse kellegagi, kes teid kõnetab. Võtke juhtroll ja laske oma loomulikul võlul tähelepanu keskpunktis olla. Elage hetkes ja võtke see omaks.

Lõvi: Tuletage meelde oma püüdlusi ja pühenduge nende saavutamisele. Kui teil on kahtlusi või küsimusi, mida te pole veel arutanud on nüüd aeg rääkida neist oma partneriga. Lubage endale rääkida avameelselt, oma emotsioonidest, luues vestluseks ja õppimiseks turvalise keskkonna. Usaldus rajatakse avatuse kindlale alusele, seetõttu tugevdab see võimalus suhteid.

Neitsi: Kuigi sarkasm võib olla põnev, pange tähele, et piir joviaalse nalja ja vaidluste maastikule astumise vahel võib olla hägune. Kui tunned, et partner mängib tulega või üritab reaktsiooni esile kutsuda, peatuge hetkeks ja hinnake olukorda. Hea suhtlus olgu aluseks. Sõbraliku vestluse tsoonist lahkumine on vajalik kohe, kui vaidlus hakkab kuumenema.

Kaalud: Kui teie partner on haiget saanud, seadke prioriteediks tema tervendamine. Las armastus on teie elu suurim jõud. See võiks avalduda tegude kaudu, mis kõnelevad sõnadest valjemini. Seevastu, võib-olla rahustab partneri südant mõni romantiline viis või kodune roog. Püüdes asju parandada, saate oma suhet veelgi paremaks muuta. Kuulake empaatiaga ja rääkige viisakalt.

Skorpion: Kui olete viimasel ajal tundnud end halvasti või kandnud endaga kaasas mõnda negatiivset energiat, on aeg neist süngetest pilvedest lahti saada ja kanda armastuse rüüd. Uskuge, et teie teine ​​pool hingest kohtub teiega ühel eluhetkel. Kujutage ette, et teid lohutatakse ja tunnete rahu oma väljavalituga koos. Usaldage protsessi.

Ambur: Täna on soovitatav olla valiv. Pidage meeles, et armastus ei ole iseenesestmõistetav. Võite saada tuttavaks ambitsioonikate ja edukate inimestega, kuid olge ettevaatlik väärast usaldusest tulenevate ohtude eest. Keskenduge sellele, mis paneb teie südame intensiivselt põksuma ja kuulake oma sisetunnet. Täna oleks hea üllatada elukaaslast romantilise väljasõiduga.

Kaljukits: Täna peate tegelema paljude tunnetega, mis on teile täiesti võõrad. Te ei pruugi olla kooskõlas nendega, kes otsivad tõsisemat ja pühendunud suhet. On aeg lülitada sisse oma tundlik nupp ja näidata rohkem empaatiat. Juhuslikku kommentaari võidakse valesti mõista või valesti tõlgendada, seetõttu on parem olla ettevaatlik. Säilitage segamatu mõtteviis ja võtke omaks uued kogemused.

Veevalaja: Enne partneri leidmist arendage oma tugevaid külgi ja väärtust selle vastu, kes te olete. Kui armastate ennast siis tõmbate ligi inimese, kes teid imetleb ja näeb teie positiivseid külgi. Seadke endale prioriteediks tegeleda tegevustega, millel on edasiviiv mõju teie heaolule. See võib toimuda kas läbi uue hobi või lähedastega aja veetmise.

Kalad: Vaadake oma tutvumismeetodit ja hinnake see ümber. Kui teile hakkab tunduma, et teie tutvumiskogemused on killustatud või ebatõhusad, on aeg süveneda, et leida algpõhjus. Strateegia või suuna puudumine võib teie edu aeglustada. Las tänane vaikus suunab teid mõtlema oma meetodite üle. Kaaluge oma armuelu jaoks, struktureerituma lähenemisviisi loomist. Investeerige kvaliteetaega, tuleviku planeerimisse.

Kui soovid, et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11
Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope